Przebudzenie 2
kontynuacja forum projektu Przebudzenie.pl

Artykuły - strefa otwarta na świat ;) - Obrazy energetyczne

jaasmin - 2010-11-30, 12:21
Temat postu: Obrazy energetyczne
Obrazy energetyczne, autorska seria obrazów o nazwie:

EnergyShape : są to obrazy przedstawiające energetyczne kształty , są wizjami medytacyjnymi przedstawiającymi wizualnie dane pojęcie. Pozytywnie oddziałują na podświadomość dostrajając ją do danych wibracji. Kolory obrazów są również dopasowane do wibracji poszczególnych czark, pobudzają je i harmonizują. Obrazy można wyorzystywać do technik afirmacyjnych.



***





"Bóg w Nas" - Boski pierwiastek w każdym z nas. Otwiera czakrę korony, pobudza serce. Wzmacnia kontakt z wewnętrzną boskością. Przypomina, że każda istota na poziomie energetycznym jest częścią wszechświata, częścią Boga. Kształt mandali wraz z kolorami czakry korony dostrajają do wyższych wibracji.



***




"Medytacja" - Spokój w głębi umysłu. Obraz stabilizuje energię, uspokaja umysł. Pomaga w koncentracji i skupieniu uwagi (na dowolnej rzeczy, np. podczas nauki czy medytacji z przedmiotem). Działa podobnie jak płomień świecy, który oczyszcza umysł ze zbędnych i rozspraszających myśli.



***




"Bogactwo" - Dostatek, pełnia. Bogactwo duchowe i materialne. Kolory pobudzają i harmonizują czakrę splotu słonecznego - odpowiadającego między innymi za poczucie dostatku i pełni. Kształt energetycznego "łuku" odnosi się właśnie do słowa "pełnia". Obraz przypomina o naszym pierwotnym prawie do urzecztywistnienia dostatku w tej materii. Działa pozytywnie na podświadomość harmonizując ją z pojęciem Bogactwa.



***

Autorem obrazów jest Siddhaa (AnandaNa).


Sklep z obrazami http://www.LiliArt.pl
Znajdziecie tu wiele innych obrazów i drobiazgów :)

Zapraszamy

Kwiatek - 2010-11-30, 13:38

Wędrówki po bezdrożach duszy czasami owocują pięknie jak tu, u Jaasmin i Anandy :-)
Kwiatek cieszy się i popyla sobie choć śnieg i mróz!


Gdy Human Tree dotrze w obszary netowe dla takich ogłoszeń stworzy osobny dział w "sferze otwartej na świat".

Aloha :-)

Trina - 2010-11-30, 17:03

Wspaniałe! :-) Super cudeńka w tym sklepie macie :-o
agewa79 - 2010-12-07, 15:50

Piękne :)
jaasmin - 2010-12-14, 15:13

Dziękujemy :)

Ostatnio przyszło natchnienie na zwierzaki (dajmony) :) i klimaty afrykańskie.
Dobre na to, co za oknem.










Ciepłego oglądania :)

Więcej na www.liliart.pl

jaasmin - 2011-01-27, 20:44



"Zdrowie" - Ludzkie ciało ma cudowne zdolności regeneracyjne. Z wielu zródeł możemy się dowiedzieć, że każda choroba ma swoją przyczynę w blokadach energetycznych, które nie pozwalają ciału na uzdrowienie. Obraz ukazuje pierwotną siłę organizmu. Ogromną i niezatrzymaną energię witalności, która kryje się w głębi każdej żywej istoty. Puszczając wszystkie blokady, pozwalamy ciału na wykorzystanie własnej życiowej energii i samouzdrowienie. Obraz przypomina o wewnętrznej witalności i sile życia. Ukazuje jak silne są mechanizmy samouzdrawiające ciała. Doskonały do medytacji poświęconych zdrowiu, uzdrawiania energetycznego jak i do codziennej, profilaktycznej afirmacji zdrowia.

Trina - 2011-01-27, 21:07

Cudowne kolorki :-) Uczta dla oka.
jaasmin - 2011-01-27, 21:20

Mi też się podoba połączenie kolorów, piąteczka dla Siddhaa.
Coś czuje, że zawiśnie na wyczekującej ścianie :-D

Tunkashila - 2011-01-27, 21:36

Obrazek

A co jakby tak ten obrazek był wykonany na czymś lekko przezroczystym, co można by zamieścić na oknie? Wyobrażam sobie jak by mnie wtedy poranne słonce budziło prześwitując przez te kompozycje... taka zdrowa dawka energii i pogody ducha na resztę dnia! :)

Kwiatek - 2011-01-27, 21:53

Ukradłem na tapetę, od rana będzie mnie dobronastrajał. :-)
jaasmin - 2011-01-27, 22:10

