Poprzedni temat «» Następny temat
Chatroom forum Przebudzenia na Skype
Autor Wiadomość
Sztormcia 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-07, 07:46   Chatroom forum Przebudzenia na Skype

Mam nowy ciekawy pomysł.

Co wy na to żeby zebrać wszystkich przebudzonych, którzy chcą mieć ze sobą kontakt i załozyć dla nich taką grupę dyskuzyjną - chatroom na skype. Na jednym z angielskojęzycznych forów na których jestem to działa. Nad SB ma taką przewagę, że samo powiadamia jak ktoś cos napsize, a do tego to powiadamianie mozna wyłączyć jak się komuś nie podoba.
Kontakt w czasie bieżącym to naprawde świetna sprawa i buduje zupełnie inną atmosferę niż pisanie na forum. Jest jakoś tak rodzinniej.

Czekam na komentarze :)
 
 
 
Constantine 


Pomógł: 2 razy
Dołączyć: 27 Mar 2010
Posty: 371
Skąd: Liverpool
Wysłany: 2010-04-07, 08:12   Re: Chatroom forum Przebudzenia na Skype

Sztormcia napisać/a:
Mam nowy ciekawy pomysł.


http://www.dailymotion.pl...ideo-clip_music

Cytat:
Nad SB ma taką przewagę, że samo powiadamia jak ktoś cos napsize, a do tego to powiadamianie mozna wyłączyć jak się komuś nie podoba.


Oczywiście, ale powiadamia jedynie o tych, którzy aktualnie używaja Skype, jeśli SB by zniknelo na amen, a jedyna forma Skype to owszem, so sie może przyjać, "chcesz SB, uruchom Skype".

Cytat:
Kontakt w czasie bieżącym to naprawde świetna sprawa i buduje zupełnie inną atmosferę niż pisanie na forum. Jest jakoś tak rodzinniej.


Sztormciu, jest SB, problemem jest mala ilosć osób na SB a nie brak Skype, zlikwiduj SB, albo zrób konkurencje, a napewno bedzie jeszcze "rodzinniej". I pannie Manueli napisz żeby wyluzowala to bedzie rodzinniej.
 
 
Manuela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 2998
Skąd: sprzed kompa
Wysłany: 2010-04-07, 09:13   

Constantine napisać/a:
I pannie Manueli napisz żeby wyluzowala to bedzie rodzinniej.
nie wiedziałam że Constantine ma sekretarkę... (a Ty Sztormciu wiedziałaś?) no no, nie ma to jak się dobrze ustawić :P
_________________
Dzieje się to co Najlepsze, zgodnie z ND :) http://make-everything-ok.com/
 
 
 
Tryt 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 572
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-04-07, 18:11   

Pomysł nie jest nowy bo był już wypróbowany na starym forum. Chyba pojawiły się dwie osoby z przebudzenia, które nie rozmawiały a jedynie słuchały co mają do powiedzenia inne anonimowe osoby- chyba z poza forum. Rozmwoa chyba była o polowaniu na łosie :P Pomysł jest wartośc iowy pdo warunkiem, że by byli ludzie chętni do tego :P
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
Skąd: z dalekiej krainy
Wysłany: 2010-04-07, 19:52   

Manuela napisać/a:
nie wiedziałam że Constantine ma sekretarkę...

Ale zony nie ma a chyba szuka, bo wciaz podkresla Twoje panienstwo! :576:
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
Constantine 


Pomógł: 2 razy
Dołączyć: 27 Mar 2010
Posty: 371
Skąd: Liverpool
Wysłany: 2010-04-08, 07:54   

Pani bapaszko to zwrot czysto grzecznościowy, wnioskować można np. po tekscie panny Manueli z SB która zasypia sama, chciala przespać aż do lata...
która kobieta zameżna sypia samotnie?
(chyba, że maż jest w delegacji, separacji albo ma konserwatywne podejście itd :lol: )
wiem czy nie wiem, czy coś ściemniam, prawda li to czy nie, trzeba by Manueli zapytywać.

A do każdej osoba mlodej, plci żeńskiej domyślnie staram sie zwracać w ten sposób jeśli nie ma możliwości bezpośrednio na "Ty" albo mówiac w osobie "trzeciej", wobec pani - bapaszko mam nieco inne odczucia....

