Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Manuela
2010-03-30, 11:38
Forum
Autor Wiadomość
agewa79 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 360
Skąd: Stambuł
Wysłany: 2009-10-02, 12:58   Forum

Tak z ciekawości... robi się coś by wypromować to forum na necie? Czy tak specjalnie jest ono dostępne tylko dla wtajemniczonych? Świeża krew by się przydała...
 
 
gogosik 


Dołączyć: 30 Lip 2009
Posty: 60
Skąd: Jasło
Wysłany: 2009-10-02, 13:02   

Jestem przy tym by forum zostało lekko ukryte. Pomyśl co by było jakby się jakieś reklamy czy bannery pojawiły. Jak byś to zareklamował? Zaraz ktoś by się rzucał co to jest, sekty itp itd. Sorki za pesymizm ale jest jak jest, forum działa już tyle lat i istnieje pomimo problemów więc i nowi ludzie także będą przychodzić. Powolutku. A wiem z doświadczenia, że im więcej ludzi tym poziom spada. Tyle.
_________________
Smakuj każdy dzień jak kubek zimnej wody, i jedno i drugie zaspokoją twoją duszę.
 
 
 
agewa79 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 360
Skąd: Stambuł
Wysłany: 2009-10-02, 13:46   

Forum działa jak są ludzie. A jak na razie na forum są tylko starzy wyjadacze i nikt nowy. Jak coś się nie rozwija, to umiera. Tłumów to tu nie ma i pewnie długo nie będzie.
 
 
Kwiatek 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 1664
Skąd: Kraina Uśmiechu
Wysłany: 2009-10-02, 14:17   

Pierwsze "Przebudzenie" było bardzo znanym forum i jakoś sekty ni dały rady, spoko. A merytorycznie przewyższało obecne o lata świetlne.
Fakty takie som :568:
 
 
gogosik 


Dołączyć: 30 Lip 2009
Posty: 60
Skąd: Jasło
Wysłany: 2009-10-02, 14:45   

ale czasy się zmieniają :P
to myślcie ale reklamowanie się? mnie się nie podoba...
_________________
Smakuj każdy dzień jak kubek zimnej wody, i jedno i drugie zaspokoją twoją duszę.
 
 
 
Trina 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 1029
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2009-10-02, 15:29   

Kwiat Paproci napisać/a:
Pierwsze "Przebudzenie" było bardzo znanym forum i jakoś sekty ni dały rady, spoko. A merytorycznie przewyższało obecne o lata świetlne.
Fakty takie som :568:


Prawda Ci to :)
 
 
 
agewa79 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 360
Skąd: Stambuł
Wysłany: 2009-10-02, 15:33   

Faktem jest, że istnieją nadal fajne fora w sieci, więc czemu i to by nie miało takie być?
 
 
Trina 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 1029
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2009-10-02, 15:34   

Mogłoby być...ale trzeba by popracować nad tym ;)
 
 
 
Rutlawski 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 521
Skąd: Znienacka
Wysłany: 2009-10-02, 18:07   

gogosik napisać/a:
Jestem przy tym by forum zostało lekko ukryte. Pomyśl co by było jakby się jakieś reklamy czy bannery pojawiły. Jak byś to zareklamował? Zaraz ktoś by się rzucał co to jest, sekty itp itd. Sorki za pesymizm ale jest jak jest, forum działa już tyle lat i istnieje pomimo problemów więc i nowi ludzie także będą przychodzić. Powolutku. A wiem z doświadczenia, że im więcej ludzi tym poziom spada. Tyle.


Co Ty godosz, co Ty godosz.

Spójrz na pierwsze przebudzenie, ono byłe żywe, był ciągły ruch, ludzie przychodzili i odchodzili. To było jak miejsce spotkań dla wszystkich, jak hm... schronisko w jakichś górach, do którego każdy mógł przyjść, wypocząć, nauczyć się czegoś, napić się trunków :D

Teraz jesteśmy grupą przyjaciół [ mam nadzieję ], ktrórdzy po prostru lubią swoje towarzystwo i raczej rozprawiają o tym samym. Trudno iść do przodu, tkwiąc w jednym, forum może jest teraz całkiem miłe, ale już nie rozwojowe, nie jest TYM Przebudzeniem.

Ilekroć pytałem jakiegoś użytkownika, jego bliscy martwili się o sektę - wniosek, tego się nie da uniknąć. A jednak czy plotki mają powstrzymać nas od czegoś tak wspaniałego?

Cytat:
Mogłoby być...ale trzeba by popracować nad tym


I to są święte słowa.
_________________
Dzwońcie kochani
607778727

Piszcie kochani
2790097
 
 
gogosik 


Dołączyć: 30 Lip 2009
Posty: 60
Skąd: Jasło
Wysłany: 2009-10-02, 18:11   

Cytat:
nie jest TYM Przebudzeniem

i nigdy nie będzie. Jestem za tym by było coś nowego takiego czego jeszcze nie było. Nakłoniliście mnie do zmiany zdania i chwała wam ;)
i nie wkurzajcie się na mnie na to co piszę... ;) a widzę, że trochę wchodzimy w sens istnienia forum i to ciekawie się może rozwinąć. Tyle, że od gadania nic nie przyjdzie a trzeba myśleć i działać.
Chciałbym zatem usłyszeć jakieś konkrety....bannery na stronach niektórych by się zdały :)
_________________
Smakuj każdy dzień jak kubek zimnej wody, i jedno i drugie zaspokoją twoją duszę.
 
