Poprzedni temat «» Następny temat
2012 wydarzy się wcześniej
Autor Wiadomość
Sztormcia 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-10, 14:49   2012 wydarzy się wcześniej

Artykuł mojej nauczycielki:

Witajcie!

Prawdopodobnie słyszeliście o roku 2012 i wielkiej zmianie, którą ma on przynieść tej planecie.

To nie dzień sądu
Wielu ludzi uważa że 21 grudnia 2012 świat się skończy. Mogę was zapewnić, że nic takiego się nie wydarzy. Żaden meteor nie uderzy w nasza planetę, nie wybuchnie wojna nuklearna, ani nie wydarzy się żadna inna masowa zagłada. Kiedyś taki scenariusz był prawdopodobny, ale w latach 80tych, dzięki energetycznej pracy wielu świadomych ludzi na całym świecie, ta możliwość przeszła do historii. Nie musicie się obawiać. Ludzkość tu zostaje.

Żyjemy pod koniec okresu, który Hinduska mitologia nazywa Kalijuga – wiekiem żelaznym, okresem kłótni i hipokryzji. Zbliżamy się także do końca kalendarza Majów, który zgodnie z tradycją ma liczyć dni od początku świata. Także linie czasu opracowane przez Tarrance’a McKenna’ę w oparciu o chiński I Ching wskazują na koniec pewnego okresu. Przez ostatnie 20 lat albo i dłużej ludzie rozbudzeni duchowo mówią o nowych energiach wpływających na naszą planetę. Nazywamy to „Zmianą” (The Shift).

Znaczy to tyle, że wiele rzeczy się zmieni, nie tylko w skali makro, ale także w osobistym życiu poszczególnych ludzi. Zmiana musi nadejść jeśli nasz świat ma wkroczyć w nową erę. Jeżeli zaakceptujemy ją i świadomie będziemy się zmieniać, proces będzie łatwy, ale jeśli będziemy z nią walczyć życie samo wymusi na nas zmiany i nie będzie to dla nikogo przyjemne.

Obecnie większość ludzi uważa, że Zmiana wydarzy się w Grudniu 2012. Niektórzy, w tym eksperci starożytnych kultur tacy jak: Carl Calleman, Barbara Hand Clow, czy starszyzna Majów, uważają że nadejdzie ona wcześniej i sugerują koniec roku 2011 jako właściwą datę.

Zaczynamy wcześnie
Od dawna data 2012 nie wydawała się właściwa dla wielu z nas. Brzmiała raczej jak taktyka strachu. Gdy jednak przyjrzeliśmy się bliżej dacie 2011 odkryliśmy, że także nie jest poprawna. Dzięki intensywnemu i głębokiemu wglądowi intuicyjnemu słynnego empaty i sensora meta-intuicyjnego Angela, sprawdzonej intuicyjnie przez mnie, oraz wielu naszych uczniów odkryliśmy nową datę końca naszej ery. Trudno jest być pewnym na 100% co się wydarzy i kiedy, ale jesteśmy wystarczająco pewni naszych odkryć, by podzielić się tym co wyczuliśmy.

Data, którą odkryliśmy, to 8 Października 2010.

Tak, to niedługo.

Tak, to już za kilka miesięcy.

W załączeniu możecie zobaczyć wykres oparty na pracy wspaniałego Terence’a McKenna’y, który wskazuje poziom nowości i ścisłego porządku, którego możemy się spodziewać w naszym świecie w przeciągu najbliższych lat. Został on poprawiony przez jednego z najbardziej utalentowanych i najlepiej wyszkolonych sensorów żyjących obecnie na świecie. Łączy on logikę z głębokim meta-intuicyjnym wglądem by uświadomić nam, że nie mamy tak dużo czasu jak my myśleliśmy.

http://www.elfpath.com/fo...ftInOct2010.png

Porównując te wyliczenia z kalendarzem Majów jesteśmy dzisiaj, 9 czerwca, pod koniec 4go dnia uniwersalnego cyklu. Kolejne przewidywania wyglądają następująco:
11. czerwca – 1. Lipca: 4ta Noc
1. Lipca – 21. Lipca: 5ty Dzień
21. Lipca – 10. Sierpnia: 5ta Noc
10. sierpnia – 30. sierpnia: 6ty Dzień
30. sierpnia – 19. Września: 6ta Noc
19. Września – 8. Października: 7my Dzień
Potem czas, który znamy dobiegnie końca.

