Przebudzenie 2
kontynuacja forum projektu Przebudzenie.pl

ustalenia forum Przebudzenie2 - PROSBA O BANA DLA "OJCA"

Tunkashila - 2010-04-10, 17:18
Temat postu: PROSBA O BANA DLA "OJCA"
Uprzejmie prosze aby natychmiastowo zbanowac uzytkownika spod nicku "Ojciec"!

To co ten sociopata wypisuje od kilku dni, bylo zwykla upierdliwoscia, ale to co on teraz prezentuje,
w DZIEN TRAGEDII I ZALOBY NARODOWEJ, jest skandalem dla naszej forumowej wspolnoty!

Ojciec - 2010-04-10, 17:23

No Właśnie! , jest skandalem dla naszej organizacji, a gdzie indziej by można napisać sekty :-)

Uwielbiam urażać smutki, bawiąc się, to tak jak bym na pogrzebie kankana tańczył :lol:
:lol:

Tunkashila - 2010-04-10, 17:26

JESTES SOCIOPATOM I DEBILEM I CIESZYSZ SIE, BO JESTES ANONIMOWY, ALE DO CZASU....

(dalej nie odpisze, bo zenada nawet klikac z takim gnojem!)

Domcia - 2010-04-10, 17:37

Jest taki guzik "ignoruj" ...
Ojciec - 2010-04-10, 17:47

Bapaszko twa prośba zostanie ukazana...

TERAZ

Jeśli nie widzisz sensu w mych słowach to jesteś ślepa ignorantka. Chociaż JA TO nazywa KONTRASTEM. JESTEŚ TYM< TAKĄ ROLE SOBIE WYBRAŁAŚ, ale co potem się dzieje, hehehehe.... <nie powiem i podziękujesz kiedyś mi za to Sobie ;-) )

DLA WSZYSTKICH

Stworzyliście dobro, gdyż Mnie nie widzieliście.
Stworzyliście miłość, gdyż Mojej nie widzieliście
Stworzyliście sprawiedliwość, gdyż Mojego prawa nie znacie...

Przez Waszą MYŚL o wolnej woli, a to był jedynie wasz wybór nie ODCZUWANIA CAŁOŚCI...

Te tarcie pomiędzy Nami stworzyło energie, zgodnie z prawem ekspansji energia wytworzyła swoje granice, zbiorem granic nazywacie waszą Osobowość.

Gdyż nigdy żadnego rozdzielenia nie było, żadnego grzechu :) To jest tylko wasza rola, którą JA reżyseruje, więc usiądźcie i popatrzcie na te DOSKONAŁE wydarzenie...

Kwiatek - 2010-04-10, 17:57

To przekroczyło granice nie tylko dobrego smaku ale i empatii, przyzwoitości. Nie miałbym szacunku dla siebie gdybym nie zareagował na podłe posty Ojca. Nawet gdy jest tylko chory psychicznie to uważam, że nie ma tutaj już więcej dla niego miejsca.

Dobrze, że to napisałaś Bapaszka - jest gdzieś kres.

Tunkashila - 2010-04-10, 18:10

Domcia napisać/a:
Jest taki guzik "ignoruj" ...

Domciu! Ignorowac, to mozna kogos, kto np. za mna chodzi i tylko mi dowala lub notorycznie krytykuje moje posty.

Ale tutaj nie chodzi o mnie - tu idzie o cale forum zalane postami kogos, kto sie otwarcie chwali, ze jego gierki kogos tu uswiadoma
lub przebudza. A efekt jest odwrotny i jesli to jest rowniez Artek vel SAM, to reakcje Admina beda mile widziane ASAP.

fu - 2010-04-10, 19:08

jestem za
nie chce się tu wchodzić przez niego

przycisku 'ignoruj' chętnie bym użyła, ale kiedy ktoś odpowie na jego posty, dla mnie będzie pisał w powietrze. ;/

Ojciec - 2010-04-10, 19:16

linczują siebie Hahahahahahahaha

Jak by tak żywo za każdym razem ekspresji używali? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

secretgarden - 2010-04-10, 19:19

Popieram inicjatywę bapaszki. Należy sie Ojcu ban, przynajmniej tymczasowy.
istota - 2010-04-10, 19:53

A wiecie, byłam dziś na filmie "walka tytanów'. Film na podstawie legendy o Perseuszu -pół bogu, pół człowieku. Zbuntował się przeciw swojemu ojcu-Zeusowi :)) Jak czytam ten post, to pomyślałam...że teraz mowimy naszemu forumowemu papciowi zdecydowane NIE. Jestem człowiekiem i mam prawo tu być, mam prawo robić błędy i sama muszę się na nich uczyć. Potrafisz to pojąć?
Ojciec - 2010-04-10, 19:55

Dziękuje :-)

Koniec gry...

istota - 2010-04-10, 19:56

amen :))
Ojciec - 2010-04-10, 19:56

:-)
Tunkashila - 2010-04-10, 21:23

Cytat:
Socjopatia – zaburzenie osobowości, przejawiające się nierespektowaniem podstawowych norm etycznych oraz wzorców zachowań w społeczeństwie, uwidaczniające się w wyraźnym braku przystosowania do życia w społeczeństwie.

Socjopaci mimo normalnego (lub nawet większego) poziomu inteligencji nie potrafią podporządkować się zasadom współżycia społecznego. W większości przypadków dochodzi do konfliktu z normami prawnymi.

Cechy charakterystyczne tego zjawiska:

brak sumienia i odpowiedzialności wobec innych
brak wstydu, poczucia winy i skruchy, osoby te nie są zdolne do głębokiej troski o drugiego człowieka
kontakty międzyludzkie są u socjopatów znikome, nastawione na eksploatację drugiej osoby
kłamliwość i manipulowanie jednostką, wykorzystywanie do własnych celów
nieprzywiązywanie się do drugiego człowieka, brak reakcji na zaufanie, miłość i czułość; socjopata nie odbiera sygnałów z otoczenia, nie reaguje na przykłady innych, na to co jest normą, a co nie.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Socjopatia

ameba - 2010-04-10, 22:01

Swojego czasu na poprzednim forum była taka zabawa z interpretowaniem nicków :mrgreen: Ciekawe czemu Ojciec? Pierwsza mysl, to że to jest swoista metafora.
A może należałoby brać słowo "ojciec" dosłownie, a wtedy biorąc pod uwage twój sposób "bycia" mogę Ci tylko szczerze współczuć.

Ojciec - 2010-04-11, 08:55

Cytat:
A może należałoby brać słowo "ojciec" dosłownie, a wtedy biorąc pod uwage twój sposób "bycia" mogę SOBIE tylko szczerze współczuć.


ładna pogoda nie? :-)

Jaras - 2010-04-11, 09:00

bapaszka, według tej definicji to ja też jestem socjopatą, bo mam gdzieś społeczne normy. Zbanujcie mnie :-P
Ojciec - 2010-04-11, 09:13

Mam dowody na to że Jaras to mój syn marnotrawny, zbanować go!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[ Dodano: 2010-04-11, 10:15 ]
Cytat:
brak wstydu, poczucia winy i skruchy, osoby te nie są zdolne do głębokiej troski o drugiego człowieka


Daje im wolność i miłość, stwierdzeniem rób co chcesz, a nie kijem bejsbolowym przez łeb :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tunkashila - 2010-04-11, 14:31

Jaras napisać/a:
bapaszka, według tej definicji to ja też jestem socjopatą, bo mam gdzieś społeczne normy. Zbanujcie mnie :-P

A reszta opisu tez pasuje do Ciebie? :-) Nie mysle, ze obecnie wtraca sie do lochow ludzi za to, ze sa uposledzeni na umysle. Odrzucenie lub izolacja od grupy spolecznej jednak nastepuje kiedy takie osoby szkodza lub zaklocaja funkcjonowanie otoczenia swoim zachowaniem.

Tutaj, na forum, to byc moze sprawa do przeglosowania lub rozwazenia kodow netykiedy lub jakiegos regulaminu. Poczekajmy az Admin sie pojawi.

Ojciec - 2010-04-11, 14:58

No Admin ma zajebisty kamień, pewnie nim rzuci pierwszy HAHAHAHAHAHHAHAHA

(Z racji stanowiska zostałeś wmieszany w rozterki)

Kwiatek - 2010-04-11, 16:13

Ten osobnik to raczej charakteropata lub psychopata niż socjopata ale to tylko kwestia nazwy. Admin to chyba jest teraz na Islandii to za prędko nie odezwie się, a nie wiem czy któraś z dziewczyn ma uprawnienia do banowania. Poczekam.

Przypomnijcie sobie sytuację z poprzedniego Przebudzenia, były 2-3 osoby które zatruwały forum tak skutecznie, że wiele osób odeszło z niego bezpowrotnie. Tych najwrażliwszych i najciekawszych. Chce ktoś powtórki z rozrywki? Bo ja nie. Jak nie będzie bana to znikam stąd, szkoda mnie. Z niektórymi powymieniam sie namiarami i będę spadał.

Ojciec - 2010-04-11, 16:15

jak chcesz :)
Tunkashila - 2010-04-11, 16:39

Kwiat Paproci napisać/a:
Ten osobnik to raczej charakteropata lub psychopata niż socjopata


W mojej opinii ktos, kto szydzi z cudzego nieszczescia i nie przejawia zadnych ludzkich uczuc/ odruchow jest socjopatyczna osobowoscia. Psychopata nie zawsze jest szkodliwy dla otoczenia a socjopata tak.

Kwiat Paproci napisać/a:
Jak nie będzie bana to znikam stąd, szkoda mnie. Z niektórymi powymieniam sie namiarami i będę spadał.

Poczekaj. Moze Mody moga chociaz powycinac przykre komentarze tu i tam?

Trina - 2010-04-11, 17:14

Ojciec czasami zastanów się nad tym co piszesz bo w końcu ludzie stracą cierpliwość i naprawdę zaczną znikać z forum-a wtedy to z pewnością padnie.A ja bym tego nie chciała i inni pewnie też.
Więc skończ z głupotami.

Ojciec - 2010-04-11, 17:33

kto ja? A co ja takiego robię? Śmiać się :-D nie wolno Hahahahahha :lol: :-D :lol: :-D :mrgreen: :-D :lol: :-D :lol:
Animka - 2010-04-11, 17:55

bany to niełatwa sprawa dla admina, szczególnie na forum duchowym
A Ojciec do swego istnienia potrzebuje publiki, im bardziej obruszona tym lepiej, bo dostaje wiecej energii. Ja wolę na coś innego ją wykorzystać niż na zasilanie trola. Niezauwazany nie dostanie pożywki.

