Przebudzenie 2
kontynuacja forum projektu Przebudzenie.pl

ustalenia forum Przebudzenie2 - Pytanko.

Rutlawski - 2011-04-06, 22:12
Temat postu: Pytanko.
Jaki był powód usuniecia Smerfetki?
Jaras - 2011-04-07, 11:38

Chyba sama odeszła :-?
Kwiatek - 2011-04-07, 13:34

Tak, poprosiła o to sama.
Rutlawski - 2011-04-07, 21:15

Ach, dzięki za odpwiedź :>
Tunkashila - 2011-04-13, 16:42

A ja to mam takie pytanie:

Czemu ponownie dostałam i to już nie jedeno a dwa ostrzeżenia (podobno jedno wsteczne?) w "dyskusji" która (chyba) była na SB i która się Kwiatkowi nie spodobała?

Ponoc Kwiatek się już po raz kolejny zrzekł moderowania jako ze stwierdzono ze się ku temu nie nadaje - reaguje zbyt emocjonalnie kiedy mu czyjeś zdania, wypowiedzi nie pasują do jego toku myślenia/ rozumienia.

Poza tym, jako moderator, moim zdaniem, nie powinien się angażować w dyskusje krytykując ad personam coś u forumowicza, co nie jest tematem dyskusji jak i brać strony tylko dlatego, ze mu się czyjaś ideologia nie zgadza, ponownie, z tokiem myślenia/ rozumienia.

Moze by tak ustalić w końcu jakiś regulamin i na Moderatora wybrać kogoś bardziej obiektywnego i zrównoważonego, jak np. Animkę?

A tak z ciekawości jeszcze zapytam, czy ktoś kto sugeruje, ze jestem pedofilem, tez nie zasługuje na jakieś ostrzeżenie? Hmmm...

Cytat:
[Dzisiaj 13:22] Constantine: no może napisze jedno- trzymanie np. kotów w domu to patologia, zabiera im sie wolność pierze mózgi bo zabija naturalne instynkty i tożsamość(kastrowanie to już wogóle), jest to podobne do hodowli krów ale też (pójde w ostre porównanie) pedofilii - dorosly wypacza psychike dziecka, np. nastolatki dla swojej przyjemności, jednoczesnie dziecko podobnie jak kot myśli że odczuwa przyjemność gdy tak naprawde zostalo zniewolone i jego los zakłucony

Kwiatek - 2011-04-13, 17:18

Tunkashila napisać/a:
Czemu ponownie dostałam i to już nie jedeno a dwa ostrzeżenia (podobno jedno wsteczne?) w "dyskusji" która (chyba) była na SB i która się Kwiatkowi nie spodobała?

Nie wsteczne tylko za recydywę.
Kłamstwo 1

Tunkashila napisać/a:
Ponoc Kwiatek się już po raz kolejny zrzekł moderowania jako ze stwierdzono ze się ku temu nie nadaje - reaguje zbyt emocjonalnie kiedy mu czyjeś zdania, wypowiedzi nie pasują do jego toku myślenia/ rozumienia.

Nie zrzekłem się nigdy a już nie na pewno po raz kolejny. Owszem, kiedyś zapytałem czy Przebudzenie chce kogoś innego na moderatora ale nie zrezygnowałem z funkcji. Kto stwierdził, że ja się nie nadaję na moderatora?
Kłamstwo 2 i manipulacja.

Tunkashila napisać/a:
Poza tym, jako moderator, moim zdaniem, nie powinien się angażować w dyskusje krytykując ad personam coś u forumowicza, co nie jest tematem dyskusji jak i brać strony tylko dlatego, ze mu się czyjaś ideologia nie zgadza, ponownie, z tokiem myślenia/ rozumienia.

Ostrzeżenie nie było za nie zgadzanie się z poglądami moderatora, tylko za agresję i manipulowanie wypowiedzi. Moich i Constantine.
Kłamstwo 3 i manipulacja.

Cytat:
A tak z ciekawości jeszcze zapytam, czy ktoś kto sugeruje, ze jestem pedofilem, tez nie zasługuje na jakieś ostrzeżenie? Hmmm...

Constantine dał tylko taki przykład a Ty tym manipulujesz. Widać tutaj jak na dłoni.
Cytat:
Constantine na SB:
trzymanie np. kotów w domu to patologia, zabiera im sie wolność pierze mózgi bo zabija naturalne instynkty i tożsamość(kastrowanie to już wogóle), jest to podobne do hodowli krów ale też (pójde w ostre porównanie) pedofilii - dorosly wypacza psychike dziecka, np. nastolatki dla swojej przyjemności, jednoczesnie dziecko podobnie jak kot myśli że odczuwa przyjemność gdy tak naprawde zostalo zniewolone i jego los zakłucony

Nie ma tutaj mowy, żeś pedofil tylko że jest taki mechanizm zniewolenia analogiczny jak w przypadku pedofilii.

