Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
sugestie i propozycje działów
Autor Wiadomość
Tryt 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 572
SkÄ…d: Polska
WysÅ‚any: 2010-03-25, 13:13   

Na tym forum chyba nie ma za dużo osób co by się mogli w tym temacie wypowiedzieć. Lepiej zrobić jakieś ogólne działy bo jeśli tak dalej pójdzie to powstanie więcej działów niż na starym forum :D
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
SkÄ…d: z dalekiej krainy
WysÅ‚any: 2010-03-25, 14:40   

Jaras napisać/a:
Trzecie oko to trzecie oko. Każdy człowiek je posiada i żaden nurt, religijny czy bezreligijny nie ma na nie monopolu.

:569: Nie zrozumiales o czym pisalam. :-P Mi raczej chodzilo o DZIAL OKULTYZMU, gdzie rzekome istnienie "trzeciego oka" nie bedzie glowym rozwazaniem. Nikt nie ma na zadne TEORIE monopolu, ale pewne nurty religijne czy filozoficzne zajmuja sie mniej lub wiecej danymi TEORIAMI. Dlatego powstaja DZIALY! :568:

Tryt napisać/a:
Na tym forum chyba nie ma za dużo osób co by się mogli w tym temacie wypowiedzieć.

No moze jest osob kilka a taki dzial zacheci innych chociazby do dyskusji, czyz nie? :-)

[ Dodano: 2010-03-27, 06:28 ]
Bardzo bym prosila aby forum podzielic na dwie glowne czesci - osobna dla bogow a druga dla ludziow, bo siem pogubilam znowu i wlazlam, tam gdzie siem jeszcze nie doowocowalam! :576:

Albo chociaz niech bendom osobne oddzialy - jeden "Conversations with gods" a drugi "Conversations between gods"! :-D
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
Constantine 


Pomógł: 2 razy
Dołączyć: 27 Mar 2010
Posty: 371
SkÄ…d: Liverpool
WysÅ‚any: 2010-03-28, 14:12   

bapaszko, jesli nie jestes w stanie w satysfakcjonujacy dla siebie sposób kogos wysmiac tak by bylo to zauważone przez wszystkich bedziesz w każdym temacie powtarzać to coraz dobitniej?
wysmiewac "bogów"..jaki masz w tym cel? wszedzie pelno bapaszki, gdzie by sie nie ruszyć ma swoje 3 grosze do dodania :roll:
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
SkÄ…d: z dalekiej krainy
WysÅ‚any: 2010-03-28, 16:03   

Constantine napisać/a:
bapaszko, jesli nie jestes w stanie w satysfakcjonujacy dla siebie sposób kogos wysmiac (...)

Chyba cos mi sugerujesz i wmawiasz intencje? :roll: Sie mnie czepiasz widzac jakies wysmianie? Poczules sie dotkniety czy stajesz w roli obroncy rzekomo wysmiewanych? Czy Bog to sie boi wysmienia czy ci co za "boga" sie podaja? :mrgreen:

Constantine napisać/a:
wszedzie pelno bapaszki, gdzie by sie nie ruszyć ma swoje 3 grosze do dodania

A masz z tym problem? Jaki? Mozesz przeciez bapaszki 3grosze* omijac lub dodac wlasne. :-) Przeciez juz sie zadeklarowales kilkakrotnie jak dzialasz na forach - badz wiec konsekwentny i rob, to co chcesz i innym tez daj taka sama wolnosc in nie projektuj Siebie na mnie! :-) A jak sie poczujesz "wysmiany" to wskazuj to - wszystko mozna przedyskutowac - wazne aby w ODPOWIEDNIM DZIALE! :!: Tu zrobiles offtopick na moj temat - ja wpisalam raczej SENSOWNE SUGESTIE PODZIALU FORUM, czyz nie? :-)

*Dodam, ze moze jakby czasem "bogowie" odpowiadali zwyklym ziemianom na zadawane konkretne pytania, to tych 3groszy byloby mniej. A jak sie pojawiaja teksty typu "tu tylko bogom mozna komentowac", to forum zaczyna byc bazarem nadetych Ego, miast miejscem nauki, rozwoju, wzajemnego wsparcia i przyjaznej wymiany doswiadczen na kazdej platformie naszego istnienia tu i teraz. :564:
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
Constantine 


Pomógł: 2 razy
Dołączyć: 27 Mar 2010
Posty: 371
SkÄ…d: Liverpool
WysÅ‚any: 2010-03-28, 17:19   

bapaszko, offtop zrobilaś sama, wiec prosze nie dramatyzuj, również prosze nie wmawiaj mi tego co nie mialo miejsca, zwrócilem grzecznie uwage, nie wykrecaj sie bo emotki jakich użylaś dobrze wskazuja na to kto z kogo sie wyśmiewa " :576: ", nastepnym razem użyj ich tak by moglo to być zrozumiane zgodnie z intencjami. puki co jakoś malo przekonujaca argumentacja..szczególnie ze z 3 zdań powstalo..z 15, czyżbym pisal drożdzami?
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
SkÄ…d: z dalekiej krainy
WysÅ‚any: 2010-03-28, 18:06   

Constantine napisać/a:
bapaszko, offtop zrobilaÅ› sama

Nie, moj post byl w temacie watku - przeczytaj Sobie ponownie, jak nie zauwazyles. :568:

Constantine napisać/a:
wiec prosze nie dramatyzuj, również prosze nie wmawiaj mi tego co nie mialo miejsca,

Wlasnie to Ty mi wciaz cos wmawiasz, np tutaj "dramatyzowanie", czyz nie? :-P

Constantine napisać/a:
nie wykrecaj sie bo emotki jakich użylaś dobrze wskazuja na to kto z kogo sie wyśmiewa " ",

:569: I ja "nie wykrecam sie", wiem co i jak uzylam, a akurat ta emotka :576: byla tu:

Cytuje siebie: siem pogubilam znowu i wlazlam, tam gdzie siem jeszcze nie doowocowalam! :576:

Czyli jakby co, smialam sie sama z siebie i bardzo prosze abys respektowal fakt, ze moze nie jestem taka szybka i wiedzy pelna jak Ty i dlatego sie gubie w watkach gdzie "oswieceni bogowie" gadaja grypsami dla nich ino znanych - nie doowocowalam do tego, ale moze z czasem... :564:

Constantine napisać/a:
czyżbym pisal drożdzami?

Nie wiem ==> moze masz Candide? :-/
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
tree
Administrator

Dołączyć: 09 Lip 2009
Posty: 26
WysÅ‚any: 2010-03-29, 22:08   

Sztormcia napisać/a:
A ja tam się ciesze, że jesteś z powrotem Human :)


dziekuje :)


a okultyzm stworzony ;)

mysle nad ezoteryka, ale to dosc ogolne pojecie by to zamknac w podforum...
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme created by Forum Komputerowe