Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
Przesunięty przez: Manuela
2010-03-30, 11:38
Forum
Autor Wiadomość
Kwiatek 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 1664
Skąd: Kraina Uśmiechu
WysÅ‚any: 2010-09-06, 09:53   

A wtedy te tytuły w prasie: "Najbogatsze złoża gazu dupkowego nad Bałtykiem". :D


* Gaz dupkowy - zastrzegam sobie prawa do tej nazwy. Zwłaszcza jeżeli chodzi o komercyjne wykorzystanie nazwy.
_________________
 
 
Kwiatek 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 1664
Skąd: Kraina Uśmiechu
WysÅ‚any: 2012-01-03, 19:56   

Manuela napisać/a:
moze znacie jakies ciekawe rozwiązania z innych portali albo macie wlasne propozycje? bo ja szczerze mowiąc nie wierzę, że po otwarciu będzie mozliwe zachowanie obecnego stanu braku regulaminu i moderacji bardziej formalnej niz praktycznej.. a to fajne jest najbardziej mi sie podoba ze nie trzeba banować, że mozna spokojnie pogadac ze jest jak w kawiarni a nie jak na meczu


Rada Starszych Szczepu porozmawiała o otwarciu Forum. Pewnie bez Dzienniczków, może jeszcze bez jakichś działów, do dyskusji.
Kiedy? Niezadługo, Admin zbierze się, przejrzymy jeszcze Forum i podyskutujemy jak dokładnie to zrobić.

Portal też do rozruszania.

O reklamie nie rozmawialiśmy, ale pewnie też to warto rozważyć.


Moderowania MOŻE być więcej, ale nie musi. To zależy od tego, co będzie się działo.



Odnawiam temat. Piszcie co sądzicie o tym, jakie nowe propozycje, pomysły, idee.
_________________
 
 
Gil 


Dołączyć: 15 Lip 2009
Posty: 122
Skąd: Biały Stok
WysÅ‚any: 2012-01-03, 23:35   

Z pewnością można myśleć o zmianach. Będzie na pewno ciekawie. Myślę że najpierw trzeba określić cel projektu Przebudzenie 2 oraz zastanowić się na funkcją jaką ma pełnić forum.
_________________
Motocykl jest bogiem, internet nałogiem, freestyle podstawą, życie zabawą.
 
 
Jaras 


Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 905
SkÄ…d: :)
WysÅ‚any: 2012-01-04, 12:30   

Co tu długo kombinować .. otworzyć i niech się kręci :-) A cel forum? Jak zwykle przebudzenie, no bo co innego? :mrgreen:

Mogę się zgłosić na pomocniczego moda co by pomóc jak się forum rozkręci, chociaż nie wiem czy się nadaję :-)
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=a7lvBcEt3i4
 
 
 
Trina 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 1029
SkÄ…d: Wielkopolska
WysÅ‚any: 2012-01-04, 20:07   

Jak już kiedyś pisałam - dzienniki i dział ze zlotami może lepiej tylko dla zarejestrowanych a reszta jak najbardziej na świat :-)
 
 
 
Manuela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 2998
SkÄ…d: sprzed kompa
WysÅ‚any: 2012-03-27, 15:43   

human, powiedz jakie sa możliwości otwarcia - czy na poziomie głównych działów, czy poddziały równiez mozna wyodrębnić?

Trina napisać/a:
dzienniki i dział ze zlotami może lepiej tylko dla zarejestrowanych

+ techniczy + niebyt
Strefa snu i śnienia - tam tez dość osobiste kwestie senne

resztę otwierajmy i patrzmy co się będzie działo :) jak cos - zawsze można przymknąć ;)
_________________
Dzieje siÄ™ to co Najlepsze, zgodnie z ND :) http://make-everything-ok.com/
 
 
 
humantree 
Administrator


Dołączyć: 13 Lip 2009
Posty: 153
SkÄ…d: wastelands
WysÅ‚any: 2012-03-28, 09:58   

Manuela napisać/a:
human, powiedz jakie sa możliwości otwarcia - czy na poziomie głównych działów, czy poddziały równiez mozna wyodrębnić?

