Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
PROSBA O BANA DLA "OJCA"
Autor Wiadomość
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
SkÄ…d: z dalekiej krainy
WysÅ‚any: 2010-04-13, 21:31   

LadySakh napisać/a:
nie wmawiam nic bapaszko no ano czuję ją w niektórych twoich postach, taką złość, agresję, negatywną energię.

Wlasnie wmawiasz, bo CZUJESZ cos czego nie ma we mnie! Tak mnie odbierasz ino! :)

LadySakh napisać/a:
'obrzucać kogoś kamieniami' że się komuś coś pomieszało i chyba szaleniec jest , ale ino i tak wysyłasz sporo negatywnych energii i się 'wpieniasz'

I tu ponownie cos widzisz, bo tak odbierasz, ale jesli tak musisz mnie widziec, to ok. Przeciez i Ty jestes szczegolnie oswiecona? :)

LadySakh napisać/a:
Wiem, wiem taka jesteś, ale może trochę więcej stoickiego spokoju?

Skoro wiesz, to fajnie ino nie wkladaj w me usta nie moich slow lub sformulowan. A teraz zgodnie z Twemi radami - wez sie Ty opanuj po stoickiemu, ok? :564:
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
Ostatnio zmieniony przez Tunkashila 2010-04-13, 21:34, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 1 raz  
 
 
Tryt 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 572
SkÄ…d: Polska
WysÅ‚any: 2010-04-13, 21:34   

Cytat:
Nie tlumacz sie - wiemy, ze piszesz tez pod nickiem Rutka!

Od początku istnienia tego forum piszę pod tym nickiem. Wystarczy spojrzeć na różnice stylu i to, ze się zarejestrowałem w dniu powstania forum. Możliwe, że masz bogatą wyobraźnie i lubisz sobie różne rzeczy wymyślać ale weź pod uwage, że nie zawsze jest to zgodne z prawdą.
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
SkÄ…d: z dalekiej krainy
WysÅ‚any: 2010-04-13, 21:35   

Tryt napisać/a:
Możliwe, że (...)

Mozliwe, ze zartowalam sobie? :P
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
geminus 

Dołączyć: 09 Wrz 2009
Posty: 4
SkÄ…d: Bydgoszcz
WysÅ‚any: 2010-04-13, 21:36   

Cytat:
Witaj Geminus kopę lat....że tak powiem
Witaj Animka ( ale ikonek wypas tu jest :) ) Dodam tylko ze wystarczy w tym wątku zobaczyć komu na ręke jest ban Ojca ,są to nicki zaproblemowane i potłumione ,które zamiast zająć się sobą i własnym stosunkiem do otaczajacego świata upatrują się żródła własnych problemów w jakimś nicku ,niesamowite :mrgreen:
 
 
LadySakh 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Wrz 2009
Posty: 156
SkÄ…d: from light
WysÅ‚any: 2010-04-13, 21:41   

bapaszka napisać/a:

I tu ponownie cos widzisz, bo tak odbierasz, ale jesli tak musisz mnie widziec, to ok. Przeciez i Ty jestes szczegolnie oswiecona? :)


szczególnie oświecona? A Tobie co odstrzeliło? Widzę, że to nie ma sensu, bo zrażasz do siebie innych forumowiczów niepotrzebnie tymi wszystkimi słowami :-? Przykro mi, że tak traktujesz ludzi.


bapaszka napisać/a:

Skoro wiesz, to fajnie ino nie wkladaj w me usta nie moich slow lub sformulowan. A teraz zgodnie z Twemi radami - wez sie Ty opanuj po stoickiemu, ok? :564:


halo , halo ... przecież jestem spokojna :-) nie widzisz? To ty z pośpiechu i nerwów nie czytasz nawet dokładnie, no ale tak wiem chcesz bym powiedziała co innego.

ja Ci nawet nie pyskuje, nie obrażam, a co Ty robisz? (odpowiedź jest dla Ciebie samej)

Koniec dyskusji. Prosze tylko byś bapaszko traktowała dobrze ludzi.
_________________
"Love is the song of the soul, singing to God.It is the balanced rhythmic dance of planets"
Ostatnio zmieniony przez LadySakh 2010-04-13, 21:46, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 1 raz  
 
 
Kwiatek 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 1664
Skąd: Kraina Uśmiechu
WysÅ‚any: 2010-04-13, 21:43   