 
 
Rutlawski 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 521
Skąd: Znienacka
Wysłany: 2009-10-02, 18:35   

Nikogo chyba nie wkurzasz :D

Nie chodzi tu o to, żeby było jednym, nie zmieniało się, ale właśnie o to by się zmieniało:) Mówiąc "tym", miałem na myśli właśnie zmiany, coraz to nowe wiatry :)
_________________
Dzwońcie kochani
607778727

Piszcie kochani
2790097
 
 
Arkadiusz.p 

Dołączyć: 15 Lip 2009
Posty: 570
Skąd: z Siebie...
Wysłany: 2009-10-05, 16:31   

Zmiana jest zawsze z każdym kolejnym krokiem na drodze... ;)

Nie było mnie, choć ciągle Jestem ;)
_________________
...THE END...
 
 
Sztormcia 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-10-05, 20:13   

Poruszyliście tu istotny temat :)
Może nawet nie tyle reklamy co przynajmniej otworzenie forum. Dla niezarejestrowanych ludzi naprawdę niewiele widać i to odstrasza "świeżą krew". Ludzie którzy byli na Przebudzeniu 1 powoli się rejestrują i nas przybywa, ale myślę, że całkowicie nowym użytkownikom forum mogłoby się na wiele przydać, a nowe spojrzenia zawsze ożywiłyby dyskusje.

Jestem więc wszystkimi łapkami za otwarciem forum dla szerokiego widoku (oczywiście poza dziennikami, ale tylko nimi, w ogóle najlepiej gdyby były widoczne, że są ale nie dało się do nich wejść bez logowania, w sumie na przebudzeniu 1 tak było). Przydałaby się też jakaś wzmianka na stronie przebudzenia 1, że forum zostało przeniesione. Powinno się dać to uzgodnić z Halleyem.

Co nie zmieni faktu, że tym co forum jest potrzebne teraz najbardziej jest wizja. Nadal nikt nie dołączył do Humana jako opiekun strony merytorycznej. Może ma to swój urok, ale forum mogłoby nadal wywierać większy wpływ na internetową społeczność. Myślę jednak, ze tym razem nie powinna być to wizja jednej osoby, a raczej kilku. To da się pogodzić :)

Ściskam was gorąco i zapraszam do wypowiadania się. Co o tym sądzicie?
 
 
 
gogosik 


Dołączyć: 30 Lip 2009
Posty: 60
Skąd: Jasło
Wysłany: 2009-10-06, 21:47   

na wykopie by to się sprawdziło tylko trzeba jakoś fajnie zrobić by wykop znalazł się na głównej ;)
mógłby ktoś stworzyć banner i bym popytał kumpli co robią strony by powrzucali gdzie mogą....
co wy na to?
_________________
Smakuj każdy dzień jak kubek zimnej wody, i jedno i drugie zaspokoją twoją duszę.
 
 
 
Arkadiusz.p 

Dołączyć: 15 Lip 2009
Posty: 570
Skąd: z Siebie...
Wysłany: 2009-10-07, 17:06   

Ja proponuje dodać dzienniczkom trochę więcej przestrzenni, nie tylko na tekst, ale na tło, galerie na zdjęcia czy obrazy i przede wszystkim muzykę, naszej własnej pięknej listy...

Czemu zaraz zamknąć dostępu do siebie, czy mam się siebie wstydzić, coś mnie krępuje, brak mi szacunku do siebie samego?

Powinny być tym bardziej pootwierane!

Wiecie co chce stworzyć? Takiego duchowego jednego myspaca :)

Widzicie to? Bo ja widzę... ;-)

Proponuje też by udostępnić kod źródłowy dla wszystkich, kto będzie coś chciał dodać do wspólnego piękna to doda

Wtedy to zacznie żyć...:D
_________________
...THE END...
 
 
Trina 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 1029
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2010-01-08, 15:12   

A mnie zastanawia jedna rzecz:na chwilę obecną mamy zarejestrowanych ponad 150 użytkowników co na warunki obecnego forum wcale tak mało nie jest.I mimo że jest tyle osób to na forum udziela się garstka.A reszta ludków wstydzi się pisać czy co? :p ;)
A pomysł z bannerami całkiem fajny :)
 
 
 
Manuela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 2998
Skąd: sprzed kompa
Wysłany: 2010-01-08, 16:14   

Arkadiusz.p napisać/a:
ale na tło, galerie na zdjęcia czy obrazy
no przecież można wklejać zdjęcia, linki. od darmowej licencji trudno oczekiwac szału extra-opcji. trzeba by zakupić dającą takie mozliwości a ktoś koszty musiałby ponieść.
_________________
Dzieje się to co Najlepsze, zgodnie z ND :) http://make-everything-ok.com/
 
 
 
Sztormcia 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-08, 19:40   

Trina napisać/a:
A mnie zastanawia jedna rzecz:na chwilę obecną mamy zarejestrowanych ponad 150 użytkowników co na warunki obecnego forum wcale tak mało nie jest.I mimo że jest tyle osób to na forum udziela się garstka.A reszta ludków wstydzi się pisać czy co? :p ;)


Reszta czeka, patrzy obserwuje i nic nie robi, bo ich zdaniem na forum nic się nie dzieje. Brak merytorycznych tematów, a jeśli nawet są to te osoby ich nie zauważają, bo zakładają, że ich nie ma, brak ruchu w zlotach, brak inicjatyw, takie samo pitu pitu o niczym - tak twierdza osoby które są zarejestrowane, a nie piszą. Wiem, bo pytałam.
 
 
 
Tryt 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 572
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-01-08, 19:42   

Sztormcia poszła na przeszpiegi...
 
 
Sztormcia 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-08, 19:55   

A jak, badanie rynku podstawą sukcesu :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme created by Forum Komputerowe