Co możesz zrobić
Zastanawiasz się dlaczego data się liczy? Jeśli coś wydarzy się wkrótce może powinniśmy prostu usiąść, poczekać i zobaczyć jak będzie naprawdę. To bardzo zły pomysł. Zmiana jest podobna do narodzin małego dziecka. Kiedy jesteś w ciąży zwracasz uwagę na to co pijesz i jesz, musisz się nauczyć jak wychowywać dzieci i przygotować swoje życie na przyjęcie nowego życia, które będzie cię potrzebowało by rosnąć zdrowo i szczęśliwie.

Jeśli usiądziemy i będziemy czekać, jeśli będziemy myśleć, że nic się nie wydarzy przez najbliższe dwa lata całkowicie przeoczymy istotną Zmianę. Czas się liczy. Energia się liczy. Dla tego dziecka, naszego nowego świata, które ma się narodzić i rozwijać istotne jest, by jak najwięcej ludzi jak to tylko możliwe było świadomych i przebudzonych duchowo. Potrzeba aby ludzie zdjęli przepaski, które nosili na oczach całe swoje życie, rozejrzeli się dookoła, odkryli kim są, dlaczego tu przyszli i czego chcą od swojego życia. Potem ci sami ludzie muszą wyjść do innych i pomóc im się przebudzić.

Wszyscy ci przebudzeni ludzie są potrzebni by urzeczywistniać energie, które chcą widzieć w nadchodzącej erze. Możesz zacząć pomagać nawet dzisiaj.

Co się wydarzy?
Nie wiemy. Decyzja jeszcze nie zapadła. Jak wielu rodziców wie nie da się przewidzieć na kogo wyrośnie nie narodzone dziecko. Można stwierdzić czy to będzie chłopiec, czy dziewczynka, ale nikt nie wie czy będzie mądre, wysportowane, popularne, utalentowane, a może wszystko to naraz. Czy będzie lubić muzykę rokową, czy konie. Czy będzie chciało zostać doktorem, astronautą, nauczycielem, czy prezydentem.

Wiele z tych cech jest kształtowane przez rodziców w pierwszych latach życia dziecka. Jeśli okażesz mu miłość, będziesz je karmić, dasz mu pewne zasady i mnóstwo wolności, oraz zrozumienia to wyrośnie ono na zdumiewającego dorosłego z którego będziesz mógł być dumny. To samo tyczy się naszego świata. Jesteśmy teraz bardzo blisko bezprecedensowego momentu w naszej historii, początku nowego świata, którego żaden człowiek jeszcze nie widział. To my jesteśmy jego rodzicami. Ty i ja.

Kształtując wizję
Wszystko co robimy kształtuje świat wokół nas. Każde działanie, które podejmujemy, każda nasza myśl, wpływa na energie nasze i ludzi wokoło nas. Mistyk Richard Bach powiedział:

Nie ważne jak wykształcony jesteś, lub jak bardzo na to zasługujesz,
nigdy nie dosięgniesz lepszego życia
póki go sobie nie wyobrazisz
i nie pozwolisz go sobie posiąść.

To samo tyczy się naszego świata. Nie ważne jak bardzo tego pragniemy, jeśli nie potrafimy wyobrazić sobie lepszego świata i pozwolić sobie na uwierzenie w niego, nigdy go nie dosięgniemy.

