Poprzedni temat «» Następny temat
PROSBA O BANA DLA "OJCA"
Autor Wiadomość
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
Skąd: z dalekiej krainy
Wysłany: 2010-04-11, 22:56   

secretgarden napisać/a:
Gdy zmarł Yakihu nikt nie pisał na forum, że (...)

Bo wtedy socjopatycznego Arkadiusza vel Ojciec vel SAM (i byc moze spod innych nickow piszacego kretyna), tu jeszcze nie bylo albo, jesli byl, to mial ciut mniejsza schize lub jeszcze bal sie reakcji innych ktorzy to jego mogliby znac z reala zanim z profilu zdjal swe dane lacznie z linkiem do strony domowej? Taki "przebudzony" a taki tchorz bez twarzy....
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
Ojciec
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-11, 23:19   

http://shaumbra.pl/kreacje/arkadiusz/index.html :-)
 
 
Constantine 


Pomógł: 2 razy
Dołączyć: 27 Mar 2010
Posty: 371
Skąd: Liverpool
Wysłany: 2010-04-12, 05:23   

Przylczam sie do prosby o bana ale na SB, to jest juz..malo powiedziec niesmaczne, ojciec,sam i arkadiusz na forum jest dla mnie juz przezroczysty, reszta niech zrobi podobnie i mu zwyczajnie nie odpowiada, don't feed the troll, jesli nie rozpierdziela tematow, nie wpieprza sie w tematy niech sobie pisze jak to ujela fu w powietrze.

Mozliwosc pisania to w tym wypadku to mozliwosc pograzenia siebie na amen..nie przeszkadzajmy, niech ma szanse i sam wybierze na co.
 
 
tree
Administrator

Dołączyć: 09 Lip 2009
Posty: 26
Wysłany: 2010-04-12, 06:52   

"Ojciec " usuniety, mozna smialo kasowac temat lub pousowac wszystki posty tego uzytkownika - do do moderatorow :)

zreszta nastepnym razem gdy ktos przekroczy granice przyzwoitosci to dzialac - dlatego administratorzy i moderatorzy przyznani z zaufania aby dzialali wg slusznych zasad.
 
 
Jaras 


Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 905
Skąd: :)
Wysłany: 2010-04-12, 09:19   

Kwiat Paproci napisać/a:
Skąd żeś człowieku wytrzasnął ideę, że "Was drażni że ktoś się nie smuci z powodu wypadku prezydenta"? Nikt, nigdy, nigdzie nic takiego nie napisał.


Nie napisał nikt wprost, ale widać po Waszych reakcjach, choćby po Twojej tu:

Cytat:
Za to wyjątkową podłością jest wyśmiewanie się z czyjegoś bólu powołując się jeszcze na ach, jakże oświecone teoryjki mówiące, że "śmierć jak każda inna, jest problemem i powodem do smutku tylko dla tych co nie rozumieją czym jest śmierć". Następny bóg się znalazł...


Jak się nie łączę z Wami w bólu to już jestem wyjątkowo podły, już mi zarzucasz żem bóg, że się wyśmiewam z czyjegoś bólu (skądżeś to człowieku wytrzasnął?) a moje podejście do śmierci to "jakże oświecone teoryjki" i ezofanatyzm :-P Jak ktoś czuje inaczej niż reszta to najlepiej niech tego nie pisze, no nie? Bo każdy taki tekst jest "szydzeniem z bólu i czyichś uczuć", nieduchowym brakiem empatii? Wiem co to empatia i rozumiem jak się mogą czuć osoby które straciły bliskich, itd. ale empatia to tylko zrozumienie czyichś odczuć, nie oznacza że sam mam się czuć tak jak oni. Jeśli czuję się inaczej to mogę to napisać, czy "nie wypada"?
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=a7lvBcEt3i4
 
 
 
Animka 

Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 356
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-12, 09:25   

bapaszka napisać/a:
wyjątkową podłością jest wyśmiewanie się z czyjegoś bólu

Jaras napisać/a:
Jak się nie łączę z Wami w bólu to


Tak wtrące...ja tu nei widzę, zeby bapaszka napisała, ze podłoscią jest niełączenie sie w bólu z kimś go przeżywajacym, napisala wyraźnie (w każdym badź razie dla mnie wyraźnie) ze podloscią jest wyśmiewanie się z czyjegoś bólu i robienie z tego szopki.
 