Tunkashila - 2010-04-11, 18:10

Animka napisać/a:
bany to niełatwa sprawa dla admina, szczególnie na forum duchowym

Akurat na tym "trudna sprawa"! O ironio.... :P

A z reszta, to racje masz - olac trolla i sie modlic aby mu sie komp zablokowal! :-D

Ojciec - 2010-04-11, 19:05

Wcale nie potrzebuje publiki by istnieć :-)

Popieram inicjatywę, olać Mnie :) Lepiej nie potęgować mego śmiechu, grozi Komedią :mrgreen:

wutang - 2010-04-11, 19:36

O, Ojcze wszechmogący
obdarz mnie mocą banowania,
abym cię zbanował wpizdu.

Ewa - 2010-04-11, 20:17

Czy ma tu ktoś szacunek dla wrażliwych duszyczek ????
Proszę :lol: o więcej miłości i szacunku do każdego człowieka.
Wutang , ja ledwo pokonałam opur przed Hagenem a teraz Ty zaczynasz :): )
:roll: :roll:
pozdrawiam .
Lubię to forum i proszę nie psujcie go :): ):)

Rutlawski - 2010-04-11, 20:27

Animka powiedziała prawdę znaną na tym forum od dawna.

Szkoda tylko, że nikt jej nie potrafi pojąć, mimo, że tyle razy była tu obracana...

Osobnik, który potzrebuje innych by pokazać jak mu wszystko jedno i jaki jest przebudziny, osobnik, który chce nauczać innych... Nie będzie tego robił, gdy inni potraktują go tak, jak naprawdę na to zasługuje. Czy jak pięciolatek zacznie się śmiać z Waszych łez, to postanowicie go wyrzucić z domu? A kiedy zacznie Wam mówić, że jesteście bez sensu, żebyście śłuchali się jego, to byście tak reagowali?

Jeśli nie, nie róbcie nic i w tym wypadku. Nikt nie chce się popisywać, jeśli to popisywanie nie trafia na odzew lub "pożywkę". To chyba najlepsza droga dla Was i dla niego.

Samba - 2010-04-11, 21:03

Ja nie mam zamiaru stąd odchodzic :-D
Jaras - 2010-04-11, 21:05

bapaszka napisać/a:

A reszta opisu tez pasuje do Ciebie? :-) Nie mysle, ze obecnie wtraca sie do lochow ludzi za to, ze sa uposledzeni na umysle. Odrzucenie lub izolacja od grupy spolecznej jednak nastepuje kiedy takie osoby szkodza lub zaklocaja funkcjonowanie otoczenia swoim zachowaniem.


Nie wszystko ale większość pasuje. Jestem więc socjopatą, człowiekiem który nie tyle co nie potrafi ale nie chce przystosować się do norm społecznych, bo mu one nie odpowiadają. I owszem, takich ludzi wtrąca się do lochów, współczesne lochy to zakłady psychiatryczne :-P Jeśli Was drażni że ktoś się nie smuci z powodu wypadku prezydenta, to wypierdolcie go z forum i po problemie. Ja też się nie smucę, nie mam żadnej żałoby .. śmierć jak każda inna, jest problemem i powodem do smutku tylko dla tych co nie rozumieją czym jest śmierć.

Rutlawski - 2010-04-11, 21:07

A jednak... Łatwo jest tak mówić o śmierci kogoś, kogo nie kochamy całym sercem.
Kwiatek - 2010-04-11, 21:23

Jaras napisać/a:
eśli Was drażni że ktoś się nie smuci z powodu wypadku prezydenta, to wypierdolcie go z forum i po problemie. Ja też się nie smucę, nie mam żadnej żałoby .. śmierć jak każda inna, jest problemem i powodem do smutku tylko dla tych co nie rozumieją czym jest śmierć.

Dla paru osób katastrofa w Smoleńsku jest tragedią, odczuwamy ból, pisaliśmy o swoich odczuciach w osobnym wątku. Skąd żeś człowieku wytrzasnął ideę, że "Was drażni że ktoś się nie smuci z powodu wypadku prezydenta"? Nikt, nigdy, nigdzie nic takiego nie napisał.

Za to wyjątkową podłością jest wyśmiewanie się z czyjegoś bólu powołując się jeszcze na ach, jakże oświecone teoryjki mówiące, że "śmierć jak każda inna, jest problemem i powodem do smutku tylko dla tych co nie rozumieją czym jest śmierć". Następny bóg się znalazł...

To jest ezofanatyzm. To jest "moja racja jest mojsza niż twojsza". To jest po prostu zwyczajna podłość, po prostu.

Najtrudniej widać o duchowość w praktyce.

Tunkashila - 2010-04-11, 21:26

Jaras napisać/a:
Nie wszystko ale większość pasuje. Jestem więc socjopatą, człowiekiem który nie tyle co nie potrafi ale nie chce przystosować się do norm społecznych, bo mu one nie odpowiadają

Mylisz pojecia. Ty moze jestes aspoleczny i to z wyboru - socjopata nie umie wybierac, bo nie posiada pewnych ludzkich odczuc. Satysfakcie jednak osiaga (rodzaj zastepczej seksualnosci niekiedy), kiedy widzi, ze ktos inny cierpi z jego powodu. Umyslnie powoduje bol u innych. Sam boi sie smierci, choroby i bolu fizycznego, ale nie cierpi emocjonalnie, bo nie potrafi.

Jaras napisać/a:
takich ludzi wtrąca się do lochów, współczesne lochy to zakłady psychiatryczne

Kiedy sa grozni dla siebie lub otoczenia jak to juz tlumaczylam wczesniej.

Jaras napisać/a:
Jeśli Was drażni że ktoś się nie smuci z powodu wypadku prezydenta

Znowu mylisz pojecia. Nikt nikogo do smutku nie zmusza. Jest wprost odwrotnie. Jestesmy jednak jakby zmuszani aby zaakceptowac czyjes chamstwo, smiech i szydzenie z tego, co dla nas jest smutne. I nie chodzi ty tylko o "wypadek prezydenta" a o caloksztalt zachowania sie kogos tu, na forum, od kilku dni a szczegolnie od soboty, podczas gdy czesc z nas moze poprostu czuje sie wciaz Polakami!? Czujemy sie smutni i wspieramy sie. Smutne sa rozstania na kazdej plaszczyznie. Ktos moze do tego podejsc "duchowo", ale wlasnie tym bardziej przydalaby sie doza empatii dla tych, ktorzy pewne wydarzenia odbieraja jeszcze jako ludzie a nie jogini czy jacys tam guru nauczajacy anonimowo i pokatnie bez zacnych celow poza ponizeniem i zranieniem blizniego, bo nikt im tego nie zabronil.

Dodam, ze zakladajac ten watek mialam przeczucia, kto i jak zareaguje - podobnie bylo z "szacunkiem dla uczuc religijnych" - ci sami maja podobne "opinie" gdzie i komu wolna sprawiac bol. A pytanie wciaz pozostaje - czemu wiedzac, co blizniego boli, dalej dokuczac, ranic? Czy to jest wtedy takie "duchowe"?

Samba - 2010-04-11, 21:40

Wystarczy sobie spróbowac wyobrazic co przeżywa córka prezydenta, która straciła obydwoje rodziców. Więcej nie piszę, bo brak mi słów.
secretgarden - 2010-04-11, 22:20

Jak dla mnie, podstawą człowieczeństwa jest empatia. Próba zrozumienia, co czują inni i zachowania się tak, aby ich nie krzywdzić. Warto się wzajemnie szanować.
Kto tego nie rozumie lub specjalnie "wkłada kij w mrowisko" i się z tego cieszy, jest dla mnie skreślony. Nie widzę sensu rozmowy z Takim człowiekiem.

Gdy zmarł Yakihu nikt nie pisał na forum, że "ot śmierć się zdarzyła! nie będę się smucić, bo Go nie znałem, a poza tym to Indiana Jones to zajebisty film!". Ta śmierć była blisko nas, bo część forumowiczów poznała na żywo Yakihu.

Więc czym różni się obecna sytuacja z katastrofą samolotu? Jest mniej ważna, bo nie znaliśmy tych ludzi osobiście?

Ojciec - 2010-04-11, 22:34

A jednak... Łatwo jest tak mówić o śmierci kogoś, kogo nie kochamy całym sercem.

To pokochaj Mnie, całym sercem Tak jak Ja KOCHAM SIEBIE CAŁEGO, to pokochaj Mnie w tragedii i żałobie. wiesz dlaczego Mnie nie Kochasz?

Gdyż JA nie umieram. JA JEDEN.

Tunkashila - 2010-04-11, 22:56

secretgarden napisać/a:
Gdy zmarł Yakihu nikt nie pisał na forum, że (...)

Bo wtedy socjopatycznego Arkadiusza vel Ojciec vel SAM (i byc moze spod innych nickow piszacego kretyna), tu jeszcze nie bylo albo, jesli byl, to mial ciut mniejsza schize lub jeszcze bal sie reakcji innych ktorzy to jego mogliby znac z reala zanim z profilu zdjal swe dane lacznie z linkiem do strony domowej? Taki "przebudzony" a taki tchorz bez twarzy....

Ojciec - 2010-04-11, 23:19

http://shaumbra.pl/kreacje/arkadiusz/index.html :-)
Constantine - 2010-04-12, 05:23

Przylczam sie do prosby o bana ale na SB, to jest juz..malo powiedziec niesmaczne, ojciec,sam i arkadiusz na forum jest dla mnie juz przezroczysty, reszta niech zrobi podobnie i mu zwyczajnie nie odpowiada, don't feed the troll, jesli nie rozpierdziela tematow, nie wpieprza sie w tematy niech sobie pisze jak to ujela fu w powietrze.

Mozliwosc pisania to w tym wypadku to mozliwosc pograzenia siebie na amen..nie przeszkadzajmy, niech ma szanse i sam wybierze na co.

tree - 2010-04-12, 06:52

"Ojciec " usuniety, mozna smialo kasowac temat lub pousowac wszystki posty tego uzytkownika - do do moderatorow :)

zreszta nastepnym razem gdy ktos przekroczy granice przyzwoitosci to dzialac - dlatego administratorzy i moderatorzy przyznani z zaufania aby dzialali wg slusznych zasad.