Zachęcam każdego kto to czyta do poświęcenia odrobiny czasu każdej nocy przed snem na prawdziwe wyobrażenie sobie świata jaki chciałbyś zobaczyć w przyszłości. Wyobrażaj go sobie szeroko. Jeśli chciałbyś umieć latać, wyobraź to sobie. Wyobraź sobie, że każdy człowiek na tej planecie wiedzie bezpieczne, dostatnie życie, w szczęściu i otoczony kochającą rodziną. Wyobraź sobie świat w harmonii. Wyobraź sobie ludzi traktujących się godnie, z miłością, zrozumieniem i wolą wzajemnej pomocy.

Jeśli spędzisz odrobinę czasu każdej nocy wyobrażając sobie najlepszy świat o jakim możesz pomyśleć, będzie nam wszystkim dużo prościej urzeczywistnić ten obraz. Oczywiście możemy się mylić, ale z wszystkimi moimi intuicyjnymi talentami stwierdzam, że to przesłanie jest prawdą. Biorąc pod uwagę jak blisko jesteśmy końca świata, który znamy, jak wspaniałe te nadchodzące lata mogą być i jak mało wysiłku potrzeba by je urzeczywistnić proszę was wszystkich o pomoc, pomoc dla nas i dla was samych, w urzeczywistnianiu tej wizji.

Na koniec chciałabym sparafrazować słowa członka starszyzny Majów. Nie martw się. Wszystko będzie w porządku. Wchodzimy w nową erę, która ma potencjał by stać się cudowniejsza niż wszystko co do tej pory widziałeś.

Spotkam Cię tam.

Z miłością,
Rohaa

Mistrz-nauczyciel
Meta-intuicyjny uzdrowiciel
http://www.elfpath.com


Literatura:
1. Jak radzić sobie ze Zmianami możesz przeczytać tutaj: http://elfpath.com/elfi/Dealing_with_change
2. Aby dowiedzieć się więcej o Angelu Knoth zobacz: http://elfpath.com/elfi/Angel
3. Więcej informacji o Barbarze Hand Clow i kalendarzu Majów możesz znaleźć tutaj: http://www.handclow2012.com and http://www.calleman.com
4. Informacje o Terence MaKenna i jego linii czasu Timewave 2012 opartej na I Ching: http://deoxy.org/mckenna.htm lub http://www.youtube.com/watch?v=O_sXerYU1E8
5. Aby dowiedzieć się więcej o budzeniu się do życia i zdejmowaniu swojej przepaski, lub zrobić to samemu odwiedź: http://www.elfpath.com
6. Aby usłyszeć słowa starszego Majów Don Alexandro Oxlaj zobacz: http://www.youtube.com/watch?v=x45ZZmteI0w
 
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
Skąd: z dalekiej krainy
Wysłany: 2010-06-10, 15:16   

Sztormcia napisać/a:

W załączeniu możecie zobaczyć wykres oparty na pracy wspaniałego Terence’a McKenna’y, który(...)

... powstal jak sie gosciu holucynogennych grzybkow nawpierdalal.... http://deoxy.org/video/5MTR6-LAn-A

Lub jak se kwasu zapodal..... http://deoxy.org/video/eVFfhdopjBM

http://www.disclose.tv/ac...on_DMT_and_LSD/

Zalosne autorytety ta Twoja sekta Sztormciu przedstawia i sie na takowych opiera..... :evil:

Ciekawe ile jeszcze watkow otworzysz propagujacych tych Twoich pojebow.... :-/

====

Edit wersalski:

zamiast "nawpierdalal" powinno byc "najadl sie"
zamiast "pojebow" powinno byc "ludzi o watpliwej motywacji, psychice i etyce"

Bardzo mi przykro, jesli ktos sie moim "brakiem kultury" poczul sie dotkniety! Na moje usprawiedliwienie dodam, ze uczem siem polskiego od miszczof z tegoz foruma :):
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
Ostatnio zmieniony przez Tunkashila 2010-06-10, 18:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Manuela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 2998
Skąd: sprzed kompa
Wysłany: 2010-06-10, 16:49   

bapaszka, co to za atak? nikt nie każe Ci się zgadać ze wszystkimi postami, ale chyba można swoje zdanie wyrazić kulturalnie?
nie psujmy klimatu takimi kwasami
_________________
Dzieje się to co Najlepsze, zgodnie z ND :) http://make-everything-ok.com/
 