Jest taki temat "Ban dla Bapaszki", tam łaskawie pisz o swoich problemach.

Tunkashila - 2011-04-13, 17:37

Ty chyba naprawdę złe się czujesz Kwiatku - agresje, to Ty pokazujesz teraz niesamowita i jeszcze jakieś kłamstwa - Twoje oczywiście... A rozkazywać, to se możesz _____ , tez sobie tutaj dopisz, co mam na myśli. Tu jest watek adekwatny => "ustalenia forum" i może ktoś w końcu coś ustali. A na razie tyle => PSEUDO MODERATORZE, BAW SIĘ DALEJ SAM!
eL4 - 2011-04-13, 23:07


lusja - 2011-09-24, 13:33

;-)
ale się porobiło;
mam dwa kotki i dwa pieski;
wszystkie te cuda znalezione na ulicy i schorowane były;
Jednego z piesków wyszarpałam policji, bo do schroniska mieli go zabrać.
Nie są wykastrowane. Psia pani z panem psem mieli potomstwo;
odchowane i każde z moich dzieci w darze otrzymało malucha.
W odpowiednim dla nich "sexownym" czasie mieszkaja w osobnych pokojach.
Kocham, troszczę się i dbam o moich czworonożnych członków rodziny.
Kotki sobie 2 razy dziennie spacerują dumnie na trawniku.
Pieski pieć razy na dobę wychodzą na spacerki.
Korzystaja ze wszystkich praw przysługujących innym domownikom;
wypełniaja swoje obowiązki.
Kotki dbaja o brak myszek i szczurków w domku,
a pieski alarmuja o obecności najczęściej innych piesków na klatce w bloku.
Zawsze myślę, że bardzo się nawzajem kochamy i szanujemy.
Dzielimy sie wspólnie nasza wolnością i jej ograniczeniami.
Co to za wolność, być bezdomym, lub w schronisku?
tak sobie myśle....

Rutlawski - 2011-09-24, 15:31

W schronisku oczywiście nijak, natomiast bez domu wolność jest olbrzymia... Ale też duże wyzwanie by przeżyć.

Mieszkając u człoweika, wolność się zmniejsza... W końcu taki psiak ma cztery ściany, dawane posiłki, wyprowadzanie tylko z 3-5 razy dziennie.
Za to ma opiekę, której nie doświadczy w całkowitej wolności :)

Constantine - 2011-09-27, 14:27

lusja napisać/a:
;-)
Kocham, troszczę się i dbam o moich czworonożnych członków rodziny.
Kotki sobie 2 razy dziennie spacerują dumnie na trawniku.
Pieski pieć razy na dobę wychodzą na spacerki.


Nie wątpie że o nie dbasz..

Cytat:

Korzystaja ze wszystkich praw przysługujących innym domownikom;
wypełniaja swoje obowiązki.
Kotki dbaja o brak myszek i szczurków w domku,
a pieski alarmuja o obecności najczęściej innych piesków na klatce w bloku.


No to szczurki są są zadowolone, sąsiedzi również...

Cytat:

Zawsze myślę, że bardzo się nawzajem kochamy i szanujemy.
Dzielimy sie wspólnie nasza wolnością i jej ograniczeniami.


Dzielimy? Ty pani, one Twoje na Twojej smyczy, w Twoim mieszkaniu, na Twoich zasadach.
Wspólnie się ograniczamy albo raczej ograniczamy swoją wolność by żyć wspólnie.
Cos za coś - pełna micha za uległośc. Taka już pieska dola.

Cytat:
Co to za wolność, być bezdomym, lub w schronisku?
tak sobie myśle....


Z dwojga złego lepsze to niż schronisko, ale bezdomnośc i wolność to akurat naturalne środowisko psa i szczególnie kota! poprostu postrzegasz je ze swojego ludzkiego punktu widzenia. Czasy nie te, otoczenie nie to ale nim je człowiek udomowił były od nas niezalezne i jakoś sobie radziły. Człowiek je udomowił ułatwił możliwości rozrodu a ograniczył naturalne środowisko (tak jak innym zwierzętom).
Jest ich przez to więcej i bez dobrego człowieka wegetują w schroniskach.
Pies nie ma naturalnych wrogów i moze stać się na wolności niebezpieczny bo to zwierze stadne, a głodne każde jest niebezpieczne. Jedyne chyba koty mają przekichane, ale gdyby były większe i groźne..
Jesli się zwierząt nie zabija, na wolność nie wypuszcza powinno się je przynajmniej kastrować.

Nie znajduje zrozumienia dla takiej symbiozy szczególnie w blokowiskach.. Gdyby się zastanowić niezaleznie od otoczenia każde zwierze oswojone przez człowieka jest w taki sam sposób ubezwłasnowolnione więc na dobrą sprawe nie ma różnicy czy to dom czy blokowisko.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group