Trina napisać/a:
dzienniki i dział ze zlotami może lepiej tylko dla zarejestrowanych

+ techniczy + niebyt
Strefa snu i śnienia - tam tez dość osobiste kwestie senne

resztę otwierajmy i patrzmy co się będzie działo :) jak cos - zawsze można przymknąć ;)


mozna otworzuc takze poddzialy, czyli kazda kategoria i podforum ma swoje uprawnienia ktore mozna zmienic.

to bym poprosil liste ktore otworzyc i na jaki sposob, czy tylko do czytania, czy do pisania tez przez "gosci"? bo w sumie teraz dostep jest i tak, banalny, wystarczys ie zarejestrowac zeby miec moznosc czytania tego co trzeba. nie ma zadnej grupy ktora bylaby na tyle zweryfikowana aby ukryc im jakies glebsze tresci - chociaz mozna to w kazdej chwiliz robic.

mam teraz troszke wiecej czasu wiec jakby chcial ktos ze mna do tego usiasc i ogarnac co i jak, i zrobic generalne porzadki to bardzo chetnie :)
 
 
Manuela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 2998
SkÄ…d: sprzed kompa
WysÅ‚any: 2012-03-28, 11:16   

ja najwczesniej poznym wieczorem, chyba, że ktoś wczesniej da radę
_________________
Dzieje siÄ™ to co Najlepsze, zgodnie z ND :) http://make-everything-ok.com/
 
 
 
humantree 
Administrator


Dołączyć: 13 Lip 2009
Posty: 153
SkÄ…d: wastelands
WysÅ‚any: 2012-03-28, 11:18   

Manuela napisać/a:
ja najwczesniej poznym wieczorem, chyba, że ktoś wczesniej da radę


nie ma problemu, mozna jakas skype konferencje zrobic czy cos.
 
 
Manuela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 2998
SkÄ…d: sprzed kompa
WysÅ‚any: 2012-03-28, 22:58   

atam. nie wypaliło. ugrzęzłam. zrobię listę i zostawię tu. taką propozycyjną.
_________________
Dzieje siÄ™ to co Najlepsze, zgodnie z ND :) http://make-everything-ok.com/
 
 
 
humantree 
Administrator


Dołączyć: 13 Lip 2009
Posty: 153
SkÄ…d: wastelands
WysÅ‚any: 2012-03-29, 09:41   

Manuela napisać/a:
atam. nie wypaliło. ugrzęzłam. zrobię listę i zostawię tu. taką propozycyjną.


spoko,a le mysle ze i tak trzeba pogadac w pare osob ktore maja tu troche wiecej "wladzy organizacyjnej" umowmy sie prosze na jakis konkretny dzien i zrobimy burze mozgow oki? najlepiej wieczorki i to pozne. poza weekendem najblizszym mi pasuje.
 
 
Manuela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 2998
SkÄ…d: sprzed kompa
WysÅ‚any: 2012-03-29, 11:37   

oki :)
_________________
Dzieje siÄ™ to co Najlepsze, zgodnie z ND :) http://make-everything-ok.com/
 
 
 
Kwiatek 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 1664
Skąd: Kraina Uśmiechu
WysÅ‚any: 2012-03-29, 14:04   

Ja też oki oki :D

humantree napisać/a:
o bym poprosil liste ktore otworzyc i na jaki sposob, czy tylko do czytania, czy do pisania tez przez "gosci"? bo w sumie teraz dostep jest i tak, banalny, wystarczys ie zarejestrowac zeby miec moznosc czytania tego co trzeba. nie ma zadnej grupy ktora bylaby na tyle zweryfikowana aby ukryc im jakies glebsze tresci - chociaz mozna to w kazdej chwiliz robic.

No właśnie... śledzę czasem ostatnio zaglądających użytkowników i sporo osób tak właśnie postępuje.

Ja jezdem za otwarciem całości do czytania (z wyjątkiem części "admińskiej") dla wszystkich.
Do wypisywania się trzeba się za to zarejestrować.
SB też bym ukrył przed niezarejestrowanymi.
Oglądanie profili użytków też tylko dla zarejestrowanych.
Może jeszcze możliwość wysyłania zbiorczych emaili przez Junior Adminów? Sie czasem przydaje.
Więcej emotek, to może pomóc w "soczystości" wypowiedzi, lepiej się czyta, może ciutek rozkręci Forum.
_________________
 
 
humantree 
Administrator


Dołączyć: 13 Lip 2009
Posty: 153
SkÄ…d: wastelands
WysÅ‚any: 2012-03-29, 14:16   

Kwiatek napisać/a:
Ja też oki oki :D

humantree napisać/a:
o bym poprosil liste ktore otworzyc i na jaki sposob, czy tylko do czytania, czy do pisania tez przez "gosci"? bo w sumie teraz dostep jest i tak, banalny, wystarczys ie zarejestrowac zeby miec moznosc czytania tego co trzeba. nie ma zadnej grupy ktora bylaby na tyle zweryfikowana aby ukryc im jakies glebsze tresci - chociaz mozna to w kazdej chwiliz robic.

