Przebudzenie 2
kontynuacja forum projektu Przebudzenie.pl

Artykuły - strefa otwarta na świat ;) - MarkPassio: WhatOnEarthIsHappening

leurc78 - 2013-12-06, 15:46
Temat postu: MarkPassio: WhatOnEarthIsHappening
Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Jestem nowym forumowiczem.

Tytułem wstępu chciałbym przedstawić osobę, która w dużym stopniu przyczyniła się do mojego przebudzenia.
Choć było to bardzo szokujące i bolesne to muszę przyznać, że było warto.

Osobą jest Mark Passio.

Poniżej przedstawiam tłumaczenie krótkiej biografii Marka (źródło: http://www.whatonearthishappening.com/contact):


Cytat:
Mark Passio jest niezależnym badaczem, mówcą, uczestnikem radio talk show, organizatorem konferencji i działaczem na rzecz wolności z Filadelfii. Mark podjął zadanie montażu ogromnej ilości poszukiwań w dziedzinie badań metafizyki, okultyzmu, duchowości , symboliki i świadomości . W 2007 roku, Mark rozpoczął przedstawianie informacji w formie serii prezentacji pt "What On Earth Is Happening", z zamiarem rozpropagowania tego zasobu wiedzy do zwiększenia świadomości publicznej. Mark założył własną stronę internetową w 2008 roku w WhatOnEarthIsHappening.com. W 2010 roku, Mark rozpoczął hosting własnego tygodniowego internetowego programu radiowego, zwanego także "What On Earth Is Happening", która trwa do dnia dzisiejszego w formie podcastów na stronie Marka. Mark jest także jednym z współtwórców oraz gospodarzy konferencji "Free Your Mind", która odbywa się w Filadelfii a poświęconej zagadnieniom związanym ze świadomością, kontrolą umysłu i okultyzmem. Z biegiem lat, Mark ściśle współpracował z grupami aktywistów w swojej dziedzinie , takich jak "Tesla Science Foundation" , "Truth, Freedom, Property" oraz "Survive & Thrive Philadelphia". Ostatnim przedsięwzięciem Marka było prowadzenie intensywnego seminarium pod nazwą "Natural Law: The Real Law Of Attraction & How To Apply It In Your Life".



Strony www:
http://www.whatonearthishappening.com/ http://freeyourmindconference.com/

Od siebie dodam, że Mark był w przeszłości kapłanem Church Of Satan. Jednak doznał oświecenia, które zmieniło jego postawę wobec Świata i ludzi.

Strona Marka zawiera na prawdę dużo cennych materiałów związanych z takimi zagadnieniami jak:
- kontrola umysłu,
- okultyzm,
- symbolika,
- solucje,

Ze swojej strony zalecam przyjęcie zamieszczonych tam treści z otwartym umysłem.
Na początek proponuję rozpocząć od sekcji "Home". Następnie udać się do sekcji "Movies". Jednak prawdziwa skarbnica wiedzy jest w sekcji Podcasts". Znajdują się tam aż 144 podcasty. Ich zawartość jest tak ułożona, że warunkiem jest aby niczego nie pominać i zacząć od podcastu nr 1. I tak w miarę czasu, samozaparcia oraz możliwości kontynuować aż do numerka 144. Ja w ciągu roku dałem radę dojechać do numerka 140.

To tyle z mojej strony.
Osobom zainteresowanym życzę dużo samozaparcia i miłego eksplorowania.