Jaras - 2010-04-12, 09:19

Kwiat Paproci napisać/a:
Skąd żeś człowieku wytrzasnął ideę, że "Was drażni że ktoś się nie smuci z powodu wypadku prezydenta"? Nikt, nigdy, nigdzie nic takiego nie napisał.


Nie napisał nikt wprost, ale widać po Waszych reakcjach, choćby po Twojej tu:

Cytat:
Za to wyjątkową podłością jest wyśmiewanie się z czyjegoś bólu powołując się jeszcze na ach, jakże oświecone teoryjki mówiące, że "śmierć jak każda inna, jest problemem i powodem do smutku tylko dla tych co nie rozumieją czym jest śmierć". Następny bóg się znalazł...


Jak się nie łączę z Wami w bólu to już jestem wyjątkowo podły, już mi zarzucasz żem bóg, że się wyśmiewam z czyjegoś bólu (skądżeś to człowieku wytrzasnął?) a moje podejście do śmierci to "jakże oświecone teoryjki" i ezofanatyzm :-P Jak ktoś czuje inaczej niż reszta to najlepiej niech tego nie pisze, no nie? Bo każdy taki tekst jest "szydzeniem z bólu i czyichś uczuć", nieduchowym brakiem empatii? Wiem co to empatia i rozumiem jak się mogą czuć osoby które straciły bliskich, itd. ale empatia to tylko zrozumienie czyichś odczuć, nie oznacza że sam mam się czuć tak jak oni. Jeśli czuję się inaczej to mogę to napisać, czy "nie wypada"?

Animka - 2010-04-12, 09:25

bapaszka napisać/a:
wyjątkową podłością jest wyśmiewanie się z czyjegoś bólu

Jaras napisać/a:
Jak się nie łączę z Wami w bólu to


Tak wtrące...ja tu nei widzę, zeby bapaszka napisała, ze podłoscią jest niełączenie sie w bólu z kimś go przeżywajacym, napisala wyraźnie (w każdym badź razie dla mnie wyraźnie) ze podloscią jest wyśmiewanie się z czyjegoś bólu i robienie z tego szopki.

Arkadiusz.p - 2010-04-12, 09:30

"Zgodnie z wyrokiem poddaje się karze i wskazuje iż należy usunąć WSZYSTKIE POSTY i konta Moje (arkadiusz.p, Ojciec, SAM) tak będzie sprawiedliwie dla mojej całości. Taka jest Moja wola" :-)

A tak swoją drogą wkurwić się po przeczytaniu fragmentu tekstu to dopiero DRAMAT :-)
http://www.wykop.pl/ramka...ondukt-zalobny/

Animka Stoi dwóch ludzi koło siebie, jeden płacze drugi się śmieje. Czy ten płaczący płacze że ten śmiejący się śmieje, czy śmiejący się śmieje bo ten drugi płacze?
Który ma więcej praw wtedy? Żaden, anie jeden ani drugi, wszyscy go mają po równo.Nie Oni po prostu stoją.
Tak mówicie o uszanowaniu trosce i uhonorowani, a nie unicie sami uszanować śmiechu dziecka, krzycząc zamknij się ja płacze. Człowiek jest jak czarna dziura, wciąga wszystko jak nie ma w sobie światła, gdyż wtedy rozświetla wszystko.

Prawda jest taka moi drodzy, że nie wkurzyło was to co napisałem, lecz to kim byłem :)

Animka - 2010-04-12, 09:42

Arkadiusz.p napisać/a:
Prawda jest taka moi drodzy, że nie wkurzyło was to co napisałem, lecz to kim byłem

Daj spokój, nic mnie nawet w Tobie nie wkurzyło, zbyt wiele sobei wyobrażasz... raczej nie chcialo mi się grać w Twoje gierki.


Arkadiusz.p napisać/a:
http://www.wykop.pl/ramka...ondukt-zalobny/

tak swoją droga, to celny tekst!

Arkadiusz.p - 2010-04-12, 09:44

jeszcze nie czytałem całego, jestem przy fragmencie o tej dziennikarce :)

Animka A czy ja pisze do ciebie ? Za dużo sobie wyobrażasz :)

A swoja droga to fajnie tak na własnej skórze przeżyć to co się robi drugim. Tak wszystkie zdarzenia się potoczyły mimo hodem, tak jak bym sobie powiedział, dziś się zabawie :D hehehe (najpierw się wyśmiewa z drugiego, lecz jak przychodzi się zmierzyć z tym co się tworzy, ( co nie bapaszko? :) , a zapomniałem że ma ignoranta na te konto :) )

Jak już mówiłem człowiek to czarna dziura więc wchłania to co jest dookoła, lecz przestaje to robić jak odnajdzie w sobie światło, gdyż emanuje tym wtedy :)

Animka - 2010-04-12, 09:52

Arkadiusz.p napisać/a:
Animka Stoi dwóch ludzi koło siebie, jeden płacze drugi się śmieje. Czy ten płaczący płacze że ten śmiejący się śmieje, czy śmiejący się śmieje bo ten drugi płacze?

śmiech a wyśmiewanie się, robienie szopki, to dwa bieguny- rózne intencje, rózne energie...Nie czujesz tego?

A juz wogóle daleko temu do naturalnej radości dziecka...
Moje dziecko biega i bawi się i śmieje od dwóch dni bez ustannie i nikt jej nie ma tego za złe, ale ona nie wyśmiewa się, neiprowokuje, ne wsadza kija w mrowsko, gdy widzi, że babcia sie smuci podchodzi do niej zagląda w oczy i głaszcze po policzku, dajac radosc i ciepło, otuchę... nie wysmiewa babci.
Cytat:

Animka A czy ja pisze do ciebie ? Za dużo sobie wyobrażasz :)

Wymieniając mojego nika zwracasz się do mnie. Poza tym zwrot Was moze dotyczyć również mnie, nie czytam w Twoich myślach. na szczęscie lol.

Arkadiusz.p - 2010-04-12, 10:17

Cytat:

śmiech a wyśmiewanie się, robienie szopki, to dwa bieguny- rózne intencje, rózne energie...Nie czujesz tego?

Śmiałem się w temacie gdzie każdy był poważny, fakt moja energia się różniła od waszej. A po za tym skąd możesz ocenić czy ja się wyśmiewam czy się śmieje, nie wiesz nie jesteś mną, tak sobie oceniasz. A może ja po prostu nie chciałem być zasadą jeden za wszystkich i wszyscy za jednego, nie chciałem żyć w bólu, bo po co? Może pokazanie komuś jak to jest umieć uśmiechnąć się w tragedii, pożartować, olać ją, może to jest darem dziecka, które utula, lecz nauczyło się mówić i umie to powiedzieć. Może właśnie ten gest sprawi, że babcia na następnym razem pomyśli iż nie ma o co się umartwiać, gdyż i tak nie ma wpływu na nic, więc nie lepiej żyć niż przyjmować coś co w niej tylko większy ból stworzy. Szacunek dla zmarłych to zrozumienie tego co wybrali, gdyż zrobili to nie z swego powodu, zrobili to dla całości gdyż są jej częścią i na pewno nie życzyli by sobie dalszych tragedii, która zresztą się nakręca...

Choć te wydarzenie jest niezwykłe, gdyż ma w sobie wielki dar uwolnienia i oczyszczenia.

Zresztą nie wiem...
Ja zrobiłem to co miałem, więc nie czuje żalu, gdyż byłem taki jaki byłem :-)


zwrot Was jest dla tego co chce :)

http://www.vismaya-maitre...y_pl_video.html

[ Dodano: 2010-04-12, 13:11 ]
Indiana Jones to zajebisty film!

Indiana Jones i świątynia zgłady to zajebisty film! :mrgreen:

A propo czy ktoś w ogole widział ten film? I o czym on był? :-)

A powiem o tym jak dzielny bohater Indi trafił do Indi przez przypadek, tam na niego czekał mędrzec, zaprowadził go do wioski która była w głębokim żalu, wyschły studnie, zwierzęta umarły, dzieci porwali do pracy, lecz oni wierzyli że shiva zesłał wybawienie...

a co zrobił Indy, przecież nie usiadł i nie płakał, gdyż tak by nic nie zrobił :) (zajebisty film :) )

Opinia pochwalna dla filmu, a nie szydzenie z ludzi, zresztą doskonale możecie zobaczyć co w was samych siedzi i co wymaga uwolnienia :)

Dziękuje :)

Trina - 2010-04-12, 12:49

Arkadiuszu.p jest odpowiedni temat o filmach na forum więc czemu piszesz o tym tutaj?
Animka - 2010-04-12, 13:39

Arkadiusz.p napisać/a:
. A może ja po prostu nie chciałem być zasadą jeden za wszystkich i wszyscy za jednego, nie chciałem żyć w bólu, bo po co? Może pokazanie komuś jak to jest umieć uśmiechnąć się w tragedii, pożartować, olać ją, może to jest darem dziecka, które utula, lecz nauczyło się mówić i umie to powiedzieć.

kurde no nie kumasz podstaw, chopie.
Doskonale wiem co chciałes zrobic i pokazać, ale za grosz Ci to nie wyszło, nie tędy droga, nie ta siła wyrazu, moze brak umiejetności komunikowania się przez neta... wiesz człowiek z apomoca slów komunikuje się tylko w 7% reszta to przekaz pozawerbalny, którego w necie jestesmy pozbawieni- doczytaj o komunikacji personalnej, że tak powiem poobserwuj sobie to i zobacz co masz w tym temacie do uwolnienia ;)

Tunkashila - 2010-04-12, 15:06

Animka napisać/a:
bapaszka napisał/a:
wyjątkową podłością jest wyśmiewanie się z czyjegoś bólu

To nie moj cytat, ale mysle podobnie, jak to wskazalam w wielu postach w tym temacie.

