Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Manuela
2010-03-30, 11:38
Forum
Autor Wiadomość
Kwiatek 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 1664
Skąd: Kraina Uśmiechu
Wysłany: 2010-03-14, 22:30   

bapaszka napisać/a:
A czy znacie jakies polskie forum, gdzie mozna sobie na luzie o tym i o owym pogadac bez przynaleznosci do jakiegos konkretnego kierunku wiary? Takie gdzie owszem podyskutowac mozna o tzw. zyciu/ rozwoju duchowyn (bez koniecznosci oswicania siem a la niu ejdz) jak i o psychologii wspolczesnej oraz o zdrowym stylu zycia, ekologii itp. ?

Wbijcie w gugla "przebudzenie.com.pl" :-)
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
Skąd: z dalekiej krainy
  Wysłany: 2010-03-14, 23:22   

Animka napisać/a:
kto ma trafić to trafi

poza tym zaraz po podaniu stałoby się takie samo jak reszta tego typu for...

Nie ma jak to fora uduchawiajace elity potajemnie - przynajmniej glowny osiwcony banowac nie musi! :P

Kwiat Paproci napisać/a:
Wbijcie w gugla "przebudzenie.com.pl"

Ja wbilam "XYZ" i siem zalamalam! :D
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
Animka 

Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 356
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-14, 23:49   

Bapaszka to nawet nie musi być forum uduchawiajace, wręcz przeciwnie wogóle z duchowością nie mają takie fora nic wspólnego, za to z życiem od groma ;) i jest ich naprawde sporo na necie.
_________________
Fotografia Ślubna i Rodzinna www.artisticzoom.pl
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
Skąd: z dalekiej krainy
Wysłany: 2010-03-14, 23:55   

OK, wierze na Twe slowo tylko nie weznij Ty se Animka mnie na powaznie, ok? ;-)

[ Dodano: 2010-03-16, 19:11 ]
Gdzies bylo o archiwum starego forum i o tym, ze niektorzy nie chca aby pewne watki, (np. "dzienniczki", intymne zwierzenia, rozliczania finansowe sposorow czy, czesto zenujce ploty, klotnie i inne sprawy nic nie wnoszace do rozwoju postronnnego internauty), byly dostepne publicznie i ktos mial cos tam zmienic? Chyba ktos zapomnial lub ma malo czasu, bo szukajac czegos w necie dzisiaj odnosnie "duszy" itp, trafil mi sie ten link bez zadnego logowania => http://forum-YXZ/?/p/4059/wywalanki-XYZ-:) * Edit zrobiony.

Mi to w zasadzie lata, ale mysle, ze jak jakies forum znika, to zawartosc z niego staje sie "wlasnoscia" poszczegolnych autorow a nie calego Universum? :-)
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
Ostatnio zmieniony przez Tunkashila 2010-03-18, 15:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agewa79 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 360
Skąd: Stambuł
Wysłany: 2010-03-18, 09:10   

No cóż udzielając się w necie to chyba oczywiste, że staje się to publiczne.
 
 
Arkadiusz.p 

Dołączyć: 15 Lip 2009
Posty: 570
Skąd: z Siebie...
Wysłany: 2010-03-18, 11:53   

:-)
_________________
...THE END...
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
Skąd: z dalekiej krainy
Wysłany: 2010-03-18, 15:27   

agewa79 napisać/a:
No cóż udzielając się w necie to chyba oczywiste, że staje się to publiczne.

No niby tak, ale kiedy sie pisze o sprawach prywatnych na forum z czescia "zamknieta" liczac, ze nie bedzie to w wyszukiwarce, to potem moze to komus przeszkadzac, kiedy takie forum znika a informacje wyskakuja w Googlach? :roll: To tak jak po rozwodzie "gwaizd" - wszystko intymne idzie do gazet! :-) Chociaz tu moze XYZ sie ucieszy z reklamy? Fajnie sie niektore jazdy czyta.... a moze niefajnie? :mrgreen:

Zrobilam "edit", bo pokazywanie calego linku byloby wlasnie dalszym upublicznianiem, a XYZ moze tego by nie chcial? :lol:
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
agewa79 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 360
Skąd: Stambuł
Wysłany: 2010-03-18, 17:28   

Prywatne czy nie, to jest internet. A to zamknięcie to raptem trzeba było się zalogować by poczytać.
 
 
tree
Administrator

Dołączyć: 09 Lip 2009
Posty: 26
Wysłany: 2010-03-20, 00:40   

otwarta czescia dla niezarejestrowanej gawiedzi jest dzial z artykulami.
dodatkowo zastanawiams ie nad uruchomieniem frontu "portalowego" forum tam moderujace osoby moglyby wydzielac najbardziej reprezentatywne artykuly i tresi aby juz zupelnie kazdy z zewnatrz mogl sobie czytac do woli.

poza tym jesli chcemy forum otworzyc na nowe osoby z zewnatrz, trzeba bedzie zrobic czasc zamknieta dla starych wyjadaczy ktorzy biadolic sobie beda po staremu i po znajomosci - wtedy tez powstac by musialby dzialy w ktorych wiedza bedzie czysto praktyczna bez rozwodzenia sie juz towarzystkiego...
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
Skąd: z dalekiej krainy
Wysłany: 2010-03-20, 17:54   

tree napisać/a:
poza tym jesli chcemy forum otworzyc na nowe osoby z zewnatrz, trzeba bedzie zrobic czasc zamknieta dla starych wyjadaczy

Zgadzam sie i szkoda, ze wczesniej nie bylo takiej czesci, bo obecnie, np. w dziale "Artykuly" sa moje dyskusje, ktorych ja bym nie chciala "otworzyc na wszechswiat"!

