Poprzedni temat «» Następny temat
PROSBA O BANA DLA "OJCA"
Autor Wiadomość
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
Skąd: z dalekiej krainy
Wysłany: 2010-04-10, 17:18   PROSBA O BANA DLA "OJCA"

Uprzejmie prosze aby natychmiastowo zbanowac uzytkownika spod nicku "Ojciec"!

To co ten sociopata wypisuje od kilku dni, bylo zwykla upierdliwoscia, ale to co on teraz prezentuje,
w DZIEN TRAGEDII I ZALOBY NARODOWEJ, jest skandalem dla naszej forumowej wspolnoty!
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
Ojciec
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-10, 17:23   

No Właśnie! , jest skandalem dla naszej organizacji, a gdzie indziej by można napisać sekty :-)

Uwielbiam urażać smutki, bawiąc się, to tak jak bym na pogrzebie kankana tańczył :lol:
:lol:
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
Skąd: z dalekiej krainy
Wysłany: 2010-04-10, 17:26   

JESTES SOCIOPATOM I DEBILEM I CIESZYSZ SIE, BO JESTES ANONIMOWY, ALE DO CZASU....

(dalej nie odpisze, bo zenada nawet klikac z takim gnojem!)
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
Domcia 

Dołączyła: 15 Lip 2009
Posty: 282
Skąd: ZG / Wro
Wysłany: 2010-04-10, 17:37   

Jest taki guzik "ignoruj" ...
_________________
Dominika
 
 
Ojciec
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-10, 17:47   

Bapaszko twa prośba zostanie ukazana...

TERAZ

Jeśli nie widzisz sensu w mych słowach to jesteś ślepa ignorantka. Chociaż JA TO nazywa KONTRASTEM. JESTEŚ TYM< TAKĄ ROLE SOBIE WYBRAŁAŚ, ale co potem się dzieje, hehehehe.... <nie powiem i podziękujesz kiedyś mi za to Sobie ;-) )

DLA WSZYSTKICH

Stworzyliście dobro, gdyż Mnie nie widzieliście.
Stworzyliście miłość, gdyż Mojej nie widzieliście
Stworzyliście sprawiedliwość, gdyż Mojego prawa nie znacie...

Przez Waszą MYŚL o wolnej woli, a to był jedynie wasz wybór nie ODCZUWANIA CAŁOŚCI...

Te tarcie pomiędzy Nami stworzyło energie, zgodnie z prawem ekspansji energia wytworzyła swoje granice, zbiorem granic nazywacie waszą Osobowość.

Gdyż nigdy żadnego rozdzielenia nie było, żadnego grzechu :) To jest tylko wasza rola, którą JA reżyseruje, więc usiądźcie i popatrzcie na te DOSKONAŁE wydarzenie...
 
 
Kwiatek 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 1664
Skąd: Kraina Uśmiechu
Wysłany: 2010-04-10, 17:57   

To przekroczyło granice nie tylko dobrego smaku ale i empatii, przyzwoitości. Nie miałbym szacunku dla siebie gdybym nie zareagował na podłe posty Ojca. Nawet gdy jest tylko chory psychicznie to uważam, że nie ma tutaj już więcej dla niego miejsca.

Dobrze, że to napisałaś Bapaszka - jest gdzieś kres.
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
Skąd: z dalekiej krainy
Wysłany: 2010-04-10, 18:10   

Domcia napisać/a:
Jest taki guzik "ignoruj" ...

Domciu! Ignorowac, to mozna kogos, kto np. za mna chodzi i tylko mi dowala lub notorycznie krytykuje moje posty.

Ale tutaj nie chodzi o mnie - tu idzie o cale forum zalane postami kogos, kto sie otwarcie chwali, ze jego gierki kogos tu uswiadoma
lub przebudza. A efekt jest odwrotny i jesli to jest rowniez Artek vel SAM, to reakcje Admina beda mile widziane ASAP.
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
fu 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 158
Skąd: 71
Wysłany: 2010-04-10, 19:08   

jestem za
nie chce się tu wchodzić przez niego

przycisku 'ignoruj' chętnie bym użyła, ale kiedy ktoś odpowie na jego posty, dla mnie będzie pisał w powietrze. ;/
_________________
blog fu
www.new-fashion-disorder.blogspot.com

ja w tym co dobre i leciutkie chce zanurzyć się i w tym pływać.
 