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
Skąd: z dalekiej krainy
Wysłany: 2010-06-10, 18:20   

Eeeeeeeeeeeeeeeee.... what? :shock: Zaden atak - wypowiadam swoja opinie a Ty mnie oceniasz jako.... jako kwas???? :roll: Cos projektujesz? :mrgreen:

BTW, braku kultury u mnie sie nie dopatruj - bardzo prosze.... :564:

Jak poniektorzy jezdzom very vulgalus po jezusicku katolickim, to gdzie Ty wtedy jezdes wersalko? :-P
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
carrey 

Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 616
Skąd: z zielarni
Wysłany: 2010-06-10, 18:37   

Nasza bajpaszka wciąż sekty węszy, stojąc jednocześnie na straży największej sekty na świecie ;)

IMO bardzo dobry artykuł.
Myślę też, że nie ma żadnej konkretnej daty przejściowej między epokami, a jeśli nawet ktoś odważa się taką datę ustalać to jest to moim zdaniem jedynie symbol następstwa nowej epoki. Sądzę, że przejście rozpoczęło się już dawno i płynnie wkraczamy w nową erę (jakoś tak od lat 60tych ubiegłego wieku), i że żadnego nagłego boom energetycznego nie będzie. Życie potoczy się dalej, ewoluując wciąż z każdym dniem do przodu i do przodu, bo takie jest odwieczne prawo Wszechświata :)
_________________
ty sikasz bo musisz, ja sikam bo chcę
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
Skąd: z dalekiej krainy
Wysłany: 2010-06-10, 19:32   

carrey napisać/a:
stojąc jednocześnie na straży największej sekty na świecie

Czyli? :roll: Bo sekta bapaszkowa jeszcze malo liczna jezd! :-D

carrey napisać/a:
IMO bardzo dobry artykuł.

Artykul, to plagiat wlasnie na podstawie wywiadu z McKenna Brothers. Mi raczej o co innego chodzilo...
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
Manuela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 2998
Skąd: sprzed kompa
Wysłany: 2010-06-10, 22:34   

bapaszka, napiszę jasno:
czuję się naprawdę świetnie tu, właśnie ze względu na klimat i cieszę się, że mimo że ostatecznie jest moderacja nikomu jakos nie odwalało na tyle, żeby robić mu przymusowe przerwy. brak kultury to bardzo delikatne okreslenie Twojego postu, który jest zwyczajnie agresywny i nie ubieraj tego w plaszczyk luzaka. nie ma nad czym dyskutować. powtórzy się taka akcja to będzie ban i tyle. i nie kombinuj z odwracaniem kota ogonem, ok?

pokaż mi te posty "very vulgalus po jezusicku katolickim" na priva lub w stosownym dziale.

koniec off-top
wracamy do tematu.
_________________
Dzieje się to co Najlepsze, zgodnie z ND :) http://make-everything-ok.com/
 
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
Skąd: z dalekiej krainy
  Wysłany: 2010-06-11, 16:21   

Manuela napisać/a:
czuję się naprawdę świetnie tu, właśnie ze względu na klimat i cieszę się, że mimo że ostatecznie jest moderacja nikomu jakos nie odwalało na tyle, żeby robić mu przymusowe przerwy.

Cos sugerujesz, grozisz mi MODERATORKO? Mi "klimaty" tutaj nie wadza - moj post nie byl agresywny lecz doslowny -- czepiaj sie innych -- bardzo prosze!

Manuela napisać/a:
brak kultury to bardzo delikatne okreslenie Twojego postu, który jest zwyczajnie agresywny i nie ubieraj tego w plaszczyk luzaka

Ponownie pytam, gdzie jest ten "brak kultury"??? Gdzie widzisz agresje - na kogo? Ja w nic nie ubieram wlasnie mojego oburzenia, ze

KTOS REKLAMUJE SEKTE PODPIERAJACA SIE LEGENDARNYMI NARKOMANAMI I OSZOLOMAMI!