Animka napisać/a:
Doskonale wiem co chciałes zrobic i pokazać,

Ja wciaz nie wiem, co chcial zrobic zegnajac sie oficjalnie z forum aby wracac udajac czy Boga Ojca, czy Swiatlego Ojca czy jakiegos guru, ktorego sie naczytal. Zadnych cech pozytywnych nie pokazal jednak a przekazal ino, ze ma problemy wewnetrzne. Mowi sie: Lekarzu lecz sie sam zanim sie wezmiesz za leczenie innych. A Artek zamiast prosic o pomoc ubzdural sobie, ze jest juz uzdrowiony, bo siedzi "wyzej" ale spadl se ze swej wysokosci i teraz ma pretensje, ze twarda podloga uderzyla go w doope. No ale ma wybaczone tylko niech pamieta: Idz i nie grzesz wiecej! :)

Arkadiusz.p - 2010-04-12, 19:33

Animka

Nie masz pojęcia co chciałem przekazać i nawet nie masz pojęcia jak bardzo to wyszło :)

Bapaszka

tu nie ma co komentować, jedynie obserwować jak się zmieniacie za inspiracją jej :)


Ten kto najgłośniej ryczy o innych, jedynie widzi swe odbicie. Ja mam świadomość każdego ruchu który zrobię, oraz każdej konsekwencji jaką narobię.

"Zgodnie z wyrokiem poddaje się karze i wskazuje iż należy usunąć WSZYSTKIE POSTY i konta Moje (arkadiusz.p, Ojciec, SAM) tak będzie sprawiedliwie dla mojej całości. Taka jest Moja wola"


Uszanujcie mój wybór, jak szanować umiecie...

Animka - 2010-04-12, 20:00

Arkadiusz.p napisać/a:
Nie masz pojęcia co chciałem przekazać i nawet nie masz pojęcia jak bardzo to wyszło :)

tak, oczywiscie, oczywiscie.... :)

Arkadiusz.p - 2010-04-12, 20:11

A wiesz czemu tak twierdze?

Bo ja też nie wiem :)

Manuela - 2010-04-12, 20:19

Wiesz Arkadiusz.. w rzeczywistości nie cofniesz wypowiedzianych słów. technicznie jest to możliwe na forach internetowych ale ja nie jestem zwolenniczką usuwania wypowiedzi. wiesz dlaczego? bo to w pewnym sensie zwalnia z odpowiedzialności; "mogę mówić co mi ślina na język przyniesie, najwyżej się to wytnie jak wyjdzie siara i nic się nie stanie, luzik". otóż kiedy powiesz na głos coś, to chociaż powietrze przestanie drgać tymi słowami one zostaną. i to jest dobry mechanizm, nie zamierzam go psuć, bo UCZY - spełnia swoją rolę, działa.
ja zostawiam, radź sobie SAM z tym co napisałeś.
Arkadiusz.p napisać/a:
Uszanujcie mój wybór, jak szanować umiecie...

zacznij SAM sobie stawiać wymagania, zacznij od siebie a świat odda Ci to co będziesz dawał, odda bez proszenia, nakazywania, nauczania.

będziesz żył jak zechcesz, ale skoro iluś ludzi daje znak, że warto się zatrzymać i zastanowić nad sobą, to mądrze jest na wszelki wypadek to zrobić zamiast nakręcać się jeszcze bardziej czy strzelać focha..

Arkadiusz.p - 2010-04-12, 20:47

Wiesz Manuelo jak bym naprawdę chciał by się to wszystko usunęło to by już tego dawno nie było :)
Lecz nie po to się gra by potem to wymazywać, tak jak to ujęłaś :)

Cytat:
będziesz żył jak zechcesz, ale skoro iluś ludzi daje znak, że warto się zatrzymać i zastanowić nad sobą, to mądrze jest na wszelki wypadek to zrobić zamiast nakręcać się jeszcze bardziej czy strzelać focha..


skoro jedna osoba daje znać że warto się zatrzymać i zastanowić się nad sobą, lecz to się nie liczy gdyż to jest jedna osoba. Prawdziwa Jedna osoba jest w Nas i ona nie przemawia do innych, gdyż nie potrzebuje pośredników. Jak głębiej się zastanowicie, to można zobaczyć że te forum to tylko zbiór słów które wypełnia całość i nie liczy się tu forma słów, ale to co za nimi. To dobra chwila na wybaczenie Sobie, ja wiem co jest za wszystkim i wiem że to wszystko co jest przed jest bez znaczenia...
Tak na prawdę nie mogę nikomu zaszkodzić czy drugiemu pomóc, gdyż to on SAM wybiera gdzie chce być teraz, obserwować czy jeszcze doświadczać, jednak wiem że każdy ma ten sam cel, każdy dojdzie do niego wcześniej i później...
Obojętnie co bym nie pisał czy pisał, reakcja drugiego człowieka określa jego wybór w którym miejscu chce być...
I tu muszę przyznać że nie uszanowałem każdego wyboru, lecz sytuacja była delikatna, niewidzialna wręcz, to co stworzyłem mnie dopadnie, a tworzyłem sercem, więc serce mi sprawiedliwość sprawi i tylko one ma tą możliwość, reszta to tylko gra, komentarz umysłu i składanie odpowiedzialności na innych.

Miłość i tak się staje, gdyż raz jak sie zacznie nigdy nie ma końca (teraz zrozumiałem dlaczego jak się zakocham, kocham już na zawsze :) )...

Tu się dokonuje Wybór Dla Polski, właśnie Teraz...

Wybieram Miłość :-)

Nie oczekuje niczego z Waszej strony, ja już wybrałem i to mnie oczyściło...

Manuela - 2010-04-12, 21:43

dobrze już... daruj sobie pranie mózgu..możesz sobie chcieć lub nie, nie ma to większego znaczenia.
Arkadiusz.p - 2010-04-12, 21:49

:-D ;-) :-)

No i w końcu rozmawiamy jak równi :)

Trochę to zajęło :-)

Manuela - 2010-04-12, 22:00

nie zaobserwowałam tego.
LadySakh - 2010-04-13, 12:44

a ja chcę prosić aby jedno konto Arkadiusza zostało ....

to co wam przekazuje jest bardzo istotne, może się niektórym wydawać jego postawa niczym rewolucjonisty, który zagraża waszym iluzjom...

Ark wskazuje wam drogę, stworzył nowe oczy, BYŚCIE MOGLI ZOBACZYĆ ... nowymi oczami, to czy z nich skorzystacie jest waszą wolną wolą.

a teraz chcę wam wyłonić bardzo ważne fragmenty Arkadiusza, może niektórym dadzą do myślenia...

Cytat:
możecie zobaczyć co w was samych siedzi i co wymaga uwolnienia


Cytat:
obserwować jak się zmieniacie za inspiracją jej


Cytat:
Ten kto najgłośniej ryczy o innych, jedynie widzi swe odbicie.


Cytat:
Ja mam świadomość każdego ruchu który zrobię
Wy też możecie mieć.

Czy teraz widzicie?

co jest pod niemal każdym postam Arkadiusza? jakie energie mu niektórzy z was wysyłacie? a piszecie tyle o miłości, GDZIE WASZA MIŁOŚĆ ja się pytam? CO CZUJECIE?

To co się teraz dzieje jest bardzo ważne, byście spojrzeli w samych siebie, obudzili się.

Manuela - 2010-04-13, 13:03

jesli ktoś mówi "wy/was/wasze..." to już wiem, że sama postawa tej osoby nie spełnia podstawowego warunku aby coś cennego innym przekazać. po prostu.
co czuję? w postach z tych loginów czuję fanatyzm, brak równowagi, wyczucia.
ludzie są różni, kazdy ma nieco inne cechy aktywne, i w rozny sposob się one przejawiają.
"żyj i pozwól żyć innym" - fajnie jest o tym pamiętać.

Arkadiusz.p - 2010-04-13, 13:43

Cytat:
w postach z tych loginów czuję fanatyzm, brak równowagi, wyczucia.


Nie czujesz Mnie tylko Siebie, zawsze...

Może ci sie to podobać lub nie, lecz to prawda jest. Czujesz to co domaga się najgłośniej od Ciebie uwolnienia.

Tryt - 2010-04-13, 13:44

Nie chodzi nawet o treść ale o sposób przekazu informacjii. Moim zdaniem taki sposób dzielenia się wiedzą nie trafia do innych. To tylko moja obserwacja, która może być błędna.
Animka - 2010-04-13, 13:55

Tryt napisać/a:
Nie chodzi nawet o treść ale o sposób przekazu informacjii.

Tryt juz pisałam o błędach w komunikacji. Ale to oczywiscie nie to ;)
To Ty zapewne masz do uwolnienia komunikacyjne błędy, jak mozesz tego jeszcze nei wiedzieć :lol:

Arkadiusz.p - 2010-04-13, 14:00

Nie, komunikacyjne to miałem ja i je uwolniłem, teraz z każdym słowem komunikuje się coraz dokładniej.

:-)

Co ja siebie oszukuje nie miałem żadnego problemu, po prostu musiało byc jak było, w takiej dokładnie formie.

Manuela - 2010-04-13, 14:07

Arkadiusz.p napisać/a:
Nie czujesz Mnie tylko Siebie, zawsze...

Może ci sie to podobać lub nie, lecz to prawda jest. Czujesz to co domaga się najgłośniej od Ciebie uwolnienia.

Arkadiusz, dla Ciebie to prawda, dla mnie nie.
kiedy zaparzę kawę, poczuję zapach kawy a nie swój
kiedy powącham kwiata, poczuję jego a nie swój zapach
kiedy dotknę lodu, odczuję zimno lodu a nie swoje
kiedy coś emanuje z Ciebie poprzez słowa jakich używasz, inni to odbierają, tak jak się czuje wiatr, deszcz, słońce docierające z zewnątrz
to proste jest.
to podstawa.
błędy komunikacyjne na kolejnych etapach (po etapie przyjęcia okreslonych intencji, celów - myślenia przez "nadawcę" i etapie ubrania mysli w słowa) to już inna bajka ale nie mają znaczenia, gdy problem jest na pierwszych etapach.
nie ma dla mnie znaczenia, że Ty powiesz "taka jest prawda", bo to wyłącznie Twoje przekonanie niezgodne z moją intuicją, która na szczęście ma dla mnie wyższą rangę niż tego typu wypowiedzi.

Arkadiusz.p - 2010-04-13, 14:11

:) jak chcesz, może kiedyś zrozumiesz działanie filtru :)

Dlatego nie możesz określić co ja wysyłam :) Dlatego nie wiesz co jest na początku, te parę miliardowych sekund...

Tryt - 2010-04-13, 14:12

No pewnie niedługo się dowiem :D
Kwiatek - 2010-04-13, 14:38

Ojciec już zbanowany i bardzo dobrze.