 
Ojciec
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-10, 19:16   

linczują siebie Hahahahahahahaha

Jak by tak żywo za każdym razem ekspresji używali? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
 
secretgarden 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 80
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-04-10, 19:19   

Popieram inicjatywę bapaszki. Należy sie Ojcu ban, przynajmniej tymczasowy.
 
 
istota 


Dołączyła: 05 Gru 2009
Posty: 150
Skąd: las
Wysłany: 2010-04-10, 19:53   

A wiecie, byłam dziś na filmie "walka tytanów'. Film na podstawie legendy o Perseuszu -pół bogu, pół człowieku. Zbuntował się przeciw swojemu ojcu-Zeusowi :)) Jak czytam ten post, to pomyślałam...że teraz mowimy naszemu forumowemu papciowi zdecydowane NIE. Jestem człowiekiem i mam prawo tu być, mam prawo robić błędy i sama muszę się na nich uczyć. Potrafisz to pojąć?
_________________
Żadne miejsce nie jest bardziej święte ani wypełnione mocą niż pozostałe
Żadna istota nie jest bardziej uduchowiona niż pozostałe
Żadna rzecz nie jest bardziej boska od pozostałych
Suwerenna istota i Pierwsze Źródło stanowią rzeczywistość
WM
 
 
Ojciec
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-10, 19:55   

Dziękuje :-)

Koniec gry...
 
 
istota 


Dołączyła: 05 Gru 2009
Posty: 150
Skąd: las
Wysłany: 2010-04-10, 19:56   

amen :))
_________________
Żadne miejsce nie jest bardziej święte ani wypełnione mocą niż pozostałe
Żadna istota nie jest bardziej uduchowiona niż pozostałe
Żadna rzecz nie jest bardziej boska od pozostałych
Suwerenna istota i Pierwsze Źródło stanowią rzeczywistość
WM
 
 
Ojciec
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-10, 19:56   

:-)
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
Skąd: z dalekiej krainy
Wysłany: 2010-04-10, 21:23   

Cytat:
Socjopatia – zaburzenie osobowości, przejawiające się nierespektowaniem podstawowych norm etycznych oraz wzorców zachowań w społeczeństwie, uwidaczniające się w wyraźnym braku przystosowania do życia w społeczeństwie.

Socjopaci mimo normalnego (lub nawet większego) poziomu inteligencji nie potrafią podporządkować się zasadom współżycia społecznego. W większości przypadków dochodzi do konfliktu z normami prawnymi.

Cechy charakterystyczne tego zjawiska:

brak sumienia i odpowiedzialności wobec innych
brak wstydu, poczucia winy i skruchy, osoby te nie są zdolne do głębokiej troski o drugiego człowieka
kontakty międzyludzkie są u socjopatów znikome, nastawione na eksploatację drugiej osoby
kłamliwość i manipulowanie jednostką, wykorzystywanie do własnych celów
nieprzywiązywanie się do drugiego człowieka, brak reakcji na zaufanie, miłość i czułość; socjopata nie odbiera sygnałów z otoczenia, nie reaguje na przykłady innych, na to co jest normą, a co nie.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Socjopatia
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
ameba 

Dołączyć: 17 Sty 2010
Posty: 5
Skąd: 212-203-114-57
Wysłany: 2010-04-10, 22:01   

Swojego czasu na poprzednim forum była taka zabawa z interpretowaniem nicków :mrgreen: Ciekawe czemu Ojciec? Pierwsza mysl, to że to jest swoista metafora.
A może należałoby brać słowo "ojciec" dosłownie, a wtedy biorąc pod uwage twój sposób "bycia" mogę Ci tylko szczerze współczuć.
 
 
Ojciec
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-11, 08:55   

Cytat:
A może należałoby brać słowo "ojciec" dosłownie, a wtedy biorąc pod uwage twój sposób "bycia" mogę SOBIE tylko szczerze współczuć.


ładna pogoda nie? :-)
 
 
Jaras 


Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 905
Skąd: :)
Wysłany: 2010-04-11, 09:00   

bapaszka, według tej definicji to ja też jestem socjopatą, bo mam gdzieś społeczne normy. Zbanujcie mnie :-P
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=a7lvBcEt3i4
 
 
 
Ojciec
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-11, 09:13   

Mam dowody na to że Jaras to mój syn marnotrawny, zbanować go!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[ Dodano: 2010-04-11, 10:15 ]
Cytat:
brak wstydu, poczucia winy i skruchy, osoby te nie są zdolne do głębokiej troski o drugiego człowieka


Daje im wolność i miłość, stwierdzeniem rób co chcesz, a nie kijem bejsbolowym przez łeb :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
Skąd: z dalekiej krainy
Wysłany: 2010-04-11, 14:31   

Jaras napisać/a:
bapaszka, według tej definicji to ja też jestem socjopatą, bo mam gdzieś społeczne normy. Zbanujcie mnie :-P

A reszta opisu tez pasuje do Ciebie? :-) Nie mysle, ze obecnie wtraca sie do lochow ludzi za to, ze sa uposledzeni na umysle. Odrzucenie lub izolacja od grupy spolecznej jednak nastepuje kiedy takie osoby szkodza lub zaklocaja funkcjonowanie otoczenia swoim zachowaniem.

Tutaj, na forum, to byc moze sprawa do przeglosowania lub rozwazenia kodow netykiedy lub jakiegos regulaminu. Poczekajmy az Admin sie pojawi.
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme created by Forum Komputerowe