No właśnie... śledzę czasem ostatnio zaglądających użytkowników i sporo osób tak właśnie postępuje.

Ja jezdem za otwarciem całości do czytania (z wyjątkiem części "admińskiej") dla wszystkich.
Do wypisywania się trzeba się za to zarejestrować.
SB też bym ukrył przed niezarejestrowanymi.
Oglądanie profili użytków też tylko dla zarejestrowanych.
Może jeszcze możliwość wysyłania zbiorczych emaili przez Junior Adminów? Sie czasem przydaje.
Więcej emotek, to może pomóc w "soczystości" wypowiedzi, lepiej się czyta, może ciutek rozkręci Forum.


to co, dzisiaj jakos 22? spot na skypie?

w sumie mozna zaprosic wszystkich ktorzy by mieli cos do powiedzenia - wiecie kto jeszcze na tyle sie na forum udziela?
 
 
Kwiatek 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 1664
Skąd: Kraina Uśmiechu
WysÅ‚any: 2012-03-29, 14:25   

Dobra, 22:00 skype

Jeszcze Trina i Jaras i Ewa, reszta raczej mniej agresywnie postuje ;)
_________________
 
 
Jaras 


Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 905
SkÄ…d: :)
WysÅ‚any: 2012-03-29, 14:32   

Ja nie mam skypa więc odpadam, zadecydujcie beze mnie zresztą i tak macie większe doświadczenie w omawianych kwestiach .. tak więc zdam się na Waszą decyzję ;-)
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=a7lvBcEt3i4
 
 
 
Trina 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 1029
SkÄ…d: Wielkopolska
WysÅ‚any: 2012-03-29, 20:05   

Jaras napisać/a:
Ja nie mam skypa

Ja też nie :-P
To ja może powtórzę, jak ja to widzę : Dzienniki, Zloty, i SB też - tylko dla zarejestrowanych, reszta według mnie może być otwarta.
humantree napisać/a:
czy tylko do czytania, czy do pisania tez przez "gosci"?

uważam, że jak kto chce pisać, to niech się zarejestruje.
 
 
 
humantree 
Administrator


Dołączyć: 13 Lip 2009
Posty: 153
SkÄ…d: wastelands
WysÅ‚any: 2012-03-29, 20:12   

Trina napisać/a:
Jaras napisać/a:
Ja nie mam skypa

Ja też nie :-P
To ja może powtórzę, jak ja to widzę : Dzienniki, Zloty, i SB też - tylko dla zarejestrowanych, reszta według mnie może być otwarta.
humantree napisać/a:
czy tylko do czytania, czy do pisania tez przez "gosci"?

uważam, że jak kto chce pisać, to niech się zarejestruje.


tak tylko zarejestrowac sie to nei problem wiec dostep do tych informacji moze miec kazdy i tu sie teraz zastanawiam czy nie zrobic czesci forum bardziej zamknietej dla nieco bardziej zaangazowanych osob...
 
 
coral 

Dołączyła: 04 Gru 2011
Posty: 37
SkÄ…d: Poland
WysÅ‚any: 2012-03-29, 20:22   

można też utworzyć grupy użytkowników z dodatkowymi prawami powyżej iluś tam postów wzwyż (nie sądzę, żeby teraz to było konieczne, ale w przyszłości można o tym pomyśleć gdy się forum bardziej rozrośnie).
 
 
humantree 
Administrator


Dołączyć: 13 Lip 2009
Posty: 153
SkÄ…d: wastelands
WysÅ‚any: 2012-03-29, 20:34   

coral napisać/a:
można też utworzyć grupy użytkowników z dodatkowymi prawami powyżej iluś tam postów wzwyż (nie sądzę, żeby teraz to było konieczne, ale w przyszłości można o tym pomyśleć gdy się forum bardziej rozrośnie).


rozrosnie jak sobie tego zechcemy / zaplanujemy
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme created by Forum Komputerowe