Poprzedni temat «» Następny temat
sugestie i propozycje działów
Autor Wiadomość
Manuela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 2998
Skąd: sprzed kompa
Wysłany: 2010-03-22, 09:12   

tree, super że jesteś :)
myślę, że wart otwarcia na świat jest cały dział "styl zycia na plus" oraz przytulny zakątek "cafe"
no i do nowego działu artykułów przeniosłabym część z tych co już mamy, chyba że zamysł jest inny :)
_________________
Dzieje się to co Najlepsze, zgodnie z ND :) http://make-everything-ok.com/
 
 
 
Arkadiusz.p 

Dołączyć: 15 Lip 2009
Posty: 570
Skąd: z Siebie...
Wysłany: 2010-03-22, 10:06   

to ja chce Fioletowy kolor, z dopiskiem "zapchaj dziura" :-D Serio!

A tak po za tym to z ciekawością zobaczę co z tego wyjdzie.
Sprawy techniczne:
Dodaj script [youtube]...
_________________
...THE END...
 
 
tree
Administrator

Dołączyć: 09 Lip 2009
Posty: 26
Wysłany: 2010-03-22, 10:26   

Manuela napisać/a:
tree, super że jesteś :)
myślę, że wart otwarcia na świat jest cały dział "styl zycia na plus" oraz przytulny zakątek "cafe"
no i do nowego działu artykułów przeniosłabym część z tych co już mamy, chyba że zamysł jest inny :)


masz teraz moznosc porzadkowania i przenoszenia.
moge "styl zycia" otworzyc, ale warto by tez przejrzec co tam do uporzadkowania jest..
 
 
tree
Administrator

Dołączyć: 09 Lip 2009
Posty: 26
Wysłany: 2010-03-22, 10:30   

Arkadiusz.p napisać/a:
to ja chce Fioletowy kolor, z dopiskiem "zapchaj dziura" :-D Serio!

A tak po za tym to z ciekawością zobaczę co z tego wyjdzie.
Sprawy techniczne:
Dodaj script [youtube]...


powoli jesli mozna - najpierw dopracujmy co jest - pozniej dodawajmy wiecej ;)

a i znacznie mi ulatwi sprawa jesli podeslesz konkrety na pw - czyli konkretny link do wtyczki itd. aby ograniczyc moje lagi na szukanie i kombinowanie... :D
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
Skąd: z dalekiej krainy
Wysłany: 2010-03-23, 00:18   

:569: Tys to madry czlek! :580: I love you a lot! :588:
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
Marcin99 

Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 15 Lip 2009
Posty: 366
Skąd: centralna polska
Wysłany: 2010-03-23, 00:31   

Proponuje dodać dział o nazwie Okultyzm. posiadanie sił okultystycznych z mojego punktu widzenia jest niezbędne w kwestii rozwoju duchowego. Te siły można zdobyć tylko własną pracą, jednak dyskusja i analiza zagadnień okultystycznych moze być bardzo pomocna w osobistym rozwoju. Szersze omawianie zagadnień zwiazanych np. ciałami człowieka, pozwoli każdemu na zwiększenie wiedzy o analogiach.
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
Skąd: z dalekiej krainy
Wysłany: 2010-03-23, 02:48   

Proponuje tez dzial: "Majaczenie pod wplywem alkoholu i innych uzywek i takowych nagminna reklama" - strefa dla lubiacych wulgaryzmy, nic nie majaca wspolnego z "przebudzeniem", ezoteryka czy respektem uczuc religijnych kogokolwiek... Dzial raczej zamkniety tam gdzie slonce... znaczy sie tam gdzie niezalogowany nie zaglada.....
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
Arkadiusz.p 

Dołączyć: 15 Lip 2009
Posty: 570
Skąd: z Siebie...
Wysłany: 2010-03-23, 10:07   

ja tez jestem za tym :-D

ba proponuje dział dla przebudzonych i nieprzebudzonych żeby wiadomo było kto jest kto i żeby nie można było kogoś urazić, czy obrazić jego przekonań. A ci co lubią sobie przy cpać czy napić to wyrzucić z społeczeństwa, a tak w ogóle to reaktywować Oświęcim. Tacy ludzie nie są wiarygodni gdyż słowo ich określa, a gdy ich słucham to mnie ciary przechodzą i mdłosci, normalnie włańcza mi się lampka z zdanie "co on pierdoli i na pewno nie jest to do mnie, gdyż najbardziej subtelny to jestem ja kurwa!"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ehhhhhhhhh...

Zostajecie Sami z podziałami, miłej zabawy...
_________________
...THE END...
 
 
Jaras 


Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 905
Skąd: :)
Wysłany: 2010-03-23, 12:34   

bapaszka napisać/a:
Proponuje tez dzial: "Majaczenie pod wplywem alkoholu i innych uzywek i takowych nagminna reklama"


Hehehe .. całkiem fajny dział by był :mrgreen: ;-)

Cytat:
respektem uczuc religijnych kogokolwiek


bapaszka, wyjaśnij mi proszę czym są uczucia religijne , bo ja ciągle nie kumam jakie to są uczucia 8-)
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=a7lvBcEt3i4
 
 
 
Trina 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 1029
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2010-03-23, 15:19   

Marcin99 napisać/a:
Proponuje dodać dział o nazwie Okultyzm

Jestem za.
 