Ciekawy pomysł z tym wieszaniem w oknie... a i na tapete fajny.
Ja też planuje zawiesić go w sypialni, żeby mnie od rana fitaminizował :-D

Tunkashila - 2011-01-27, 22:43

No nie - kocham to:


Kwiatek - 2011-01-27, 22:52

bapaszka, to powinnaś zamieścić w dziale "Pokaż swoją twarz" :-P :mrgreen: ;-)
Tunkashila - 2011-01-27, 23:03

Nie za bardzo rozumiem.
jaasmin - 2011-01-27, 23:31

Chyba w dziale "Pokaż swoją kocią twarz". :P
jaasmin - 2011-02-10, 13:27

Tym razem powstał Anioł.



"Anielski kontakt"
- Istoty świetliste są bardzo związane z ludzką egzystencją. Przybierają postać opiekunów, przewodników, uzdrowicieli, mistrzów duchowych - wszystko dla dobra zagubionego człowieka. Kontakt z istotą świetlistą zawsze idzie w parze z wysokimi wibracjami, błogością, spokojem, szczęściem i pięknem. Taką łączność można nawiązać w medytacji, podczas sesji uzdrawiania lub modlitwy. Wtedy to spływa na człowieka wyższa energia miłości, spokoju, inspiracji i wielu innych rzeczy potrzebnych na daną chwilę człowiekowi. Obraz ilustruje moment kontaktu z Anielską istotą świetlistą. Sprawia, że możemy poczuć anielską bliskość w domowym zaciszu.

Samba - 2011-02-10, 19:58

Pooglądałam sobie obrazy. Bardzo dziekuję.
isa - 2011-03-01, 15:18

Piekne te obrazy. Z checia bym cos u was zamowila szczerze mowiac, tylko musialabym sie dobrze zastanowic co:>
jaasmin - 2011-03-03, 00:52

Cieszymy się, że się podobają :) Jeśli macie jakiś wymarzony obraz, jakiś pomysł, to piszcie, Siddha może namalować też coś na zamówienie.
Tunkashila - 2011-03-03, 00:56

jaasmin napisać/a:
Siddha może namalować też coś na zamówienie

Np ze zdjęcia mojego pieska, co jest teraz Aniołkiem i tez (tak czuje) światełko mi daje?

jaasmin - 2011-03-03, 13:44

Tunkashila, jak najbardziej :)
Tunkashila - 2011-03-03, 18:47

Poszukam wiec najpiękniejszej fotki mojej suni i zeskanuje.
Thanks! :*

BTW, to tez jest piękne:

"Zgoda" - Harmonia ludzkich relacji. Jest to akceptacja drugiego człowieka, akceptacja jego poglądów, zachowań i całej jego istoty. Zgoda prowadzi do współpracy i wzajemnego wsparcia. Obraz ukazuje łagodną relację międzyludzką. Gdzie wszystko dzieje się łatwo, płynnie, z przyjemnością i bez niepotrzebnych spięć.



Dla mnie tutaj ten obraz reprezentuje "Poród" - czysta Energia Duchowa łączy się z kształtującym się ciałem fizycznym . :)

jaasmin - 2011-03-03, 22:44

Dobrze Tunkashila, czekamy na skan :)
Na stronce jest podany e-mail, na który możesz przesłać.

Ciekawa wizja obrazu "Zgoda", jak to napisalaś, to faktycznie można to zobaczyć w obrazie.
Fajne jest to (szczególnie w tych energetycznych obrazach), że każdy może postrzegać je na swój sposób i coś dla siebie z nich zaczerpnąć.
Ogólnie to taki proces "czuciowy" i także twórczy.

Mi ten obraz kojarzy się z dłońmi, które składają w podarunku taką ciepłą energię.

Tunkashila - 2011-03-03, 22:47

Dlonie powiadasz? Hmmmm... byc moze - podejde ten obraz od tejze tez strony. :)

A ten, to naprawdę ma niesamowita sile i energie - dla mnie przynajmniej:


eL4 - 2011-03-05, 01:27

Hym... a dla mnie jest dysharmoniczny ten ostatni- nie wiem czemu.
jaasmin - 2011-05-27, 20:28



"Uwolnienie" - Ludzie często są spętani przez negatywne wzorce, przyzwyczajenia, nałogi, poczucie winy, chęć zemsty i wiele innych utrudniających życie rzeczy. Bardzo ważny jest w takich przypadkach akt uwolnienia. Wtedy to człowiek odpuszcza, przebacza, odcina się i uwalnia od wszystkich ograniczających go rzeczy. Uwolnienie jest bardzo często ważnym wydarzeniem na ścieżce rozwoju - wtedy to następuje puszczenie przeszłości i wejście w nową jakość życia, pełną światła i nowych możliwości. Dopiero wtedy człowiek uświadamia sobie jak wielki ciężar trzymał do tej pory. Ciężar, który właśnie puścił aby poczuć lekkość wolności. Obraz przedstawia energetyczne uwolnienie (przebaczenie, odpuszczenie). Wykorzystany w medytacji (afirmacji, wizualizacji) pomaga dostroic się energetycznie do uczucia wolności po odpuszczeniu obciążających rzeczy. Tym samym ułatwia dokonania aktu uwolnienia.

