Poprzedni temat «» Następny temat
Oczyszczanie energetyczne
Autor Wiadomość
smerfetka30
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-05, 21:45   Oczyszczanie energetyczne

Ja uważam,że fajne efekty daje oczyszczanie-okadzanie białą szałwią-jest ona jednym z nielicznych kadzideł roślinnych. Można nią oczyszczać wszystko, rzeczy, ludzi, pomieszczenia. Pomaga w uzdrawianiu ciała, wspomaga pracę duchową, wypędzanie bytów, egzorcyzmowanie. Żeby efekt był odpowiedni powinniśmy się wspomóc czarną naturalną świecą,która również ma działanie oczyszczające ze złych energii.
Ostatnio zmieniony przez smerfetka30 2011-03-06, 16:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jaasmin 


Dołączyła: 16 Wrz 2009
Posty: 82
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-03-06, 12:46   

Dlaczego uważasz, że warto oczyścić atmosferę na forum?
_________________
http://forum.rozwojduchowy.net/
http://www.liliart.pl/
 
 
Rutlawski 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 521
Skąd: Znienacka
Wysłany: 2011-03-06, 12:50   

Ponieważ zapewne jest brudna jak moje buty :P
_________________
Dzwońcie kochani
607778727

Piszcie kochani
2790097
 
 
Jaras 


Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 905
Skąd: :)
Wysłany: 2011-03-06, 13:01   

Smerfetka, a Białą Szałwię to kupujesz czy hodujesz? Jeśli to drugie to zamawiam szczepkę :mrgreen:
 
 
 
smerfetka30
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-06, 13:54   

Oczyszczanie nikomu nie zaszkodzilo,a dlaczego tak uwazam zostawie dla siebie....nie trzeba sie ze mna zgadzac
Ostatnio zmieniony przez smerfetka30 2011-03-06, 16:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Manuela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 2998
Skąd: sprzed kompa
Wysłany: 2011-03-06, 15:35   

jaasmin napisać/a:
Dlaczego uważasz, że warto oczyścić atmosferę na forum?
bo się mańka z bapaszką pożarły? :D a smerfetka jeszcze nie wie, że co jakiś czas nam się zdarza ;) jakaś wspólna karma widać i chyba nie może się oczyscić, nie odnośmy do calego forum ;)
_________________
Dzieje się to co Najlepsze, zgodnie z ND :) http://make-everything-ok.com/
 
 
 
smerfetka30
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-06, 16:07   

A dlaczego Manuela uwazasz,ze wszystko musi sprowadzac sie zawsze do Ciebie???

Jaras daj namiary na siebie na PW to podesle szałwie

Zrobie to co jedna znana Tobie forumowiczka-zegnam owy temat
 
 
Manuela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 2998
Skąd: sprzed kompa
Wysłany: 2011-03-06, 23:18   

nie uważam że wszystko się musi sprowadzać do mnie i nie sądzę żebyś miała powody tak mówić. a tu akurat zbiegła sie w czasie nasza sprzeczka, do której sama się odniosłaś po czym założyłaś ten temat - skojarzenie jest raczej banalnie proste. innych sytuacji, które by "zanieczyściły" atmosferę forum nie było.
odpisałam tu ze znakiem zapytania i emotką sugerującą lekkie podejście do tego, więc była to raczej moja sugestia niż stwierdzenie.

komu nie odpowiada moja osoba, moje wypowiedzi niech wciśnie ignoruj i po sprawie. nie widzę problemu.
_________________
Dzieje się to co Najlepsze, zgodnie z ND :) http://make-everything-ok.com/
 
 
 
eL4 


Dołączyła: 28 Gru 2009
Posty: 107
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-03-11, 18:34   

Ja sądze, ze Mańska ma racjr.. Niby to tylko internet ale jak tu wchodze to mam jakiś przykurcz żołądka...
_________________

 
 
 
Kwiatek 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 1664
Skąd: Kraina Uśmiechu
Wysłany: 2011-03-11, 18:50   

eL4 napisać/a:
Niby to tylko internet ale jak tu wchodze to mam jakiś przykurcz żołądka...