Poczytaj na spokojnie moje posty ad meritum i linki zawarte w nich, to moze zrozumiesz, ze BARDZO SIE MYLISZ!

Manuela napisać/a:
pokaż mi te posty "very vulgalus po jezusicku katolickim" na priva

Tak jakbys nie wiedziala o czyje kreacje idzie. Co do komunikacji na Priv. to ja za plecami innych nie bede donosila a Ty od dzisiaj wlasnie masz szlaban u mnie kolezanko!

A jak Ci tak wadze, to juz mnie tu nie ma, bo widze, ze sie zamieniasz w Admina dawnego forum... ktory, przyznam jednoczesnie, z miejsca adresowal propagowanie narkotykow jako drogi do "oswiecenia"!

Ogolnie smutne to, ale prawdziwe Manuallo, ze Tobie tak WLADZA DO GLOWY UDERZYLA!

Pozdrawiam mimo wszystko przyjaznie zyczac swiatlych wgladow w to, co wazne jest TU I TERAZ....
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
Kwiatek 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 1664
Skąd: Kraina Uśmiechu
Wysłany: 2010-06-11, 17:30   

Mańka, chyba za ostro. Regulamin wygląda tak: http://przebudzenie.com.p...wtopic.php?t=10

tree napisać/a:
ten temat jest jako roboczy, regulamin n w opracowaniu.


Przekleństwa "bapaszne" usprawiedliwione są, to tylko moje zdanie oczywiście. Sztormcia zapodała jakieś niby rewelacje jakichś ludzi, wyglada że ezocwaniaków, bapaszka uważając że to sekta dobitnie wyraziła swoją opinię.

Ojciec dostał słusznie bana, po wielu ostrzeżeniach. Nie widze zaś tutaj powodu aby bapaszce grozić banem, naprawdę za ostro.



Osobiście wolę kulturę języka ale czasem trza przypier...ić! ;-)
 
 
carrey 

Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 616
Skąd: z zielarni
Wysłany: 2010-06-11, 20:27   

Ja staję po stronie Mańki.

Bapaszka nie tyle użyła łąciny, co zaatakowała Sztormcię ad hominem. Zamiast grzecznie, aczkolwiek z przyzwoleniem na łacinkę, wyrazić swoje zdanie i odnieść się do tematu, to IMO pojechała trochę po Sztormci, która mogła poczuć się urażona. Takie zagrywki powinny iść pod ostrzał moderatora. Wiem, bo sam kiedyś rzucałem mięsem w hagena i uważam, że takie zachowania są na forum niedopuszczalne :)
_________________
ty sikasz bo musisz, ja sikam bo chcę
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
Skąd: z dalekiej krainy
Wysłany: 2010-06-11, 20:56   

carrey napisać/a:
Ja staję po stronie Mańki.

Kolka wzajemnej adoracj sa znanym zjawiskiem na forach.

carrey napisać/a:
Bapaszka nie tyle użyła łąciny, co zaatakowała Sztormcię ad hominem.

W ktorym miejscu zaatakowala Sztormcie?

carrey napisać/a:
IMO pojechała trochę po Sztormci, która mogła poczuć się urażona.

Moze sie Sztormcia wyrazi (zamiast Ciebie), co ona poczula? Ja sie juz wczesniej pytalam Sztormci kim jest ten Jej Gru Angel, ktorym ona sie tak zachwycila, ze jego(?) sekte wszedzie reklamuje. Na moje pytanie Sztormcia nie odpowiedziala miast tego wciaz wkleja linki do sekty i cpunow propagujacych "oswiecenie" poprzez grzyby halucynogenne, LSD i inne gowna, tfuuu.... nielegalne uzywki, mialam na mysli!