 
Arkadiusz.p 

Dołączyć: 15 Lip 2009
Posty: 570
Skąd: z Siebie...
Wysłany: 2010-04-12, 09:30   

"Zgodnie z wyrokiem poddaje się karze i wskazuje iż należy usunąć WSZYSTKIE POSTY i konta Moje (arkadiusz.p, Ojciec, SAM) tak będzie sprawiedliwie dla mojej całości. Taka jest Moja wola" :-)

A tak swoją drogą wkurwić się po przeczytaniu fragmentu tekstu to dopiero DRAMAT :-)
http://www.wykop.pl/ramka...ondukt-zalobny/

Animka Stoi dwóch ludzi koło siebie, jeden płacze drugi się śmieje. Czy ten płaczący płacze że ten śmiejący się śmieje, czy śmiejący się śmieje bo ten drugi płacze?
Który ma więcej praw wtedy? Żaden, anie jeden ani drugi, wszyscy go mają po równo.Nie Oni po prostu stoją.
Tak mówicie o uszanowaniu trosce i uhonorowani, a nie unicie sami uszanować śmiechu dziecka, krzycząc zamknij się ja płacze. Człowiek jest jak czarna dziura, wciąga wszystko jak nie ma w sobie światła, gdyż wtedy rozświetla wszystko.

Prawda jest taka moi drodzy, że nie wkurzyło was to co napisałem, lecz to kim byłem :)
_________________
...THE END...
 
 
Animka 

Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 356
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-12, 09:42   

Arkadiusz.p napisać/a:
Prawda jest taka moi drodzy, że nie wkurzyło was to co napisałem, lecz to kim byłem

Daj spokój, nic mnie nawet w Tobie nie wkurzyło, zbyt wiele sobei wyobrażasz... raczej nie chcialo mi się grać w Twoje gierki.


Arkadiusz.p napisać/a:
http://www.wykop.pl/ramka...ondukt-zalobny/

tak swoją droga, to celny tekst!
 
 
Arkadiusz.p 

Dołączyć: 15 Lip 2009
Posty: 570
Skąd: z Siebie...
Wysłany: 2010-04-12, 09:44   

jeszcze nie czytałem całego, jestem przy fragmencie o tej dziennikarce :)

Animka A czy ja pisze do ciebie ? Za dużo sobie wyobrażasz :)

A swoja droga to fajnie tak na własnej skórze przeżyć to co się robi drugim. Tak wszystkie zdarzenia się potoczyły mimo hodem, tak jak bym sobie powiedział, dziś się zabawie :D hehehe (najpierw się wyśmiewa z drugiego, lecz jak przychodzi się zmierzyć z tym co się tworzy, ( co nie bapaszko? :) , a zapomniałem że ma ignoranta na te konto :) )

Jak już mówiłem człowiek to czarna dziura więc wchłania to co jest dookoła, lecz przestaje to robić jak odnajdzie w sobie światło, gdyż emanuje tym wtedy :)
_________________
...THE END...
 
 
Animka 

Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 356
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-12, 09:52   

Arkadiusz.p napisać/a:
Animka Stoi dwóch ludzi koło siebie, jeden płacze drugi się śmieje. Czy ten płaczący płacze że ten śmiejący się śmieje, czy śmiejący się śmieje bo ten drugi płacze?

śmiech a wyśmiewanie się, robienie szopki, to dwa bieguny- rózne intencje, rózne energie...Nie czujesz tego?