Możliwe, że Geminus też tak tylko sobie żartuje. Ale dzisiaj jajeczny wieczór :mrgreen:

Arkadiusz.p i SAM zbanowani.
 
 
secretgarden 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 80
Skąd: Gdańsk
WysÅ‚any: 2010-04-13, 21:44   

Ciekawwe Geminus, że akurat w tym wątku musiałeś się udzielić, ciekawe... cicho sza od początku działania nowego forum, a tutaj bum! wracasz tam, gdzie afera... jakiś problemik? :mrgreen:
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
SkÄ…d: z dalekiej krainy
WysÅ‚any: 2010-04-13, 21:50   

LadySakh napisać/a:
szczególnie oświecona? A Tobie co odstrzeliło? Widzę, że to nie ma sensu, bo zrażasz do siebie innych forumowiczów niepotrzebnie tymi wszystkimi słowami Przykro mi, że tak traktujesz ludzi.

LadySakh napisać/a:
halo , halo ... przecież jestem spokojna nie widzisz?

LadySakh napisać/a:
ja Ci nawet nie pyskuje, nie obrażam, a co Ty robisz? (odpowiedź jest dla Ciebie samej)

No wlasnie.. "szczegolnie oswiecona"... widac po projekcjach i tym "stoickim spokoju"! :576:

LadySakh napisać/a:
Koniec dyskusji. Prosze tylko byś bapaszko traktowała dobrze ludzi.

Prosic to se mozesz i warto tez zaczac od Siebie... Poczytaj Twoje komentarze - oswiecenie bije z Ciebie wybitne dzisiaj... Ustawienie Planet, czy letka irytacja? Czym? :P
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
hagen 


Dołączyć: 25 Lip 2009
Posty: 432
SkÄ…d: z macicy
WysÅ‚any: 2010-04-13, 21:55   

Dziękuję za zajęcie się sprawą Ojca i jego pozostałych wcieleń. Dla mnie koleś był spamerem, który nie przeszedł by pozytywnie testu Turinga. Ale to tylko moja subiektywna opinia.
_________________
Kopsnij dolca
Ostatnio zmieniony przez hagen 2010-04-13, 21:55, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Tryt 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 572
SkÄ…d: Polska
WysÅ‚any: 2010-04-13, 21:55   

Cytat:
Mozliwe, ze zartowalam sobie?

Tak wszystko jest możliwe ale wątpie że był to żart...
Ostatnio zmieniony przez Tryt 2010-04-13, 21:56, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 1 raz  
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
SkÄ…d: z dalekiej krainy
WysÅ‚any: 2010-04-13, 21:56   

Dubito ergo cogito ale pomyliles sie. :-)
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
Kwiatek 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 1664
Skąd: Kraina Uśmiechu
WysÅ‚any: 2010-04-13, 22:08   

Dziewczyny, spokój! Z boku widać, że nie odczytujecie swoich intencji nadmiernie precyzyjnie.

Ojca w nomen omen trzech osobach zbanował Admin na mój wniosek. Ja już po otrzymaniu uprawnień nie zdążyłem. Wniosek był mój ale kilka osób pisało i tutaj i na PW, że Arkadiusz tylko sieje zamęt, wzbudza agresję, szkodzi swoimi postami każdej zaatakowanej przez niego osobie i w sumie forum. Coś przez niego ucichły inne wątki, zresztą to była ciekawa ale bardzo zła energia. Szlus!
 
 
Rutlawski 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 521
SkÄ…d: Znienacka
WysÅ‚any: 2010-04-13, 22:08   

Tryt napisać/a:

Od poczÄ…tku istnienia tego forum piszÄ™ pod tym nickiem

A to kłamczuszek ;D
Ja Raczka i Iglaka i tak nie zapomnÄ™ :>

Hm... Zbanowanie Arka... Rozwiązanie godne dziecka z podstawówki, ale... To Wasze forum. Faktycznie na kilka dni po zdarzeniu, które pokazało nam jak Ci, których nie cenimy, są ludźmi, zbanowanie osoby, której nie ceniliśmy, z forum jest cienkie. Wszak Arek pisał czasem mądre rzeczy, które niektórym mogły odpowiadać, a resztą może go spokojnie ignorować.