Dodatkowo ta Jej sekta kase ciagnie od naiwnych ludzi. Na glownej stronce tej Jej sekty mnozy sie od wizeronkow form platniczych. Ja to sie bardziej juz martwie o Sztormcie, ze sie dala wkrecic w sekte cwaniakow i byc moze musi pod ich nakazy tych szarlatanow reklamowac wszedzie! Kiedys to tacy w pomaranczowych sutannach lazili po lotniskach - teraz jest latwiej naganiac via eter....

carrey napisać/a:
Takie zagrywki powinny iść pod ostrzał moderatora.

Taki emocjonalny i stronniczy Moderator nie powinien byc moderatorem, IMHO, oczywiscie....
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
Ostatnio zmieniony przez Tunkashila 2010-06-11, 21:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kwiatek 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 1664
Skąd: Kraina Uśmiechu
Wysłany: 2010-06-11, 21:03   

bapaszka napisać/a:
Zalosne autorytety ta Twoja sekta Sztormciu przedstawia i sie na takowych opiera.....

Ciekawe ile jeszcze watkow otworzysz propagujacych tych Twoich pojebow....

Gdzie tu atak personalny? Toż to dotyczy sekty a nie Sztormci. Jak dla kogoś Lenin jest autorytetem a dla mnie zbrodniarzem, to pisząc to wyrażam swoją opinię o Leninie a nie o tym kimś. Ludzie zmieniają poglądy, autorytety, rozwijają sie abo i nawet przebudzają. Jeżeli jest to atak to na poglądy a nie na człeka.
_________________
 
 
Manuela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 2998
Skąd: sprzed kompa
Wysłany: 2010-06-14, 16:11   

prawdę mówiąc ominęła mnie dalsza czesc tego wątku.

Kwiatku,
bapaszka wyraźnie oprócz bluzgów pisała "Twoja sekta" "Twoich pojebów" identyfikując Sztormcię z kims, kogo bapaszka upadla.
dla mnie to jasne i bardzo wyraźnie personalne.

bapaszka napisać/a:
Co do komunikacji na Priv. to ja za plecami innych nie bede donosila
nie rozumiesz słowa "donosic". ok, to podaj w stoswonym dziale, załóż wątek ze skargą na moderację i podaj tam te linki, o ile mówisz prawdę. w przeciwnym razie uznam że kłamiesz, że to Twoj kolejny wymysł.
bapaszka napisać/a:
bo widze, ze sie zamieniasz w Admina dawnego forum... ktory, przyznam jednoczesnie, z miejsca adresowal propagowanie narkotykow jako drogi do "oswiecenia"!

a mówisz o Zbyszku czy Anicie?
------
chociaż przed chwilą pisałam, że odsyłam sprawę Twojego zachowania do Grzeska, to przyznam, że po tym co tutaj doczytalam już dawno powinnac miec bana. za plecami nie donosisz ale za plecami znieslawiasz... to jest juz nie tylko łamanie netykiety, ale przede wszystkim łamanie prawa
_________________
Dzieje się to co Najlepsze, zgodnie z ND :) http://make-everything-ok.com/
Ostatnio zmieniony przez Manuela 2010-06-14, 16:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
eL4 


Dołączyła: 28 Gru 2009
Posty: 107
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-06-14, 16:16   

O, ze czyli jest szansa ze będę studiować az 8 dni :D Hym... Zastanówmy się co chcemy jeszce zrobić w życiu. Na Bungee już skakałam teraz musze sie pospieszyć ze skokami ze spadochronem... :D E tam "bulszit" nic nie będzie, a jak będzie to trudno.

A tak w ogóle to pierdolicie za przeproszeniem, kazdy niech sobie pisze co chce. Ja tez nie widze tu zadnego ataku. Jest pełen chill. a teraz grzecznie dawac sobie buziaka i przytulaska na zgode. :D

A i narkotyki są be. ( no dobra po za Mariuaną, ale ciiiicho!) Bez kitu, ci którzy chcą się nimi oświecić nawet nie mają pojęcia jak sobie ryzają łep. Po LSD po wielu latach w najmniej oczekiwanynm momencie mozna zobaczyć smerfy. Znałam sporo ludzi po róznego rodzaju kwasach, w sumie najwiecej po fecie. Pare walneło zgoda, wiekszosc mało nie przedawkowała, a to nie byli tacy ćpuni, ze musieli- brali okzayjnie na chill. Pozatym po dragach na tripie to wiecej jest halucynacji niz rzeczywistych wizji.
_________________