 
 
Manuela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 2998
Skąd: sprzed kompa
Wysłany: 2010-03-24, 15:31   

Jaras napisać/a:


bapaszka, wyjaśnij mi proszę czym są uczucia religijne , bo ja ciągle nie kumam jakie to są uczucia 8-)

pozwoliłam sobie wydzielić rozmowe na ten temat do watku: >> Obraza uczuć religijnych? <<
tu zostańmy przy kreowaniu Forum ;)

to co z tym okultyzmem? dlaczego konkretnie jest taki niezbędny? co rozumiecie pod tym pojęciem?
_________________
Dzieje się to co Najlepsze, zgodnie z ND :) http://make-everything-ok.com/
 
 
 
Arkadiusz.p 

Dołączyć: 15 Lip 2009
Posty: 570
Skąd: z Siebie...
Wysłany: 2010-03-24, 15:36   

jak konsekwencja to konsekwencja :)
_________________
...THE END...
 
 
Marcin99 

Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 15 Lip 2009
Posty: 366
Skąd: centralna polska
Wysłany: 2010-03-24, 15:58   

Manuela napisać/a:
to co z tym okultyzmem? dlaczego konkretnie jest taki niezbędny? co rozumiecie pod tym pojęciem?

Głownie chodzi mi o to, żeby istniał dział gdzie będzie można rozważać zagadnienia związane z siłami okultystycznymi. Rozwój jasnowidzenia, jasnosłyszenia i jasnoczucia.
 
 
Manuela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 2998
Skąd: sprzed kompa
Wysłany: 2010-03-24, 16:05   

czyli masz na mysli rozwój 3-oka, no... poniekąd. hmm.. może narazie załóż taki temat w odpowiednim dziale :) a ja do tego czasu powstrzymam się od zadawania kolejnych pytań ;)
_________________
Dzieje się to co Najlepsze, zgodnie z ND :) http://make-everything-ok.com/
 
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
Skąd: z dalekiej krainy
Wysłany: 2010-03-24, 16:12   

Manuela napisać/a:
czyli masz na mysli rozwój 3-oka

Mysle, ze to nie koniecznie to samo, co:

Marcin99 napisać/a:
Rozwój jasnowidzenia, jasnosłyszenia i jasnoczucia.

Ja taki dzial tez bym chetnie widziala jako osobny od innych tekstow, nauk jak i samozwanczych mrzonek! :-)

BTW, w moim zrozumieniu, trzecie oko, to raczej Hindiuzm, Buddyzm jak i w pewnym sensie pra-chrzecijanstwo a okultyzm, to raczej troche "bezreligijny" nurt poszukiwan/ rozwoju "tajemnej mocy" ludzkiej?
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
Ostatnio zmieniony przez Tunkashila 2010-03-24, 16:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Arkadiusz.p 

Dołączyć: 15 Lip 2009
Posty: 570
Skąd: z Siebie...
Wysłany: 2010-03-24, 16:15   

a ja chce bazie :)
_________________
...THE END...
 
 
Sztormcia 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-24, 21:59   

A ja tam się ciesze, że jesteś z powrotem Human :)
 
 
 
Marcin99 

Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 15 Lip 2009
Posty: 366
Skąd: centralna polska
Wysłany: 2010-03-24, 22:25   

Okultyzm skupia się głównie na rozwoju trzech ciał: fizycznego, astralnego i mentalnego oraz czegoś czego nazwy nie znam ale istnienie tego odczuwam. Te trzy rozwinięte ciała mają służyć do poznawania makrokosmosu i jego kontroli.
Jednym z głównych celów okultyzmu ( jest to cel pośredni na drodze do innych) jest zaprowadzenie harmonii między ciałami i uszlachetnienie ich. Do tego celu potrzebne są umiejętności których nazwy mają przedrostek jasno...
 
 
agewa79 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 360
Skąd: Stambuł
Wysłany: 2010-03-25, 09:46   

Ja bym to rozszerzyła na całą ezoterykę a nie tylko sam okultyzm
 
 
Jaras 


Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 905
Skąd: :)
Wysłany: 2010-03-25, 12:02   

bapaszka napisać/a:

BTW, w moim zrozumieniu, trzecie oko, to raczej Hindiuzm, Buddyzm jak i w pewnym sensie pra-chrzecijanstwo a okultyzm, to raczej troche "bezreligijny" nurt poszukiwan/ rozwoju "tajemnej mocy" ludzkiej?


Trzecie oko to trzecie oko. Każdy człowiek je posiada i żaden nurt, religijny czy bezreligijny nie ma na nie monopolu.

Cytat:
Głownie chodzi mi o to, żeby istniał dział gdzie będzie można rozważać zagadnienia związane z siłami okultystycznymi. Rozwój jasnowidzenia, jasnosłyszenia i jasnoczucia.


Może dział "moce nadzmysłowe" , "moce nadprzyrodzone" ? - tak najbardziej ogólnie, no bo przecież nie tylko okultystyczna ścieżka do nich prowadzi.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=a7lvBcEt3i4
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme created by Forum Komputerowe