A juz wogóle daleko temu do naturalnej radości dziecka...
Moje dziecko biega i bawi się i śmieje od dwóch dni bez ustannie i nikt jej nie ma tego za złe, ale ona nie wyśmiewa się, neiprowokuje, ne wsadza kija w mrowsko, gdy widzi, że babcia sie smuci podchodzi do niej zagląda w oczy i głaszcze po policzku, dajac radosc i ciepło, otuchę... nie wysmiewa babci.
Cytat:

Animka A czy ja pisze do ciebie ? Za dużo sobie wyobrażasz :)

Wymieniając mojego nika zwracasz się do mnie. Poza tym zwrot Was moze dotyczyć również mnie, nie czytam w Twoich myślach. na szczęscie lol.
 
 
Arkadiusz.p 

Dołączyć: 15 Lip 2009
Posty: 570
Skąd: z Siebie...
Wysłany: 2010-04-12, 10:17   

Cytat:

śmiech a wyśmiewanie się, robienie szopki, to dwa bieguny- rózne intencje, rózne energie...Nie czujesz tego?

Śmiałem się w temacie gdzie każdy był poważny, fakt moja energia się różniła od waszej. A po za tym skąd możesz ocenić czy ja się wyśmiewam czy się śmieje, nie wiesz nie jesteś mną, tak sobie oceniasz. A może ja po prostu nie chciałem być zasadą jeden za wszystkich i wszyscy za jednego, nie chciałem żyć w bólu, bo po co? Może pokazanie komuś jak to jest umieć uśmiechnąć się w tragedii, pożartować, olać ją, może to jest darem dziecka, które utula, lecz nauczyło się mówić i umie to powiedzieć. Może właśnie ten gest sprawi, że babcia na następnym razem pomyśli iż nie ma o co się umartwiać, gdyż i tak nie ma wpływu na nic, więc nie lepiej żyć niż przyjmować coś co w niej tylko większy ból stworzy. Szacunek dla zmarłych to zrozumienie tego co wybrali, gdyż zrobili to nie z swego powodu, zrobili to dla całości gdyż są jej częścią i na pewno nie życzyli by sobie dalszych tragedii, która zresztą się nakręca...

Choć te wydarzenie jest niezwykłe, gdyż ma w sobie wielki dar uwolnienia i oczyszczenia.

Zresztą nie wiem...
Ja zrobiłem to co miałem, więc nie czuje żalu, gdyż byłem taki jaki byłem :-)


zwrot Was jest dla tego co chce :)

http://www.vismaya-maitre...y_pl_video.html

[ Dodano: 2010-04-12, 13:11 ]
Indiana Jones to zajebisty film!

Indiana Jones i świątynia zgłady to zajebisty film! :mrgreen:

A propo czy ktoś w ogole widział ten film? I o czym on był? :-)

A powiem o tym jak dzielny bohater Indi trafił do Indi przez przypadek, tam na niego czekał mędrzec, zaprowadził go do wioski która była w głębokim żalu, wyschły studnie, zwierzęta umarły, dzieci porwali do pracy, lecz oni wierzyli że shiva zesłał wybawienie...

a co zrobił Indy, przecież nie usiadł i nie płakał, gdyż tak by nic nie zrobił :) (zajebisty film :) )

Opinia pochwalna dla filmu, a nie szydzenie z ludzi, zresztą doskonale możecie zobaczyć co w was samych siedzi i co wymaga uwolnienia :)

Dziękuje :)
_________________
...THE END...
 
 
Trina 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 1029
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2010-04-12, 12:49   

Arkadiuszu.p jest odpowiedni temat o filmach na forum więc czemu piszesz o tym tutaj?
 