 
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
Skąd: z dalekiej krainy
Wysłany: 2010-06-14, 16:38   

Manuela napisać/a:
chociaż przed chwilą pisałam, że odsyłam sprawę Twojego zachowania do Grzeska, to przyznam, że po tym co tutaj doczytalam już dawno powinnac miec bana. za plecami nie donosisz ale za plecami znieslawiasz... to jest juz nie tylko łamanie netykiety, ale przede wszystkim łamanie prawa

Czyli nawet stare watki odgrzewaz aby sie na mnie mscic i dalej konfabulowac? Po co wymyslasz i klamiesz i robisz teraz afere globalna przedstawiajac mnie jako kryminalistke? Kogo "znieslawiam za plecami"? Opanuj sie kobieto, bo spamujesz watek gdzie temat "mojego chamstwa" byl juz zakonczony. Kwiatek wyjasnil i bylo cicho - masz kosz, tam sobie rob na mnie dalsze jazdy jak Ci to podwysza ERD'y! :)

eL4 napisać/a:
Jest pełen chill. a teraz grzecznie dawac sobie buziaka i przytulaska na zgode.

No ja to probuje uczynic ale w zamian za to Madame M. na mnie z siekiera po calym forum nagonkie robi! :-D



eL4 napisać/a:
A i narkotyki są be. (...) Bez kitu, ci którzy chcą się nimi oświecić nawet nie mają pojęcia jak sobie ryzają łep. Po LSD po wielu latach w najmniej oczekiwanynm momencie mozna zobaczyć smerfy. (...) po dragach na tripie to wiecej jest halucynacji niz rzeczywistych wizji.

:569: No i o to mi chodzilo tutaj! Sam "King of the Trip" Terence McKenna zmarl w strasznych meczrniach a cale cpunowskie zycie twierdzil, ze halucynogeny uzdrawiaja i regeneruja cialo i ducha! :evil:

:569: Dla mnie tacy ludzie, to grozne pojeby i to kulturalnie jeszcze tutaj okreslam. Poniektorzy sie czepiaja formy przekazu miast tresci - moje slowa ostrzegaja przed narkotyczna sekta tych mlodych, ktorzy moga sie wciagnac w ten szajs bezwiednie i moga zdrowiem przyplacic a niekiedy zyciem - o bezczelnym wyciaganiu kasy od "studentow", to wczesniej wspomnialam ! :!:
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
Manuela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 2998
Skąd: sprzed kompa
Wysłany: 2010-06-14, 16:56   

wątek sprzed 3 dni to wątek stary? ośmieszasz się tylko.

Kwiatek widocznie nie zauważył bardzo istotnej kwestii: tego, że zidentyfikowałaś Sztormcię z tymi, których zbluzgalaś.

jesteś w stanie, który nie kwalifikuje się do rozmowy. przynajmniej u mnie. więc nie będę tego ciągnąć.
_________________
Dzieje się to co Najlepsze, zgodnie z ND :) http://make-everything-ok.com/
 
 
 
Kwiatek 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 1664
Skąd: Kraina Uśmiechu
Wysłany: 2010-06-14, 17:18   

Manuela napisać/a:

Kwiatek widocznie nie zauważył bardzo istotnej kwestii: tego, że zidentyfikowałaś Sztormcię z tymi, których zbluzgalaś.

Zauważył, ale może niech to Sztromcia napisze, czy została obrażona. OK?
_________________
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
Skąd: z dalekiej krainy
Wysłany: 2010-06-14, 17:30   

Manuela napisać/a:
ośmieszasz się tylko.
Manuela napisać/a:
jesteś w stanie, który nie kwalifikuje się do rozmowy

Czemu starasz sie mnie obrazic? Czemu oceniasz moj stan? Jestes psychologiem? Klikasz z pracy?