Pozdrawiam,
LeUrc78

Bogdan - 2013-12-06, 21:37

http://davidicke.pl/forum...ing-t12918.html
tutaj napisałeś to samo.
Reklamujesz jakiegoś faceta by mu stworzyć kościół ?

leurc78 - 2013-12-07, 04:36

nikogo nie reklamuje ani tez tym bardziej nie mam zamiaru tworzyc zadnego kosciola. A tak swoja droga, czy miales wogole okazje i czas zeby zapoznac sie z trescia strony Marka? Nikogo do niczego nie zmuszam - zrob z ta informacja co uwazasz. Przepraszam za brak polskich znakow.
Bogdan - 2013-12-07, 11:16

na kilku forach tworzysz ten sam temat zachwalający Marka Passio i mówisz że go nie reklamujesz ? :lol:
Dla Twojego dobra: trzymaj sie z daleka od tego faceta, cokolwiek robi nadal w nim jest sporo ciemnej energii. Lepiej żeby sie zajął własnym rozwojem zamiast odkrywaniem świata iluminatów który już został odkryty.

leurc78 - 2013-12-07, 15:24

Witaj Bogdanie,

Zanim odpowiem na Twój post czy mógłbym prosić Ciebie o napisanie słów/skojarzeń dla poniższych fraz:
1. ANARCHIA,
2. BRAK WŁADCÓW, BRAK NIEWOLNIKÓW,

Jestem na prawdę ciekaw jak odpowiesz ;-)

Wracając do meritum...

Cytat:

Wysłany: Dzisiaj 11:16     
na kilku forach tworzysz ten sam temat zachwalający Marka Passio i mówisz że go nie reklamujesz ?

Po pierwsze niczego nie reklamuję. Tu masz krótką definicję słowa reklama z wiki:
Cytat:
Reklama (z łac. reclamo, reclamare) – informacja połączona z komunikatem perswazyjnym. Zazwyczaj ma na celu skłonienie do nabycia lub korzystania z określonych towarów czy usług, popierania określonych spraw lub idei (np. promowanie marki).

Czy ja w moim poście wykorzsytuję perswazję ? Czy skłaniam kogoś do popierania idei lub poglądów ? Chciałem się jedynie podzielić ze społecznością z informacjami. Co jest w tym złego ?

Idąc dalej:
Bogdan napisać/a:
Dla Twojego dobra: trzymaj sie z daleka od tego faceta, cokolwiek robi nadal w nim jest sporo ciemnej energii.

Na jakiej podstawie tak twierdzisz ? Jestem tego bardzo ciekaw. Poza tym nie odpowiedziałeś na moje pytanie ile materiałów ze strony Marka zdołałeś poznać, przeanalizować. Jeżeli odrzucasz informację już na wstępie ze względu na jej formę to jest to bardzo żle. IMO twoja postawa i nastawienie wynika z braku wiedzy i znajomości tematu. Czy osoba, która mówi o tradycji Różokrzyżowców i prawdziwej tradycji chrześcijańskiej (ezoterycznej a nie tej papki, którą znamy) emanuje złą energią ? Uważam, że możemy podyskutować o materiałach Marka, jeżeli co najmniej przesłuchasz 50 % materiałów (podcastów).

I na koniec najlepsze:
Bogdan napisać/a:
Lepiej żeby sie zajął własnym rozwojem zamiast odkrywaniem świata iluminatów który już został odkryty.

Tak jak napisałem wcześniej... Gdybyś znał twórczość Marka ta informacja by się nie pojawiła. Z drugiej strony: czy Mark na swojej stronie pisze, że odkrył coś nowego ??? Sam wielokrotnie w swoich podcastach mówi, że te rzeczy (kontrola umysłu, manipulacja, dominacja) to są już znane na Świecie od tysięcy lat (Egipt, Babilon). A powiedz mi, czym ty się możesz pochwalić ? Chętnie wejdę na twoją stronę pełną informacji i materiałów o których nie słyszał nikt i biją na głowę Davida Icka, Marka Passio, Alex'a Jonsa, Terence'a McKenna, itp.

Podsumuję to w ten sposób...

Myśl sobie co chcesz ale i tak jesteś w wielkim błędzie.

Jeżeli na dodatek uważasz, że istnieje taka rzecz jak AUTORYTET i wierzysz w RZĄD to jest już z Tobą bardzo źle.

Bogdan - 2013-12-08, 03:51

nie mam autorytetów, wyrosłem z nich jakiś czas temu i nie potrzebuje następnych

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group