 
 
Animka 

Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 356
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-12, 13:39   

Arkadiusz.p napisać/a:
. A może ja po prostu nie chciałem być zasadą jeden za wszystkich i wszyscy za jednego, nie chciałem żyć w bólu, bo po co? Może pokazanie komuś jak to jest umieć uśmiechnąć się w tragedii, pożartować, olać ją, może to jest darem dziecka, które utula, lecz nauczyło się mówić i umie to powiedzieć.

kurde no nie kumasz podstaw, chopie.
Doskonale wiem co chciałes zrobic i pokazać, ale za grosz Ci to nie wyszło, nie tędy droga, nie ta siła wyrazu, moze brak umiejetności komunikowania się przez neta... wiesz człowiek z apomoca slów komunikuje się tylko w 7% reszta to przekaz pozawerbalny, którego w necie jestesmy pozbawieni- doczytaj o komunikacji personalnej, że tak powiem poobserwuj sobie to i zobacz co masz w tym temacie do uwolnienia ;)
_________________
Fotografia Ślubna i Rodzinna www.artisticzoom.pl
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
Skąd: z dalekiej krainy
Wysłany: 2010-04-12, 15:06   

Animka napisać/a:
bapaszka napisał/a:
wyjątkową podłością jest wyśmiewanie się z czyjegoś bólu

To nie moj cytat, ale mysle podobnie, jak to wskazalam w wielu postach w tym temacie.

Animka napisać/a:
Doskonale wiem co chciałes zrobic i pokazać,

Ja wciaz nie wiem, co chcial zrobic zegnajac sie oficjalnie z forum aby wracac udajac czy Boga Ojca, czy Swiatlego Ojca czy jakiegos guru, ktorego sie naczytal. Zadnych cech pozytywnych nie pokazal jednak a przekazal ino, ze ma problemy wewnetrzne. Mowi sie: Lekarzu lecz sie sam zanim sie wezmiesz za leczenie innych. A Artek zamiast prosic o pomoc ubzdural sobie, ze jest juz uzdrowiony, bo siedzi "wyzej" ale spadl se ze swej wysokosci i teraz ma pretensje, ze twarda podloga uderzyla go w doope. No ale ma wybaczone tylko niech pamieta: Idz i nie grzesz wiecej! :)
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
Arkadiusz.p 

Dołączyć: 15 Lip 2009
Posty: 570
Skąd: z Siebie...
Wysłany: 2010-04-12, 19:33   

Animka

Nie masz pojęcia co chciałem przekazać i nawet nie masz pojęcia jak bardzo to wyszło :)

Bapaszka

tu nie ma co komentować, jedynie obserwować jak się zmieniacie za inspiracją jej :)


Ten kto najgłośniej ryczy o innych, jedynie widzi swe odbicie. Ja mam świadomość każdego ruchu który zrobię, oraz każdej konsekwencji jaką narobię.

"Zgodnie z wyrokiem poddaje się karze i wskazuje iż należy usunąć WSZYSTKIE POSTY i konta Moje (arkadiusz.p, Ojciec, SAM) tak będzie sprawiedliwie dla mojej całości. Taka jest Moja wola"


Uszanujcie mój wybór, jak szanować umiecie...
_________________
...THE END...
 
 
Animka 

Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 356
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-12, 20:00   

Arkadiusz.p napisać/a:
Nie masz pojęcia co chciałem przekazać i nawet nie masz pojęcia jak bardzo to wyszło :)

tak, oczywiscie, oczywiscie.... :)
_________________
Fotografia Ślubna i Rodzinna www.artisticzoom.pl
 
 
Arkadiusz.p 

Dołączyć: 15 Lip 2009
Posty: 570
Skąd: z Siebie...
Wysłany: 2010-04-12, 20:11   

A wiesz czemu tak twierdze?

Bo ja też nie wiem :)
_________________
...THE END...
 