PS tak wogóle to sobie "jaja" robie, pani, pan, panna...jakoś tak, w rzeczywistości spotkania osobiście tak szybko na Ty sie nie przechodzi.
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
Skąd: z dalekiej krainy
Wysłany: 2010-04-08, 14:55   

Constantine napisać/a:
Pani bapaszko

Lady Bapaszka, prosze!!! :576:

Constantine napisać/a:
wnioskować można np. po tekscie panny Manueli z SB która zasypia sama, chciala przespać aż do lata...

Zbedna analiza i wscibkosc! :D

Constantine napisać/a:
która kobieta zameżna sypia samotnie?

Moze taka, co jej maz chrapie?! :576:
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
Constantine 


Pomógł: 2 razy
Dołączyć: 27 Mar 2010
Posty: 371
Skąd: Liverpool
Wysłany: 2010-04-08, 17:35   

bapaszka napisać/a:
Constantine napisać/a:
Pani bapaszko

Lady Bapaszka, prosze!!! :576:

Nie ma takiej opcji :P

Cytat:
Constantine napisać/a:
wnioskować można np. po tekscie panny Manueli z SB która zasypia sama, chciala przespać aż do lata...

Zbedna analiza i wscibkosc! :D


Spojnik "i" jest nie na miejscu. To sie nazywa polprawda i jest gorsze od klamstwa. Wscibskosc to by byla gdybym zadreczal pytaniami.
Tak jak np.
Bapaszko, jestes zamezna, a moze bylas?
(no poza nami oczywiscie bo to krotki epizod alternatywnej rzeczywistosci) :D
Masz dzieci czy tylko koty/nocne demony?
Ile masz lat? itp.

Cytat:

Constantine napisać/a:
która kobieta zameżna sypia samotnie?

Moze taka, co jej maz chrapie?! :576:


Albo gdy ona chrapie :)
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
Skąd: z dalekiej krainy
Wysłany: 2010-04-08, 18:33   

Nie tlumacz sie za bardzo! :D
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
Constantine 


Pomógł: 2 razy
Dołączyć: 27 Mar 2010
Posty: 371
Skąd: Liverpool
Wysłany: 2010-04-08, 19:37   

Nie pisz mi co mam robic! :P
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
Skąd: z dalekiej krainy
Wysłany: 2010-04-08, 20:37   

Nie pisz mi czego mam nie pisac! :707:
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
Constantine 


Pomógł: 2 razy
Dołączyć: 27 Mar 2010
Posty: 371
Skąd: Liverpool
Wysłany: 2010-04-09, 08:27   

To nie pisz mi co mam pisać i czego nie pisać i czy mam pisać czego masz nie pisać! o!
 
 
Ewa 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 27 Sie 2009
Posty: 347
Skąd: Radomsko
Wysłany: 2010-04-09, 23:27   

A może ROZEJM ????? :-D :-D :-D :-D :-D :-D
 
 
 
Namarin 


Dołączyć: 15 Lip 2009
Posty: 257
Skąd: Mielec
Wysłany: 2011-02-24, 12:24   

Wracając do tematu.

Uważam że to nie jest zły pomysł aczkolwiek z drugiej strony lubię to forum i nie zrezygnowałbym z niego na rzecz skype.
_________________
To co kocham:

http://500px.com/HPhotography
http://www.redbubble.com/people/Namarin
 
 
 
Constantine 


Pomógł: 2 razy
Dołączyć: 27 Mar 2010
Posty: 371
Skąd: Liverpool
Wysłany: 2012-04-09, 10:28   

Łatwiej by bylo mówić niż pisać, rozmawiać słowem nie tekstem.
linka zamieścić łątwo, ale przekazać to co sie widzało, jak interpteruje sie to co się wie już trudniej. nawet nic nie mówic, słuchać lub..poprostu poczuć obecność.
My z Mańką jeśli jesteśmy w oddali czasem dzwonimy do siebie nic nie mówiąc, poprostu słuchając szumu w słuchawce, dawniej gdy to była jedyna forma kontaktu.
Ja nie mam wiele do przekazania. Ogólnie mało mówie.

W związku z tym poszukam informacji o technicznych możliwościach które by sprawiły że nasze forum nabierze nowego wymiaru - interaktywnego radia, skypowego chat roomu, bo czas jaki poświęca sie na pisanie jest strasznie duży.

W zasadzie wystarczył by jeden komputer podpięty na stałe do internetu i otworzona konferencja na skpye, kto by chciał mógłby się zalogować..

Jak to zrobić, czy są chętni - mysle że to pytanie retoryczne.
"Czas wreszcie na działania!"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme created by Forum Komputerowe