Teraz Arkadiusz uprawia tą sama politykę tylko skarcony 'zdelikatniał'.

Tak jak wszyscy poza Lady Sakh piszą ci tutaj - zacznij w pokorze i ciszy zmieniać najpierw siebie, bo niewykluczone, że spotkasz się z Ojcem. W końcu sam do tego nawołujesz!

Arkadiusz.p - 2010-04-13, 16:07

hehehehehehe :lol: :lol: :lol: :lol:

:-)

secretgarden - 2010-04-13, 16:29

Arkadiuszu, Samie, Ojcze...w tym wątku wstawiłeś linka do swojego profilu zamieszczonego na innej stronie. Zobaczyłam tam fotografię przystojnego faceta w okularach (okulary u mężczyzn to mój fetysz :) ) i w życiu bym nie przypuszczała, żeby ktoś o tak intrygującej i inteligentnej twarzy mógł pisać takie głupoty. Szok :)
Tunkashila - 2010-04-13, 17:04

LadySakh napisać/a:
a ja chcę prosić aby jedno konto Arkadiusza zostało ....

Niech zostanie nawet kilkanascie jego klonow ino niech nie pisze w kazdym watku tego, co TY i on uwazacie akurat za sluszne:

LadySakh napisać/a:
to co wam przekazuje jest bardzo istotne, może się niektórym wydawać jego postawa niczym rewolucjonisty, który zagraża waszym iluzjom...

Ark wskazuje wam drogę, stworzył nowe oczy, BYŚCIE MOGLI ZOBACZYĆ ... nowymi oczami, to czy z nich skorzystacie jest waszą wolną wolą.

To raczej TWOJE widzenie a niekoniecznie reszty forumowiczow. TWOJ APEL teraz wyglada jak werbowanie do jakies sekty. Pozwol NAM widziec, to co chcemy bez uznawania tego, co Ty bierzesz za prawde jako NASZEGO wskaznika jak czytac, rozumiec, oddychac czy w koncu jak ZYC!

Tak, pozwol NAM tutaj ZYC - nie nawracaj na Twoja wiare czy pogldy. Masz prawo, tak jak kazdy, otwierac watki ekskluzywnie poswiecone Twoim wizjom. Pozwol NAM jednak miec nasze. NIE OCENIAJ NAS za to, ze inaczej patrzymy na Swiat bo mozesz kiedys wlasnie Ty swierdzic, ze zylas w ILUZJI a przebudzenie bywa niekiedy bolesne.

Rutlawski - 2010-04-13, 17:39

Lady, Arkadiusz nie przekazuje nic nowego. Zgadzam się, że to co piszę jest prawdą, w dodatku pokazującą sposób na życie, ale ta prawda jest znana [ co prawda przez niektórych tylko teoretycznie, ale i Arek nie daje nam praktycznego spojrzenia ].

Dziecko, które mówi, że dwa a dwa to cztery ma rację, a mimo to nie jest szczególnie przebudzone, bo jako jedyne to podkreśla.

Tunkashila - 2010-04-13, 17:43

Rutlawski napisać/a:
Zgadzam się, że to co piszę jest prawdą

Twoja prawda, bo tak wybrales to uznac... Ale faktem jest, ze to co Arek WKLEJA nie jest niczym nowym - w moim pojeciu, belkot ludzi letko odchylonych... Ale to juz moja prawda! :P

Animka - 2010-04-13, 18:14

sory, ze tak z opóźnieniem wracam, ale przoczyłam ta wypowiedź

Cytat:
Może pokazanie komuś jak to jest umieć uśmiechnąć się w tragedii, pożartować, olać ją, może to jest darem dziecka

WIesz Arek... jest taka zasada znana nie od dziś, że w pewnych momentach trzeba DAĆ ludziom przeżyć ich ból...przezyć żałobę na wszystkich jej etapach od początku do końca. I nic nie da zaprzeczanie, rozśmieszanie, uśmiechanie, żartowanie i olewanie. Wielu tego próbowało, ale jedynie tłumili w związku z czym nie mogli uporać się ze swoimi blokadami przez wiele, wiele lat.

Albo ktoś czuje stratę, ból i żałobę, albo czuje uwolnienie i odbiera to jako porządek i kolej rzeczy, wybór....w zwiazku z czyimś odejsciem. I nie da się tu niczego przyśpieszyć.

Takie teksty, które sadziłeś, jak zdązyłes zauwazyć działaja wręcz odwrotnie, nie dosć, ze nie powodują otwarcia się ludzi i uwolnienia od smutku to zamykaja ich. To tak samo jak komuś w depresji mówi się "weź się w garść", albo do kobiety, która poroniła powie "przeciez to jeszcze nie było dziecko, nie rozpaczaj, urodzisz drugie"....
Zarówno śmiech i radość, jak smutek i żal to emocje, których doswiadczamy, potrzebujemy i obie tłumione powodują jeszcze wieksze nagromadzenie się ich.
Próbowales kiedyś powstrzymywać się od śmiechu na lekcji, albo w kościele? To wiesz jak to jest. To samo jest z płaczem, powstrzymywany, gromadzi się...i wybucha.

Poza tym wszystko to co nam tu piszesz i przekazujesz wiemy, nie martw się o to, w wielu ksiazkach o tym pisali i niejedno z nas doswiadczenia duchowe róznego rodzaju, głębsze i płytsze miewało, ale nie czuje potrzeby by o tym wszem i wobec rozpowiadać. przynajmniej ja tak mam, bo wiem że to są moje doswiadczenia i moja prawda, która jutro moze zostać zweryfikowana i objawić mi się w zupełnie innym świetle. To co piszę dziś jutro moze byc już nieaktualne.

Czasami za dużo tej ezo-papki i milczenie jest bardziej wymowne niż setki postów.


Zastanawiam sie dlaczego tak usilnie próbujesz pokazać nam tutaj wszystkim, że uśmiech jest lepszy od łez?
A moze nie tak pytam. No to inaczej... moze Ty się zastanów dlaczego uciekasz przed smutkiem....albo dlaczego nei pozwalasz innym go doświadczyć, jeśłi potrzebują tego?

LadySakh - 2010-04-13, 19:18

myślałam, że czytacie co się pisze na forum ...

Cytat:
to czy z nich skorzystacie jest waszą wolną wolą


"waszą"- tak to określam, bo mówię/piszę do pewnej grupy jakby nie patrzeć.

Nigdzie nie napisałam, że musicie, tylko możecie - to chyba jest jednak jakaś różnica w komunikacji.

Nigdy nie narzucałam nikomu swojej woli i nie będę, ja tylko dzielę się, bo uważam, że warto pomagać i nie zostawiać nikogo bez 'wiedzy' (wskazać wskazówki, naprowadzić, pomóc), czy możliwości aby mógł sobie to sam przemyśleć, może nie teraz, ale może kiedyś się przyda, kto wie :-)

Tryt ma racje co do sposobu przekazu informacji, jest dość kontrowersyjna, jednak jak się ze spokojem przeczyta to czy różne źródła(ogólnie), nie koniecznie czy są one zgodne z przekonaniami danej osoby, bo nie o to chodzi by czytać tylko to co pasuje. Bo jak nie pasuje to jest to już uznawane za jakaś herezje, zło wcielone i w ogóle jakieś szatany.

Może i niewłaściwą formę przekazu Arkadiusz wybrał(choć można wyłapać treść), ale tak jak Arkadiusz ma swoją osobowość, swój sposób bycia, tak i wy. Każdy ma prawo do bycia sobą.

Nie trzeba się ze wszystkim/czy czymkolwiek zgadzać, ale czy trzeba najeżdżać na kogoś, bo ktoś jest inny niż 'Ty'? a widzę, że tu to chleb powszedni :-? .

Moje przekonanie jest takie "nie czyń nikomu co Tobie nie miłe" ...

bapaszko, nie muszę dawać Ci i nikomu innemu pozwolenia, robicie co chcecie, macie wolną wolę, dlaczego za każdym razem, gdy ktoś wypowie się, co nie jest zgodne z Twoimi przekonaniami pałasz taką nienawiścią? Lubisz ranić innych? Zadawać im ból i chełpić się tym? Czy pomyślałaś ilu ludzi skrzywdziłaś? (nie, nie mnie) Mówię Ci to, bo Cię lubię bapaszko, jak każdego z tego forum, bo każdy jest unikalny i wyjątkowy, a nie chcę by toczono wojny i raniono niepotrzebnymi słowami kogokolwiek.

"littera enim occidit spiritus autem vivificat"

Animka - 2010-04-13, 19:28

LadySakh napisać/a:
myślałam, że czytacie co się pisze na forum ...

no no ! dobrze powiedziane :) gdybyś przeczytała mój powyższy post, to byś miała odpowiedź na to
Cytat:
czy trzeba najeżdżać na kogoś, bo ktoś jest inny niż 'Ty'?


dlaczego ktoś "najeżdża"... w TEJ zaistniałej sytuacji na Arka/SAMa/Ojca i bynajmniej nie chodzi tu o to, ze ktoś jest Inny. Sporo tu inności na forum jest oj sporo....i jakos od lat dajemy sobie z tym rade ;)

LadySakh - 2010-04-13, 19:39

Animka napisać/a:
LadySakh napisać/a:
myślałam, że czytacie co się pisze na forum ...

no no ! dobrze powiedziane :) gdybyś przeczytała mój powyższy post, to byś miała odpowiedź na to


tak wiem Animko, już nie pisałam w większości do każdego z osobna ale ogólnie, bo się pomija tu często treść, a potem krzyczą i krzyczą :-?

Wiem, że Arek mógł urazić niektórych, chcacy czy nie chcący, ale jadnak jak każdy człowiek zasługuje na szacunek, a wiele tu było złych słów na forum, moze już dosyć tego, wystarczy, zatrzymajmy sie na chwile i pomyslmy, ze to co tu sie wyprawia, moze zranic kogos.

Animka - 2010-04-13, 20:01

LadySakh napisać/a:
zatrzymajmy sie na chwile i pomyslmy, ze to co tu sie wyprawia, moze zranic kogos.

można i nie można... bo wiesz wg tego co Arek mówi (no i wielu innych rozwojowców) nie można przecież nikogo zranić :) wszystko jest ok, na swoim miejscu, lekcja dla każdego z osobna i w swoim czasie.
Może wraca do niego to co daje? ;)

Generalnie ezo-papka - jak ja to nazywam. Poza tym nie widziałam nigdzie, absolutnie niegdzie tak wielu manipulacji jak w rozwoju, i tak wielu duchowych usprawiedliwień dla róznych podłych działań.