Napisz, eL4, coś pozytywnego, zmień te wibracje. Wszyscy siem ucieszą. :-)
_________________
 
 
agewa79 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 360
Skąd: Stambuł
Wysłany: 2011-03-12, 12:56   

Każdy twór stworzony przez człowieka na pewne wibracje. Przez swoją aktywność przy tworze - np. forum dodajemy mu swoją energię. Jaka ona jest - taki i twór. Tak że i forum wypadałoby co jakiś czas oczyścić.
 
 
eL4 


Dołączyła: 28 Gru 2009
Posty: 107
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-03-14, 00:30   

Kwiatek- ale ja serio tak czuje, nic nie poradzę. Ale jednak tu wchodzę, to coś znaczy... :))
_________________

 
 
 
Kwiatek 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 1664
Skąd: Kraina Uśmiechu
Wysłany: 2011-03-14, 09:16   

Obserwując siebie mogę powiedzieć, że zimą mam lekką depresję i jestem agresywny. Wiosna samą swą istotą czyści Kwiata, a Forum pewnie też... :-P

Dobrze, że tutaj zaglądamy. :564: :-)
_________________
 
 
willy_poodle 


Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 268
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-03-21, 23:46   

Miałem już nie zrzędzić, ale jeszcze mi nie przeszedł tryb zrzędzenia, więc skorzystam z okazji :P

W jaki sposób i dlaczego rytuały i przedmioty miałyby wpływać na duchowość?
Wierzysz w magiczne właściwości przedmiotów, różdżki, amulety, wodę święconą itp.?
Wydaje mi się, że duchowość to świadomość i polaryzacja.
Jeśli duchowość jest produktem umysłu, biochemii i fizyki, to może rzeczywiście przez chemię, fizykę, trans, hipnozę itp. można ją zmienić.
Ale jeśli jest to coś nadprzyrodzonego i ponad materię, to jak to się ma do tego?
Ja tam nie wiem i pewnie się nigdy nie dowiem jak jest, ale w każdym razie w sens jakichkolwiek rytuałów chyba nigdy nie uwierzę.
_________________
A jak już będę dobrym człowiekiem niczego nie będę się bał...
 
 
 
Manuela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 2998
Skąd: sprzed kompa
Wysłany: 2011-03-22, 19:06   

sens rytuałów wg mnie tkwi w uznaniu ich mocy przez podświadomość. a ta nie kieruje się logiką, tylko właśnie zapisanymi przekonaniami. jeśli zakoduje sobie "okadzone = oczyszczone" to będzie się czuć lepiej/bezpieczniej gdy dokona się takie oczyszczenie. jeśli zakoduje sobie przesąd "czarny kot przynosi pecha", to żeby podtrzymywać słuszność tego przekonania, sprowokuje przykre zdarzenie po spotkaniu z czarnym kotem. też jestem zwolenniczką świadomego postrzegania, bo to jednocześnie koryguje te programy podświadomości.
kiedyś na innym forum zaraz po wejsciu odczułam silny dyskomfort. kiedy zaczelam przeglądać tematy szybko się wyjaśniło - w kilku wątkach jednocześnie były ostre konflikty, wręcz ataki między forumowiczami, aż odrzucało. wystarczy sobie uświadomić - to nie moje emocje, nie chcę w to wchodzić. przecież czasem taka burza też może być konieczna do oczyszczenia atmosfery, zwłaszcza, kiedy coś się kumuluje i na zewnątrz tworzy się sztuczna bańka udawanej uprzejmości. jesteśmy ludźmi, mamy prawo do emocji. czyszczenie ich to uświadamianie ich sobie - wtedy wiele od ręki odpada jako bezsensowne, bez znaczenia, nielogiczne, przerysowane itp.
_________________
Dzieje się to co Najlepsze, zgodnie z ND :) http://make-everything-ok.com/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme created by Forum Komputerowe