Trina - 2011-05-28, 17:05

Piękne :-)
jaasmin - 2011-06-06, 11:13




"Czakra Serca" - Otwiera Energetyczne Serce na wszechobecną przestrzeń miłości. Tu wszelkie słowa stają się zbędne...

jaasmin - 2011-09-23, 20:46



"Iluminacja 1" - Wewnętrzne światło zawsze było nieodłączną częścią ludzkiej egzystencji. Światło jest utożsamiane z życiem, świadomością, energią, istnieniem. Iluminacja jest chwilą, w której istota ludzka zostaje wypełniona światłem świadomości. Może się ona przydarzyć w medytacji, kontemplacji lub modlitwie. Jest to stan pełen zrozumienia, akceptacji, ciepła, błogości i wewnętrznego światła. Świetlista energia przenika wszystkie ciała energetyczne ożywiając je i promieniując na zewnątrz. Jedna taka chwila może zmienić postrzeganie świata... Wszystko staje się światłem. Wewnętrzna iluminacja daje poczucie bezpieczeństwa, poczucie jedności ze światem. W takich warunkach ego zanika, powstaje doświadczanie czystej świadomości.
Obraz przedstawia moment iluminacji, gdzie wewnętrzne światło przenika całe pole energetyczne w około. Aura człowieka rozświetla się i mieni na różne kolory. Obraz przypomina o wewnętrznym świetle, a jego kolory ożywiają i pobudzają aurę.




"Wdzięczność" - "... dziękuję za to, że istnieję..." - Wszechświat dał nam życie, możliwość doświadczania, istnienia, poznawania. Kiedy człowiek uświadomi sobie jak wielki jest to dar, jego serce wypełnia się nieopisaną wdzięcznością. Jest ona bezwarunkowa i bezkresna. Jest to radość serca, radość istnienia. Każda istota czuje to głęboko wewnątrz siebie. Wystarczy to dostrzec.
Obraz ma głębokie działanie energetyczne. Rezonuje z pierwotnym głosem w głębi każdego z nas. Głosem wdzięczności i miłości do istnienia.

jaasmin - 2012-02-28, 15:39



"Odwaga" - Obraz energetyzujący. Przedstawia energię wewnętrznej siły, mocy, pewności siebie - odwagi. Człowiek, któremu brakuje wewnętrznej mocy czuje się zagrożony. Czuje lęk przed nowymi sytuacjami, ludźmi, swoimi problemami, pełnią życia. Boi się wyrażać siebie. Odwaga jest wewnętrzną siłą, która przezwycięża wszystkie lęki. Człowiek czuje, że nic nie jest w stanie mu zagrozić. Czuje się pewny siebie, ma poczucie własnej wartości i własnej mocy. Odwaga sprawia, że nie trzeba już przed niczym uciekać. Można stanąć i otwarcie skonfrontować się z czymś co wcześniej budziło lęk. Ta wewnętrzna moc pozwala na pokonanie wszystkich przeciwności losu.
Obraz pomaga zwrócić uwagę podświadomości na swoją wewnętrzną siłę. Dzięki temu człowiek staje się odważny - otwarty i gotowy na każde działanie i zmierzenie się z problemem. Pokazuje wewnętrzną moc, tworzy przestrzeń bezpieczeństwa, stabilności i otwartości. Zastępuje lęk wewnętrzną siłą.

ODWAGA

jaasmin - 2012-04-23, 20:29

Teraz wyjątkowa PROMOCJA na obrazy energetyczne.
Promocja trwa tylko 10 dni do 03.05.
Serdecznie zapraszamy :) wiosennie wprowadź pozytywną energię do swojego wnętrza.




LiliArt_Promocje

jaasmin - 2012-07-29, 21:02

A to Good Mood Mandala :) by Jaasmin



Mandala Dobrego Nastroju

Manuela - 2012-07-29, 23:28

łaaał.. a to moje kolorki są :D to ja wiem że dobry nastrój dają :D mniaaaaaam pyszniutkie, bardzo energetyczne, takie świeże, lekkie, świetliste :)
jaasmin - 2013-03-20, 21:37

Dawno mnie tu nie było :) zaglądam i wrzucam, obraz energetyzujący "Anioły Miłości" :)




ANIOŁY MIŁOŚCI


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group