Czyli, imho, zanim sie pootwiera to i owo, nalezaloby pomoderowac troche i poprzesuwac (lub rozdzielic) pewne dyskusje tam gdzie slonce... znaczy sie gdzie niezalogowany gosc nie wgladnie, ale....

Z druguej strony, moze to trud daremny, jako ze poniektorzy, to nawet z prywatnej czesci for kopiuja i przeklejaja osobiste informacje, dyskusje jak i filmiki, ktore potem kraza po calym Internecie. Lub jak jakies ongis "zamkniete" forum znika - informacje tam zawarte, kopiujacym archiwum wydaja sie juz nie-prywatna wlasnoscia. Troche nieuczciwe i nie etyczne to wszystko jest.

W takiej sytuacji, to czlowiek ma ochote sie calkowicie z polskich for wycofac. A szkoda, bo czasem fajnie jest se pogadac o tym i o owym, tu i tam.

A teraz, to ja przelece kilka watkow i przeedytuje wszelkie moje prywatne info proszac o to samo tych, ktorzy np. informacji w profilu "skad" nie respektuja jako ze np. "z bapaszkowa" sie jest - ktos chyba wie o co mi idzie i z gory temu ktosiowi dziekuje! :-)
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
Arkadiusz.p 

Dołączyć: 15 Lip 2009
Posty: 570
Skąd: z Siebie...
Wysłany: 2010-03-21, 06:02   

to tak jest, masie swoje zdanie a bać sie Siebie...

Straszne ;-)

Ja jestem za zasadą co raz stworzone nie cofniesz i się nie oszukuj że to nie istnieje :-)
_________________
...THE END...
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
Skąd: z dalekiej krainy
Wysłany: 2010-03-21, 18:26   

Cytat:
Użytkownik został dodany do twojej listy ignorowanych.

Super opcja! :-D
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
tree
Administrator

Dołączyć: 09 Lip 2009
Posty: 26
Wysłany: 2010-03-21, 20:39   

ok, w takim razie robie takze dzial "artykuly na swiat" w tej chwili obecne artykuly ida do czesci po zarejestrowanium do nowego przenosic (za pomoca moderatorow) lub tworzyc nowe, ale juz z zamierzeniem zewnetrznej publikacji.
 
 
Animka 

Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 356
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-15, 10:17   

tree byłby to duży problem by zmienić czasowe zabezpieczenie antyspamowe na SB?
teraz ciagle mnie wywala po napisaniu drugiej linijki tekstu, z komunikatem, ze za szybko chcę wysłac kolejną wiadomośc, a jak się rozmawia to to przeszkadza...w każdym razie mnie, nie wiem jak tam inni...
:)
 
 
Tryt 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 572
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-04-15, 11:09   

Gdyby zostało zniesione te ograniczenie to mogło by to doprowadzic do zdominowania sb przez jedną osobę...
Tak po za tym zgadzam się, że to przeszkadza.
 
 
Animka 

Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 356
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-15, 11:24   

na poprzednim forum nie było ograniczenia i nikt nie zdominował Sb, a nawet jeśłiby komuś już naprawde odbiło i siedziałby 24h/dobę lub wlazlby jakis bot, to zawsze można go od SB odłączyć :P
no bez przesady nie mnózmy lęków :-D

Poza tym to powiem Wam, ze fajnie tak na forum sobie wpadać bez funkcji zadnej :D
Jaki luuuuz i nikt nic nie chce od człowieka :mrgreen:
 
 
Kwiatek 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 1664
Skąd: Kraina Uśmiechu
Wysłany: 2010-04-15, 20:02   

Jeżeli chcesz być Modem to sądzę, że da sie zrobić hehe... :mrgreen:
 
 
Animka 

Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 356
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-15, 20:10   

Nie, nie. Ja bardzo dziękuję :D
_________________
Fotografia Ślubna i Rodzinna www.artisticzoom.pl
 
 
Kwiatek 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 1664
Skąd: Kraina Uśmiechu
Wysłany: 2010-04-15, 20:44   

<<DEVIL>>

;-)
 
 
tree
Administrator

Dołączyć: 09 Lip 2009
Posty: 26
Wysłany: 2010-04-15, 21:40   

byly dzisiaj 2 podejscia maciciela spokoju, ale zazagnane w zarodku mam nadzieje :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme created by Forum Komputerowe