Manuela napisać/a:
zidentyfikowałaś Sztormcię z tymi, których zbluzgalaś.

Kogo ja zbluzgalam? Cpunow i oszustow z reklamowanej sekty? Niech mnie wezmna do Trybunalu Miedzynarodowego! :)

Kwiatek napisać/a:
niech to Sztromcia napisze, czy została obrażona

No niech napisze. Jak i rowniez niech w koncu odpowie, kim jest w realu ten Jej Guru, co sie "Angel" zwie a poznac go ponoc mozna dopiero po jakis kosztownych inicjacjach.
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
Manuela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 2998
Skąd: sprzed kompa
Wysłany: 2010-06-14, 19:26   

bapaszka napisać/a:
Czemu starasz sie mnie obrazic? Czemu oceniasz moj stan? Jestes psychologiem? Klikasz z pracy?
nie staram się Ciebie obrazić. oceniam Twój stan, i nie powinno Cię to razić, ponieważ i Ty oceniasz innych, w tym mnie. o klikanie z pracy pytasz mnie już n-ty raz. a ja Ci już udzieliłam odpowiedzi, chociaż nie musiałam. to że pomimo tego nadal mi zadajesz to samo pytanie świadczy tylko o tym, że faktycznie jestes w stanie, który nie pozwala na logiczną, rozsadną, rzeczową, przytomną rozmowę.
bapaszka napisać/a:
Kogo ja zbluzgalam? Cpunow i oszustow z reklamowanej sekty? Niech mnie wezmna do Trybunalu Miedzynarodowego! :)
ja wyraźnie odnosiłam się do tego, że zrównałaś Sztormcię z owymi ćpunami/sekciarzami (na podstawie czego tak ich okreslasz - nie wiem i narazie nie wnikam). a Ty odpowiadasz nie mowiąc o swoim stosunku do naszej forumowiczki, tylko o swoim stosunku do owych sekciarzy. to dwie rózne sprawy.
dlatego piszę, ze nie ma większego sensu w tej chwili podejmować z Tobą dyskusji, bo jest to niemozliwe, podkresliłam że to jest moje zdanie. inni może nie mają problemu żeby się z Tobą konstruktywnie porozumieć dziś - nie wnikam w to. i do tego zeby mieć swoje zdanie nie muszę być psychologiem.
Kwiatek napisać/a:
ale może niech to Sztromcia napisze, czy została obrażona. OK?
dla mnie to nie ma znaczenia. nie chodzi bowiem o odbiór, tylko o intencje i zachowanie bapaszki. relacje między nimi to nie moja sprawa jako moderatorki.
_________________
Dzieje się to co Najlepsze, zgodnie z ND :) http://make-everything-ok.com/
 
 
 
eL4 


Dołączyła: 28 Gru 2009
Posty: 107
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-06-14, 20:08   

EEE, synek, synek...
:551: Heeeej, może zapomnijcie o sprawie po prostu... i na razie PRZYNAJMNIEJ nie będziecie się spierać. Wiadomo, każda ma własną racje. A to jest kwestia charakterów. Bapaszka pewnie podchodzi zbyt emocjonalnie i nie przebiera w słowach, ale to chyba nie jest aż taki grzech. Manuela podchodzi dużo bardziej chłodno i racjonalnie i to tez nie jest złe. Ale trzeba sie pogodzić z pewnymi różnicami poglądów i temperamentów. Jesli mi coś sie nie podoba to to mówie, ale proszę nie kłóćmy się. Nie ma tu nikogo bez winy. Może spróbujecie to jakoś wyjasnić ale na spokojnie i na sucho. Skoro Bapaszka nie chciała nikogo obrazic a tak wyszło, to trudno mi się to ciągle zdarza. :mrgreen: Rozumiem, ze mozna sie zdenerwować... ale jak mowiłam- proszę podejdźcie spokojnie i postarajcie się zrozumieć drugą stronę.

Dziękuje, do widzenia, dobranoc... :702:
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme created by Forum Komputerowe