Konta Ojca i tak dalej, przesadne udowadnianie swojej wiedzy w niektórych tematach za to jest przesadą w drugą stronę :> Teraz pewnie nawet Arek przyzna, że nie potrzebował drugiego konta, więc raczej nie ma nic złego w usunięciu go.
_________________
Dzwońcie kochani
607778727

Piszcie kochani
2790097
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
SkÄ…d: z dalekiej krainy
WysÅ‚any: 2010-04-13, 22:11   

Kwiat Paproci napisać/a:
Dziewczyny, spokój! Z boku widać, że nie odczytujecie swoich intencji nadmiernie precyzyjnie.

Czy Tryt to dziewczyna? :-D
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
hagen 


Dołączyć: 25 Lip 2009
Posty: 432
SkÄ…d: z macicy
WysÅ‚any: 2010-04-13, 22:17   

Sory Rutek, jak dla mnie to był szajbus, który chyba pomału gubił się we własnych myślach. Jego wielokolorowe artykuły pokroju "Jak zostać SAMem w trzech ruchach"
http://przebudzenie.com.p...topic.php?t=309
to dla mnie czysty bełkot, ale nikt nie bronił mu tego pisać.
Zagrywy z pożegnaniem z forum, by powrócić na trzech różnych kontach - to jest dopiero przedszkolna zagrywa - na innych forach za samo powielenie konta dostałby bana. To forum miało dla niego dużo tolerancji.
_________________
Kopsnij dolca
 
 
 
Kwiatek 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 1664
Skąd: Kraina Uśmiechu
WysÅ‚any: 2010-04-13, 22:18   

bapaszka napisać/a:
Czy Tryt to dziewczyna? :-D

Niektóre tajemnice bolesne są... :D
Ja np. tak naprawdÄ™ to jestem selerem
_________________
 
 
Rutlawski 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 521
SkÄ…d: Znienacka
WysÅ‚any: 2010-04-13, 22:21   

hagen napisać/a:
Sory Rutek, jak dla mnie to był szajbus, który chyba pomału gubił się we własnych myślach. Jego wielokolorowe artykuły pokroju "Jak zostać SAMem w trzech ruchach"
http://przebudzenie.com.p...topic.php?t=309
to dla mnie czysty bełkot, ale nikt nie bronił mu tego pisać.
Zagrywy z pożegnaniem z forum, by powrócić na trzech różnych kontach - to jest dopiero przedszkolna zagrywa - na innych forach za samo powielenie konta dostałby bana. To forum miało dla niego dużo tolerancji.


No widzisz, i masz święte prawo do myślenia, że to wariat. Dla mnie pewnie też wiele jego artykułów to czysty bełkot i pisanie dla samego bezsensownego pisania, ale mimo to obecność każdego użytkownika ma jakiś sens. On nie obrażał bezpośrednio użytkowników i nie dołował ich, więc nie można powiedzieć, że traktował ich z jakąś przemocą.

Co do przedszkolnej zagrywki, to jasne, że tak, ale ten problem został łatwo rozwiązany.
_________________
Dzwońcie kochani
607778727

Piszcie kochani
2790097
 
 
Kwiatek 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 1664
Skąd: Kraina Uśmiechu
WysÅ‚any: 2010-04-13, 22:23   

Rutlawski napisać/a:
On nie obrażał bezpośrednio użytkowników i nie dołował ich, więc nie można powiedzieć, że traktował ich z jakąś przemocą.

Nieuważnie czytasz forum albo fora sie pomylili.
_________________
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
SkÄ…d: z dalekiej krainy
WysÅ‚any: 2010-04-13, 22:24   

Kwiat Paproci napisać/a:
Ja np. tak naprawdÄ™ to jestem selerem

Kiedys wycisniemy Ciebie... no na soczek, znaczy siem! :576:
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
Tryt 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 572
SkÄ…d: Polska
WysÅ‚any: 2010-04-13, 22:27   

Cytat:
A to kłamczuszek ;D
Ja Raczka i Iglaka i tak nie zapomnÄ™

Tak miałem takie nicki ale nie na tym przebudzeniu ale na starym :D
Cytat:
Czy Tryt to dziewczyna?

Nie, tryt to nie dziewczyna.
Powinnaś jeszcze spytać się czy rutlawski to dziewczyna...
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme created by Forum Komputerowe