Constantine - 2010-04-13, 20:32

EDIT. Zgadzam sie - Animko, odrobine Lady. Jedno to punkt widzenia z naciskiem na oceny, drugie wolnych wniosków. Myśle że oba podejścia równolegle nie przeciwstawne. Ezo czapka - osobista ocena zachowania Arka, to co pisze i pokazuje inne sprawy.
(albo też dobabia ideologie by sie przed samym soba narcystycznie usprawiedliwić)

Mam w zwiazku z nim mieszane odczucia, wydaje sie takim ezo cwaniakiem, ani on w moim typie bo wole kobiety ani on zabawny ani nie drażni specjalnie bo przeważnie ignoruje, czasem lubie takim ludziom przytrzeć nosa i zmazać uśmieszek jeśli popada w przesadny samozachwyt, ale mam tak wobec wszystkich wiec - nie odbiega od normy.
Troche Arek popsul gre z Ojcem, to moglo być naprawde ciekawe, mile i inspirujace, kiepski aktor najmocniej od 2 aktu - źle sie wczul w role..nie wytrzymal i konta pokszanily no i jak można bylo wdawać sie w dyskusje z tej pozycj, przede wszystkim przesadzil i zrobil z "ojca" coś takiego: http://forum.pclab.pl/t565909.html
Usuniecie Ojca wogóle to w pewnym sensie dobry krok, misja autora nieudacznie skopana, powtórki nie bedzie. Chociaż wolalbym jego istnienie, moderowanie na bierzaco, ignorowanie. Bylo komu przygadać(aż sie prosil) i z kim pograć w slowne szachy :D
(tylko czy nie szkoda energii? tree z tego punktu widzenia wybral slusznie)

Juz wyrazilem wcześniej co myśle o tak realizowanych gierkach, ostateczne intencje okazaly sie psychopatyczne, jak sie coś chce pokazać na sile, bez cierpliwości, chce siebie dowartościować..to niech taki ktoś spada na drzewo.

Byl taki odcinek dr. House'a z pacjentem "lusterkiem", kurcze chyba w 4 sezonie...
Przesadna tendencja do bycia lusterkiem to jedno z najwredniejszych postaw inteligentnych ludzi jakie znam, czasem oczywiście denerwuje innych w moim zachowaniu, a mnie denerwuje u innych szczególnie - to chyba też norma. Przesadzil z tym Geminus, przesadza teraz Arek.
Lusterko samo ucieka od siebie SAM'ego.
Niech sie lustro nie dziwi że jego metoda wraca...
A gdy lustro tak sobie odbija to i z czasem lustru odbija przy okazji.

Rutlawski - 2010-04-13, 20:42

LadySakh napisać/a:
Wiem, że Arek mógł urazić niektórych, chcacy czy nie chcący, ale jadnak jak każdy człowiek zasługuje na szacunek, a wiele tu było złych słów na forum, moze już dosyć tego, wystarczy, zatrzymajmy sie na chwile i pomyslmy, ze to co tu sie wyprawia, moze zranic kogos.


Tak, było mnóstwo złych słów, ale u niektórych, a to znaczy, że nie da się powiedzieć, że całe forum wyklina na Arka. Dużo ludzi rozmawia z nim normalnie jak rozmówca z rozmówcą. I Ci nie atakują Inności. Tłumaczą coś zupełnie innego.

Kwiatek - 2010-04-13, 20:43

Constantine napisać/a:
Przesadna tendencja do bycia lusterkiem to jedno z najwredniejszych postaw inteligentnych ludzi jakie znam, czasem oczywiście denerwuje innych w moim zachowaniu, a mnie denerwuje u innych szczególnie - to chyba też norma. Przesadzil z tym Geminus, przesadza teraz Arek.
Lusterko samo ucieka od siebie SAM'ego.
Niech sie lustro nie dziwi że jego metoda wraca...
A gdy lustro tak sobie odbija to i z czasem lustru odbija przy okazji.



Świetnie uchwycone! Poczytam to sobie jak mnie najdzie ochota na "lusterkowanie".
Dzieki :-)

Tunkashila - 2010-04-13, 20:49

LadySakh napisać/a:
bapaszko, nie muszę dawać Ci i nikomu innemu pozwolenia, robicie co chcecie, macie wolną wolę, dlaczego za każdym razem, gdy ktoś wypowie się, co nie jest zgodne z Twoimi przekonaniami pałasz taką nienawiścią? Lubisz ranić innych? Zadawać im ból i chełpić się tym? Czy pomyślałaś ilu ludzi skrzywdziłaś?

Wybacz, ale cos tu mi wmawiasz lub moze projektujesz. Gdzie widzisz nienawisc? W Sobie chyba? Moze to Ty nie czytasz, co sie pisze? Mi lata, ze ktos ma jakas inna filozofie. Mi wadzi, ze ktos lazi za innymi i krytykuje kazdy niemalze post, bo jest wlasnie niezgodny z tego kogos pogladami. Nawet jak uzytkownik wypowie sie w czesci "osobistej", zwierzy sie, szuka pomocy, itp. Zamiast zrozumienia dostaje perpetualna doze, wedlug mnie, belkotu niuejdzowskiego chelpiac sie, ze sie "przebudzil" i innych jest w stanie "naprawiac"!

Powtarzam ponownie - kazdy ma prawo tutaj handlowac wlasnymi (lub zapozyczonymi) ideologami ale powinien wlasnie uszanowac prawo do wyboru innych. TY sie zgadasz z "ideologia" Arka, a ja nie. Uwazam jego WKLEJKI (i komentarze typu "w dupie", kiedy ktos grzecznie pyta o zrodlo jego(?) wiedzy), za namolnosc i czesto poprostu chamstwo. O braku szacunku, ktorego by sie oczekiwalo od "oswieconego", nie wspomne....

geminus - 2010-04-13, 20:55

Cytat:
Poza tym nie widziałam nigdzie, absolutnie niegdzie tak wielu manipulacji jak w rozwoju, i tak wielu duchowych usprawiedliwień dla róznych podłych działań.
Ja też :)
Przykładłem moze być nagonka i zbanowanie kogoś :mrgreen:

Kwiatek - 2010-04-13, 21:00

O, geminus, zaczął od niewymuszonej serdeczności ;-)
Tunkashila - 2010-04-13, 21:03

Ja pier....... :576:
Tryt - 2010-04-13, 21:04

Bapaszka też...
Animka - 2010-04-13, 21:05

Witaj Geminus :) kopę lat....że tak powiem ;)
Tunkashila - 2010-04-13, 21:05

Bapaszka cio? :D
LadySakh - 2010-04-13, 21:08

Animka napisać/a:
LadySakh napisać/a:
zatrzymajmy sie na chwile i pomyslmy, ze to co tu sie wyprawia, moze zranic kogos.

można i nie można... bo wiesz wg tego co Arek mówi (no i wielu innych rozwojowców) nie można przecież nikogo zranić :)


hmmm... mnie się wydaje, że Arkowi chodziło o EGO, ego nie można zranić, a mnie chodzi o naszą duszę, której kondycja energetyczna ma duże znaczenie na nasze życie/zdrowie. Słowa/myśl docierają do duszy.

Animka napisać/a:
wszystko jest ok, na swoim miejscu, lekcja dla każdego z osobna i w swoim czasie.
Może wraca do niego to co daje? ;)


tak, wszyscy się uczymy :-) czasem chętniej lub oporniej, dlatego tak jak pisałaś wcześniej do Arka, o to by dał innym doświadczać, to bardzo słuszne co piszesz i wydaje mi się, że on to wie, ale zapomnieć się każdemu może zdarzyć.
Arek wskazywał na możliwości, że śmierć to nie koniec, bo to tylko przejście ku nowym wyzwaniom, ale wiemy przecież, że naszym życiem kierują emocje, a po stracie kogoś bliskiego czujemy się samotni, ból, żal i cierpimy (większośc tego jeszcze potrzebuje doświadczać). Oczywiste jest, że nie każdy wie, że 'ta dusza' powróci, ma się dobrze i nie ma co się o nią martwić. Dlatego Arek pokazał postawę dziecka - bo tylko dziecko ma w sobie najwięcej radości i miłości i nie powinniśmy wyzbywać się dziecka w nas samych, bo ono jest 'złotym środkiem'. Wiem, że trzeba to sobie też przemyśleć, poukładać ;)

Constantine i inni... tak, Arek przesadził z kilkoma kontami, mnie się to też osobiście nie podoba, bo wolę jak bez ogródek przedstawia swoją własną osobę bez zmieniania sobie nicku ;-)


Arek ;p ... cierpliwości, spokojniej trochę :) ja wiem burzliwy z Ciebie chłopak, ale nie każdy 'burzę złapie' ;-)

Rutlawski - 2010-04-13, 21:11

Tryt miał zapewne na myśli, że "Bapaszka też... Zaczęła od niewymuszonej serdeczności". Jakoś tak kiedykolwiek jesteście razem, działacie na siebie jak chomik w kołowrotku. Wzajemnie się nakręcacie, więc myślę, że i teraz ten temat może przerobić się w pyskówkę między Wami, jeśli któryś/aś nie zareaguje w odpowiednim momencie :)

Cytat:
kopę lat

Mówi się kupę :->

Animka - 2010-04-13, 21:12

LadySakh napisać/a:
hmmm... mnie się wydaje, że Arkowi chodziło o EGO, ego nie można zranić, a mnie chodzi o naszą duszę, której kondycja energetyczna ma duże znaczenie na nasze życie/zdrowie. Słowa/myśl docierają do duszy.

to tu się różni nasze pojmowanie...
Widzisz, dla mnie to własnie ego moze czuć sie zranione, urażone, rozweselone, rozbawione...



Rutlawski napisać/a:
kupę :->

daj spokój, nie bedziemy wnikac juz w tak głebokie problemy natury egzystencjalnej :D

Tunkashila - 2010-04-13, 21:15

Rutlawski napisać/a:
Tryt miał zapewne na myśli, że

Rozumiec mam Rutku, ze znasz mysli innych? Hmmm... A reszta Twego postu, to jakies projekcje czegos tam? O kim? Moze warto zauwazyc kiedy kto sie odezwal w tym watku? Ktos jatki szuka? Szukasz? Chcesz sie nakrecic, popyskowac?

