Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat
Wielka tajemnica wody
Autor Wiadomość
Kwiatek 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 1664
Skąd: Kraina Uśmiechu
WysÅ‚any: 2010-08-10, 21:23   Wielka tajemnica wody

Amethis którą pamiętacie zapewne trafiła na świetny dokument o wodzie, jej właściwościach i relacjach z człowiekiem, ze wszelkim życiem na Ziemi. Dużo informacji ale tak naprawdę to bardzo duchowy film, polecam!

Część 1

Części jest 9.


Świetne kino dokumentalne i mam wiele nowych myśli po seansie. Wypiszę niektóre, te com se wynotował bo tak na świeżo mnie zachwyciły.

Modlitwa wszystkich wyznań we wszystkich językach generuje częstotliwość 8 Hz - to częstotliwość fal pola magnetycznego Ziemi.
Pewnie chodzi o Częstotliwość Schumana która do lat 70. wynosiła niezmiennie 7,8 Hz, teraz wciąż rośnie i pewnie przekracza już 11 Hz.

Dzięki święconej wodzie uschnięte rośliny czy też chore zwierzęta ożywały. Profesor Kaznaczejew.

Obserwowana w laboratoriach kultura tkankowa już tydzień przed zaćmieniem wie, że ono nastąpi.

W fazie niestabilności systemu wystarczy jedna myśl aby system zaczął się zmieniać.

Koncepcja przyrody współgra z każdą religią.
Emoto Masaru.

Miłość i wdzięczność - te słowa najsilniej oczyszczają wodę. Emoto Masaru.




Na początku filmu naszła mnie myśl, że tzw. Kronika Akaszy mieści się nie gdzieś w przestrzeni, poza Ziemią lub np. w magnetosferze a we wszystkich wodach Ziemi właśnie.

Inna myśl - we mnie jest nadzieja, w nas jest nadzieja.
_________________
 
 
Magnolia 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 15 Lip 2009
Posty: 378
SkÄ…d: Polska
WysÅ‚any: 2010-08-10, 21:42   

Kwiatku :-) temat wody jest mi bardzo bliski. Moim znajomym, przyjaciolom probuje wylumaczyc czym jest woda i jakie znaczenie ma dla naszego organizmu. Strukturyzujac wode i wpisujac w nia czestotliwosc odpowiednia dla danego chorobowo zmienionego miejsca jestem w stanie poradzic sobie z roznymi chorobami.

Woda zrodlo zycia :-)
 
 
Samba 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 759
SkÄ…d: Polska
WysÅ‚any: 2010-08-10, 21:56   

dlatego wazne jest aby dla wód na całej Ziemi przesyłac miłośc ( to również w związku z kwestią Zatoki Meksykańskiej)
 
 
Kwiatek 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 1664
Skąd: Kraina Uśmiechu
WysÅ‚any: 2010-08-10, 23:40   

Powiem Wam, że dobrze że są takie filmy. Pozwalają zebrać w całość spojrzenie na życie na Ziemi i dają nadzieję i poczucie sensu. Nie spodziewałem się, że mnie to tak ruszy :-)
_________________
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme created by Forum Komputerowe