 
Manuela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 2998
Skąd: sprzed kompa
Wysłany: 2010-04-12, 20:19   

Wiesz Arkadiusz.. w rzeczywistości nie cofniesz wypowiedzianych słów. technicznie jest to możliwe na forach internetowych ale ja nie jestem zwolenniczką usuwania wypowiedzi. wiesz dlaczego? bo to w pewnym sensie zwalnia z odpowiedzialności; "mogę mówić co mi ślina na język przyniesie, najwyżej się to wytnie jak wyjdzie siara i nic się nie stanie, luzik". otóż kiedy powiesz na głos coś, to chociaż powietrze przestanie drgać tymi słowami one zostaną. i to jest dobry mechanizm, nie zamierzam go psuć, bo UCZY - spełnia swoją rolę, działa.
ja zostawiam, radź sobie SAM z tym co napisałeś.
Arkadiusz.p napisać/a:
Uszanujcie mój wybór, jak szanować umiecie...

zacznij SAM sobie stawiać wymagania, zacznij od siebie a świat odda Ci to co będziesz dawał, odda bez proszenia, nakazywania, nauczania.

będziesz żył jak zechcesz, ale skoro iluś ludzi daje znak, że warto się zatrzymać i zastanowić nad sobą, to mądrze jest na wszelki wypadek to zrobić zamiast nakręcać się jeszcze bardziej czy strzelać focha..
_________________
Dzieje się to co Najlepsze, zgodnie z ND :) http://make-everything-ok.com/
 
 
 
Arkadiusz.p 

Dołączyć: 15 Lip 2009
Posty: 570
Skąd: z Siebie...
Wysłany: 2010-04-12, 20:47   

Wiesz Manuelo jak bym naprawdę chciał by się to wszystko usunęło to by już tego dawno nie było :)
Lecz nie po to się gra by potem to wymazywać, tak jak to ujęłaś :)

Cytat:
będziesz żył jak zechcesz, ale skoro iluś ludzi daje znak, że warto się zatrzymać i zastanowić nad sobą, to mądrze jest na wszelki wypadek to zrobić zamiast nakręcać się jeszcze bardziej czy strzelać focha..


skoro jedna osoba daje znać że warto się zatrzymać i zastanowić się nad sobą, lecz to się nie liczy gdyż to jest jedna osoba. Prawdziwa Jedna osoba jest w Nas i ona nie przemawia do innych, gdyż nie potrzebuje pośredników. Jak głębiej się zastanowicie, to można zobaczyć że te forum to tylko zbiór słów które wypełnia całość i nie liczy się tu forma słów, ale to co za nimi. To dobra chwila na wybaczenie Sobie, ja wiem co jest za wszystkim i wiem że to wszystko co jest przed jest bez znaczenia...
Tak na prawdę nie mogę nikomu zaszkodzić czy drugiemu pomóc, gdyż to on SAM wybiera gdzie chce być teraz, obserwować czy jeszcze doświadczać, jednak wiem że każdy ma ten sam cel, każdy dojdzie do niego wcześniej i później...
Obojętnie co bym nie pisał czy pisał, reakcja drugiego człowieka określa jego wybór w którym miejscu chce być...
I tu muszę przyznać że nie uszanowałem każdego wyboru, lecz sytuacja była delikatna, niewidzialna wręcz, to co stworzyłem mnie dopadnie, a tworzyłem sercem, więc serce mi sprawiedliwość sprawi i tylko one ma tą możliwość, reszta to tylko gra, komentarz umysłu i składanie odpowiedzialności na innych.

Miłość i tak się staje, gdyż raz jak sie zacznie nigdy nie ma końca (teraz zrozumiałem dlaczego jak się zakocham, kocham już na zawsze :) )...

Tu się dokonuje Wybór Dla Polski, właśnie Teraz...

Wybieram Miłość :-)

Nie oczekuje niczego z Waszej strony, ja już wybrałem i to mnie oczyściło...
_________________
...THE END...
 
 
Manuela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 2998
Skąd: sprzed kompa
Wysłany: 2010-04-12, 21:43   

dobrze już... daruj sobie pranie mózgu..możesz sobie chcieć lub nie, nie ma to większego znaczenia.
_________________
Dzieje się to co Najlepsze, zgodnie z ND :) http://make-everything-ok.com/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme created by Forum Komputerowe