Tryt - 2010-04-13, 21:15

Musiałem się ponownie zalogować a widzę, że Rutek mnie wyręczył i wyjaśnił lepiej odemnie:)
Rutlawski - 2010-04-13, 21:16

Kocham Cię, Bapaszko ;*
Tunkashila - 2010-04-13, 21:17

Rutlawski napisać/a:
Kocham Cię, Bapaszko ;*

Czyli nie musisz juz pyskowac... mozesz sie ..... :-D

Tryt napisać/a:
Musiałem się ponownie zalogować a widzę, że Rutek mnie wyręczył i wyjaśnił lepiej odemnie:)

Nie tlumacz sie - wiemy, ze piszesz tez pod nickiem Rutka! :P

LadySakh - 2010-04-13, 21:27

bapaszka napisać/a:

Wybacz, ale cos tu mi wmawiasz lub moze projektujesz. Gdzie widzisz nienawisc? W Sobie chyba?


nie wmawiam nic bapaszko no ;-) ano czuję ją w niektórych twoich postach, taką złość, agresję, negatywną energię.

bapaszka napisać/a:
Moze to Ty nie czytasz, co sie pisze? Mi lata, ze ktos ma jakas inna filozofie. Mi wadzi, ze ktos lazi za innymi i krytykuje kazdy niemalze post, bo jest wlasnie niezgodny z tego kogos pogladami.


czytam :-> lata Ci? eee...to ja spytam na Twój sposób jak Ty to robisz właśnie oczekując odpowiedzi -> to czemu właśnie łazisz za innymi i sama krytykujesz?

chyba, że wg Ciebie to nie krytyka 'obrzucać kogoś kamieniami' że się komuś coś pomieszało i chyba szaleniec jest :roll: , ale ino i tak wysyłasz sporo negatywnych energii i się 'wpieniasz'(wiem że to nie ładne określenie) o nie wiadomo co, czy to na Constantine'a czy Arka i kogo tam jeszcze, gdy Cie poniesie. Inni Ci też to piszą i to przyjmujesz chyba, więc nie wiem czy to zależy od kogo co chcesz przyjąć.

Wiem, wiem taka jesteś, ale może trochę więcej stoickiego spokoju? :-D

[ Dodano: 2010-04-13, 22:30 ]
Animka napisać/a:
LadySakh napisać/a:
hmmm... mnie się wydaje, że Arkowi chodziło o EGO, ego nie można zranić, a mnie chodzi o naszą duszę, której kondycja energetyczna ma duże znaczenie na nasze życie/zdrowie. Słowa/myśl docierają do duszy.

to tu się różni nasze pojmowanie...
Widzisz, dla mnie to własnie ego moze czuć sie zranione, urażone, rozweselone, rozbawione...


Wysokie ego, powinnam dodać ;-) jeśli chodzi o nie zranienie.

Tunkashila - 2010-04-13, 21:31

LadySakh napisać/a:
nie wmawiam nic bapaszko no ano czuję ją w niektórych twoich postach, taką złość, agresję, negatywną energię.

Wlasnie wmawiasz, bo CZUJESZ cos czego nie ma we mnie! Tak mnie odbierasz ino! :)

LadySakh napisać/a:
'obrzucać kogoś kamieniami' że się komuś coś pomieszało i chyba szaleniec jest , ale ino i tak wysyłasz sporo negatywnych energii i się 'wpieniasz'

I tu ponownie cos widzisz, bo tak odbierasz, ale jesli tak musisz mnie widziec, to ok. Przeciez i Ty jestes szczegolnie oswiecona? :)

LadySakh napisać/a:
Wiem, wiem taka jesteś, ale może trochę więcej stoickiego spokoju?

Skoro wiesz, to fajnie ino nie wkladaj w me usta nie moich slow lub sformulowan. A teraz zgodnie z Twemi radami - wez sie Ty opanuj po stoickiemu, ok? :564:

Tryt - 2010-04-13, 21:34

Cytat:
Nie tlumacz sie - wiemy, ze piszesz tez pod nickiem Rutka!

Od początku istnienia tego forum piszę pod tym nickiem. Wystarczy spojrzeć na różnice stylu i to, ze się zarejestrowałem w dniu powstania forum. Możliwe, że masz bogatą wyobraźnie i lubisz sobie różne rzeczy wymyślać ale weź pod uwage, że nie zawsze jest to zgodne z prawdą.

Tunkashila - 2010-04-13, 21:35

Tryt napisać/a:
Możliwe, że (...)

Mozliwe, ze zartowalam sobie? :P

geminus - 2010-04-13, 21:36

Cytat:
Witaj Geminus kopę lat....że tak powiem
Witaj Animka ( ale ikonek wypas tu jest :) ) Dodam tylko ze wystarczy w tym wątku zobaczyć komu na ręke jest ban Ojca ,są to nicki zaproblemowane i potłumione ,które zamiast zająć się sobą i własnym stosunkiem do otaczajacego świata upatrują się żródła własnych problemów w jakimś nicku ,niesamowite :mrgreen:
LadySakh - 2010-04-13, 21:41

bapaszka napisać/a:

I tu ponownie cos widzisz, bo tak odbierasz, ale jesli tak musisz mnie widziec, to ok. Przeciez i Ty jestes szczegolnie oswiecona? :)


szczególnie oświecona? A Tobie co odstrzeliło? Widzę, że to nie ma sensu, bo zrażasz do siebie innych forumowiczów niepotrzebnie tymi wszystkimi słowami :-? Przykro mi, że tak traktujesz ludzi.


bapaszka napisać/a:

Skoro wiesz, to fajnie ino nie wkladaj w me usta nie moich slow lub sformulowan. A teraz zgodnie z Twemi radami - wez sie Ty opanuj po stoickiemu, ok? :564:


halo , halo ... przecież jestem spokojna :-) nie widzisz? To ty z pośpiechu i nerwów nie czytasz nawet dokładnie, no ale tak wiem chcesz bym powiedziała co innego.

ja Ci nawet nie pyskuje, nie obrażam, a co Ty robisz? (odpowiedź jest dla Ciebie samej)

Koniec dyskusji. Prosze tylko byś bapaszko traktowała dobrze ludzi.

Kwiatek - 2010-04-13, 21:43

Możliwe, że Geminus też tak tylko sobie żartuje. Ale dzisiaj jajeczny wieczór :mrgreen:

Arkadiusz.p i SAM zbanowani.

secretgarden - 2010-04-13, 21:44

Ciekawwe Geminus, że akurat w tym wątku musiałeś się udzielić, ciekawe... cicho sza od początku działania nowego forum, a tutaj bum! wracasz tam, gdzie afera... jakiś problemik? :mrgreen:
Tunkashila - 2010-04-13, 21:50

LadySakh napisać/a:
szczególnie oświecona? A Tobie co odstrzeliło? Widzę, że to nie ma sensu, bo zrażasz do siebie innych forumowiczów niepotrzebnie tymi wszystkimi słowami Przykro mi, że tak traktujesz ludzi.

LadySakh napisać/a:
halo , halo ... przecież jestem spokojna nie widzisz?

LadySakh napisać/a:
ja Ci nawet nie pyskuje, nie obrażam, a co Ty robisz? (odpowiedź jest dla Ciebie samej)

No wlasnie.. "szczegolnie oswiecona"... widac po projekcjach i tym "stoickim spokoju"! :576:

LadySakh napisać/a:
Koniec dyskusji. Prosze tylko byś bapaszko traktowała dobrze ludzi.

Prosic to se mozesz i warto tez zaczac od Siebie... Poczytaj Twoje komentarze - oswiecenie bije z Ciebie wybitne dzisiaj... Ustawienie Planet, czy letka irytacja? Czym? :P

hagen - 2010-04-13, 21:55

Dziękuję za zajęcie się sprawą Ojca i jego pozostałych wcieleń. Dla mnie koleś był spamerem, który nie przeszedł by pozytywnie testu Turinga. Ale to tylko moja subiektywna opinia.
Tryt - 2010-04-13, 21:55

Cytat:
Mozliwe, ze zartowalam sobie?

Tak wszystko jest możliwe ale wątpie że był to żart...

Tunkashila - 2010-04-13, 21:56

Dubito ergo cogito ale pomyliles sie. :-)
Kwiatek - 2010-04-13, 22:08

Dziewczyny, spokój! Z boku widać, że nie odczytujecie swoich intencji nadmiernie precyzyjnie.

Ojca w nomen omen trzech osobach zbanował Admin na mój wniosek. Ja już po otrzymaniu uprawnień nie zdążyłem. Wniosek był mój ale kilka osób pisało i tutaj i na PW, że Arkadiusz tylko sieje zamęt, wzbudza agresję, szkodzi swoimi postami każdej zaatakowanej przez niego osobie i w sumie forum. Coś przez niego ucichły inne wątki, zresztą to była ciekawa ale bardzo zła energia. Szlus!

Rutlawski - 2010-04-13, 22:08

Tryt napisać/a:

Od początku istnienia tego forum piszę pod tym nickiem

A to kłamczuszek ;D
Ja Raczka i Iglaka i tak nie zapomnę :>

Hm... Zbanowanie Arka... Rozwiązanie godne dziecka z podstawówki, ale... To Wasze forum. Faktycznie na kilka dni po zdarzeniu, które pokazało nam jak Ci, których nie cenimy, są ludźmi, zbanowanie osoby, której nie ceniliśmy, z forum jest cienkie. Wszak Arek pisał czasem mądre rzeczy, które niektórym mogły odpowiadać, a resztą może go spokojnie ignorować.

Konta Ojca i tak dalej, przesadne udowadnianie swojej wiedzy w niektórych tematach za to jest przesadą w drugą stronę :> Teraz pewnie nawet Arek przyzna, że nie potrzebował drugiego konta, więc raczej nie ma nic złego w usunięciu go.

Tunkashila - 2010-04-13, 22:11

Kwiat Paproci napisać/a:
Dziewczyny, spokój! Z boku widać, że nie odczytujecie swoich intencji nadmiernie precyzyjnie.

Czy Tryt to dziewczyna? :-D

hagen - 2010-04-13, 22:17

Sory Rutek, jak dla mnie to był szajbus, który chyba pomału gubił się we własnych myślach. Jego wielokolorowe artykuły pokroju "Jak zostać SAMem w trzech ruchach"
http://przebudzenie.com.p...topic.php?t=309
to dla mnie czysty bełkot, ale nikt nie bronił mu tego pisać.
Zagrywy z pożegnaniem z forum, by powrócić na trzech różnych kontach - to jest dopiero przedszkolna zagrywa - na innych forach za samo powielenie konta dostałby bana. To forum miało dla niego dużo tolerancji.

Kwiatek - 2010-04-13, 22:18

bapaszka napisać/a:
Czy Tryt to dziewczyna? :-D

Niektóre tajemnice bolesne są... :D
Ja np. tak naprawdę to jestem selerem

Rutlawski - 2010-04-13, 22:21

hagen napisać/a:
Sory Rutek, jak dla mnie to był szajbus, który chyba pomału gubił się we własnych myślach. Jego wielokolorowe artykuły pokroju "Jak zostać SAMem w trzech ruchach"
http://przebudzenie.com.p...topic.php?t=309
to dla mnie czysty bełkot, ale nikt nie bronił mu tego pisać.
Zagrywy z pożegnaniem z forum, by powrócić na trzech różnych kontach - to jest dopiero przedszkolna zagrywa - na innych forach za samo powielenie konta dostałby bana. To forum miało dla niego dużo tolerancji.


No widzisz, i masz święte prawo do myślenia, że to wariat. Dla mnie pewnie też wiele jego artykułów to czysty bełkot i pisanie dla samego bezsensownego pisania, ale mimo to obecność każdego użytkownika ma jakiś sens. On nie obrażał bezpośrednio użytkowników i nie dołował ich, więc nie można powiedzieć, że traktował ich z jakąś przemocą.

Co do przedszkolnej zagrywki, to jasne, że tak, ale ten problem został łatwo rozwiązany.

Kwiatek - 2010-04-13, 22:23

Rutlawski napisać/a:
On nie obrażał bezpośrednio użytkowników i nie dołował ich, więc nie można powiedzieć, że traktował ich z jakąś przemocą.

Nieuważnie czytasz forum albo fora sie pomylili.

Tunkashila - 2010-04-13, 22:24

Kwiat Paproci napisać/a:
Ja np. tak naprawdę to jestem selerem

Kiedys wycisniemy Ciebie... no na soczek, znaczy siem! :576:

Tryt - 2010-04-13, 22:27

Cytat:
A to kłamczuszek ;D
Ja Raczka i Iglaka i tak nie zapomnę

Tak miałem takie nicki ale nie na tym przebudzeniu ale na starym :D
Cytat:
Czy Tryt to dziewczyna?

Nie, tryt to nie dziewczyna.
Powinnaś jeszcze spytać się czy rutlawski to dziewczyna...

Kwiatek - 2010-04-13, 22:27

Sie zastanawiam czy życzyć Wam "smacznego" hmm... :-P ;-)

Mogę iść na kompromis - upędźta ze mnie szampana!

hagen - 2010-04-13, 22:30

Cytat:
On nie obrażał bezpośrednio użytkowników i nie dołował ich, więc nie można powiedzieć, że traktował ich z jakąś przemocą.

Widzisz, mnie tam się za specjalnie atmosfera żałoby nie udziela, ale potrafię zrozumieć, że co po niektórym jest zwyczajnie po ludzku smutno. I nie mieści mi się w głowie np wpaść na pogrzeb kolegi z flaszką, uchichany od ucha do ucha, nie będę poklepywał rodziny po plecach z hasłem, "no co tu kurwa tak smutno? bawmy się, przecie wierzycie że Stasiek poszedł do nieba, czyli jest mu teraz fajnie". Bo to po poprostu nie czas i miejsce na przekazywanie innym swej filozofii, nawet dla zmarłęgo pozytywnej. Ojciec Arek sobie tego przyswoić nie potrafił, to jego problem, nie nasz.

Tunkashila - 2010-04-13, 22:30

Rutek, to chlopiec chyba? :mrgreen:

Edit: To byl zart jakby co, ok? Ide juz nie spamowac. :P

Rutlawski - 2010-04-13, 22:50

Taaak, pamiętaj, Trycie... Kim w poprzednim wcieleniu byłem... :P

Kwiatku... Wywyższanie się i traktoweqanie innych z góry jest może obraźliwe, ale nie tak samo bezpośrednie jak "Ty fifinduło", dlatego też napisałem, że bezpośrednio nikogo nie obrażał. Żartowanie sobie w czasie żałoby nie uważam za obrazę.

Hagen, tu masz rację. Niestety skoro nie uszanował uczuć w tym temacie wyleciał. Sam raczej też nie śmieję się, gdy inni płaczą.
Mówię raczej o całym forum, bo forum z samej swej nazwy służy baaaaardzo różnym tematom i czy ktoś chce, czy nie, Arek miał prawo tu być.
Natomiast masz rację co do tematów dotyczących wypadku.

kupka - 2010-04-14, 00:03

Zostałeś wyrzucony z tego forum
Skontaktuj się z webmasterem lub administratorem forum jeżeli chcesz wyjaśnić tą sytuację.


HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHA

Wpadnołem się tylko pozmiać...

Co do gry to wcale nie była kiepska, wystarczy spojrzeć na publikę jak szaleje, twierdząc że świadomie...

Tunkashila - 2010-04-14, 00:09

Rutlawski napisać/a:
Wywyższanie się i traktoweqanie innych z góry jest może obraźliwe, ale nie tak samo bezpośrednie jak "Ty fifinduło", dlatego też napisałem, że bezpośrednio nikogo nie obrażał.

No jednak nie czesto bywales na forum, ze tak twierdzisz Rutku.

kupka napisać/a:
Wpadnołem się tylko pozmiać...

A jak Ci tego nicka zbanuja, to zarejestruj sie jako "Siusiu"!

kupka - 2010-04-14, 00:15

Chciałem powiedzieć że bardzo pozytywnie na SB, więc spadam :)

"szalejąca publika bije brawa" :)
przecież szalejąca nie znaczy szalona a energiczna według mnie :)
Bapaszko a ty co myślisz jak znaczy te słowo?

Tunkashila - 2010-04-14, 00:18

kupka napisać/a:
"szalejąca publika bije brawa"

I tego Tobie bylo potrzeba aby sie poczuc zrealizowanym? Wlasciwie, to zal mi Ciebie...

kupka - 2010-04-14, 00:23

Nie to była odpowieć na to co edytowałaś a było jak pisałem, a mianowicie:

Cytat:
[kod] rczy spojrzeć na publikę jak szaleje[/kod] Lecz się.......


jak już chcesz to komentować, to tak było...
i nie muszę dalej tego chyba udowadniać, wystarczy ze ty sama wiesz jak było :)

Tunkashila - 2010-04-14, 00:25

Faktycznie przy edycji cos mi sie wycielo, wiec ponawiam:

:569: ARKADIUSZU, LECZ SIE! :568:

kupka - 2010-04-14, 00:26

po co?
Constantine - 2010-04-14, 05:53

Moze po to by nie tracic czasu na tworzenie nowych kont, po to bys mogl skorzystac z obecnosci na forum nie tylko jak wampir(co wlasnie robisz).
Ale skoro nie chcesz Twoja strata.
I przykro mi ja nie skorzystam z daru ktory dajesz Ty...nie chce byc "wampirem".
Poprzednie forum to nie tylko bylo forum ale jego magia to byly zloty.

W kontaktach osobistych nie jest tak prosto zmienic "maske", zalozyc nowy nick i po sprawie. A wiedz ze SAM'emu jest trudno, szczegolnie facetowi bez przyjaciol.
Kiedys zycie to przypomni i docenisz, oby nie bylo za pozno ;)

Edycja: nie pomagaj trollom, temu i nie daj boże, innym
Z Kwiatem

geminus - 2010-04-14, 07:22

Cytat:
Edycja: nie pomagaj trollom, temu i nie daj boże, innym
Z Kwiatem
Kwiatek ,gdybyś to napisał jako post to oki ,masz prawo mysleć o kimś jako o trolu ale gdy napisałeś jako edycja moderatorska jest to nadużywanie funkcji dla własnych celów :) ,tylko czekać aż zaczniesz banować kolejne nicki bo bedziesz uważał za trole , to jest Twoja serdeczność względem innych ,skoro o serdeczności juz piszemy :)
Constantine - 2010-04-14, 07:36

gemku, kwiatek sam sie wytlumaczy ale kwiatkowi chodzlo o zdanie nt. pomocy w szybkim zakladaniu kont e-mail, rejestracji nickow(jak miec szykbie konto- w 5 sekund). co zakonczylem zdaniem "zycze milej pracy administracji"(w radzeniu sobie z masowo zakladanymi nickami).

Takie male nieporozumienie, tekst o pomocy w zrozumieniu pozostal, tekst o kontach kwiatek wycial bo rzeczywiscie mialby sporo roboty w usuwaniu.
W jakis sposob masz zatem racje..uzycie funkcji we wlasnym interesie, ale "naduzycie" to niepotrzebne okreslenie.
Jest narzedzie z niego sie korzysta, dla siebie czy dla innych..mysle ze i to i tamto. Moj tekst moglby byc odczytany jako podzeganie do dzialania na szkode forum.

Pozdro

Kwiatek - 2010-04-14, 07:41

Właśnie tak, racja jednak, że bez znajomości wykastrowanego tekstu nabrało to innego znaczenia.

Wybaczcie bo ja raczkującym Juniorem Adminii jestem. Dla mnie było to czytelne. Ech, ta komunikacja... ;-)

geminus - 2010-04-14, 07:41

Cytat:
tekst o pomocy w zrozumieniu pozostal, tekst o kontach kwiatek wycial.
Taa ,to jest właśnie serdeczność moderatorska i tworzenie nieświadomości na forum ,manipulacja czyimiś wypowiedziami :-D
Kwiatek - 2010-04-14, 07:43

Władza i troska o Forum najwyraźniej JUŻ uderzyła mi do głowy :-D

No dobra, hasajta sobie, do wieczora mnie nie ma.
Ahoj!

Manuela - 2010-04-14, 08:25

Arkadiusz.p napisać/a:
może kiedyś zrozumiesz działanie filtru :)

o filtrach napisałem tu:
Cytat:
błędy komunikacyjne na kolejnych etapach

tylko może nie zauważyłeś.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group