Poprzedni temat «» Następny temat
sugestie i propozycje działów
Autor Wiadomość
Animka 

Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 356
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-07-29, 14:08   

A ja mam takie pytanie, czy adminostwo obecnego forum zgodziłoby się kontynuować swego rodzaju patronat nad tą oto stroną Natalki Wiśniewskiej i pośrednio wspomagać jej rozwój poprzez reklamowanie na stronie głownej forum bloga? ---> http://www.przebudzenie.pl/natalka/
_________________
Fotografia Ślubna i Rodzinna www.artisticzoom.pl
 
 
Samba 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 759
Skąd: Polska
Wysłany: 2009-08-06, 10:45   

A ja mam pytanie, gdzie są admini? :-)
 
 
carrey 

Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 616
Skąd: z zielarni
Wysłany: 2009-08-06, 11:11   

Admin wyjechał na ponad tydzień za granicę. Powinien już być około 9-10 sierpnia.
_________________
ty sikasz bo musisz, ja sikam bo chcę
 
 
Samba 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 759
Skąd: Polska
Wysłany: 2009-08-06, 11:31   

OK :-)
 
 
carrey 

Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 616
Skąd: z zielarni
Wysłany: 2009-08-07, 23:38   

human
tu masz całkiem fajną stronkę z emotami, które można by wykorzystać na forum, bo te co są, w większości są po prostu brzydkie.

http://emoty.blox.pl/html
_________________
ty sikasz bo musisz, ja sikam bo chcę
 
 
Tunkashila 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 780
Skąd: z dalekiej krainy
Wysłany: 2009-08-08, 02:31   

No nie znowu takie brzydkie! Sporo jest super, ale brak slodzonych, jak tutaj np. ta

I figlarnych, jak np ta i ta czy ta lub ta

Oraz wrednych, pokazujacych wladze, jak takowa

:-D

[ Dodano: 2009-08-18, 05:17 ]
Czy mozna to zainstalowac na tym forum: http://www.revolvermaps.com/?target=setup ?
_________________
"The blood which runs in us is born of the blood of our Earthly Mother. Her blood falls from the clouds; leaps from the womb of the earth; babbles in the brooks of the mountains; flows wide in the rivers of the plains;."
 
 
agewa79 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 360
Skąd: Stambuł
Wysłany: 2009-12-13, 18:20   

Marzyłoby mi się pogrzebać trochę przy układzie forum, bo to co jest, może i jest przejrzyste, ale jakoś mało funkcjonalne. Brakuje mi tematów o kamieniach, właściwościach drzew, roślin, takich tam...
 
 
Kwiatek 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 1664
Skąd: Kraina Uśmiechu
Wysłany: 2009-12-13, 23:24   

A to jest gut ajdija, może taka zmiana formalna wniesie ożywienie, fermencik jakiś zasieje.

Dział o kwiatach to była by "Florystyka"....? :-P


Ja jak zwykle... ale pierwszy wers był serio. :568:
 
 
humantree 
Administrator


Dołączyć: 13 Lip 2009
Posty: 153
Skąd: wastelands
Wysłany: 2009-12-14, 03:01   

agewa79 napisać/a:
Marzyłoby mi się pogrzebać trochę przy układzie forum, bo to co jest, może i jest przejrzyste, ale jakoś mało funkcjonalne. Brakuje mi tematów o kamieniach, właściwościach drzew, roślin, takich tam...


poprosze gotowa liste tematow / dzialow do stworzenia to sie zrobi - tak bedzie latwiej :)

zerknijcie tez prosze o czym bylo wspominane wczesniej, w ramach przypomnienia.

pozdrawiam.
 
 
Manuela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 2998
Skąd: sprzed kompa
Wysłany: 2009-12-14, 10:23   

agewa, a w jakim kontekście by miały zaistniec te tematy?
np wlasciwosci roslin (zdrowotne) pasują do działu zdrowie
_________________
Dzieje się to co Najlepsze, zgodnie z ND :) http://make-everything-ok.com/
 
 
 
agewa79 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 360
Skąd: Stambuł
Wysłany: 2009-12-14, 11:26   

Mówisz o ogólnych właściwościach roślin? Bo ja myślałam o założeniu poszczególnych tematów na rośliny. Na przykład morwę, że reguluje poziom cukru w organizmie, ma właściwości antyrakowe i co kto wie na dany temat, plus przepisy, nalewki itd. Podobnie z kamieniami... Pewnie, że mogłabym władować to wszystko w zdrowie, ale raz, że nie wszystko będzie podchodziło pod zdrowie, dwa, zrobi się nieporządek.
 
 
Manuela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 2998
Skąd: sprzed kompa
Wysłany: 2009-12-14, 11:49   

wiesz co... to jest tak naprawdę temat na bazę danych a nie na dział na forum :D
ale zastępczo tez może być :)
ostatecznie szukajka pozwoli wyszukać po haśle np. rosliny powodujące obniżenie ciśnienia

to samo dotyczy witamin, mikro-makroelementów itd..kamienie, drzewa, grzyby no i co tam jeszcze inni zechcą...
trzeba by chyba sporo takich (pod)działów stworzyć żeby w kazdym osobno zebrać wątki np. tylko dotyczące roslin
bo gdybyśmy założyli temat na roslinki i opisywali kazdą w osobnym poście to raz, że dyskusji by nie mozna tam prowadzić, dwa - trzeba by zablokować opcję automatycznego łączenia postów tej samej osoby - wtedy kazda roslinka miałaby swój link i w pierwszym poscie moglby być wygodny "spis tresci" z linkami. jak dla mnie druga opcja jest do przyjęcia, wtedy opiekun watku by sam czuwał żeby to miało rece i nogi :)

aha, jak już jestem przy automatycznym łączeniu postów tej samej osoby - nie wskakują na listę ostatnich postów
_________________
Dzieje się to co Najlepsze, zgodnie z ND :) http://make-everything-ok.com/
 
 
 
agewa79 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 360
Skąd: Stambuł
Wysłany: 2009-12-14, 12:21   

Dlaczego by nie można było prowadzić dyskusji? Sorry ale ja od strony technicznej działania forów to ja noga jestem. Na starym forum były takie tematy tworzone i według mnie miało to ręce i nogi. Na nowym działy są ogóle i wszystko się jakoś rozmywa.
 
 
Kwiatek 


Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 1664
Skąd: Kraina Uśmiechu
Wysłany: 2009-12-14, 12:31   

Jeżeli dobrze widzę, to rozmawiacie o rozbudowie działu "Styl Życia na Plus", tak?
 
 
Manuela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 2998
Skąd: sprzed kompa
Wysłany: 2009-12-14, 14:19   

agewa79 napisać/a:
Dlaczego by nie można było prowadzić dyskusji?

bo przy tej opcji (każda roslinka w osobnym poscie) by to był zamęt. i raczej taka opcja odpada. zeby każda roslinka miała swój wątek trzeba założyc poddział "rośliny". ale zatem trzeba tez założyc dział "grzyby", "kamienie", "witaminy" itd.

a w jakim dziale należałoby to umieścić? jakims nowym? czy jak Kwiatek pisze w "styl życia na plus"?

czy w nim nowy poddzial? np.:
Styl życia na plus:
1.Przepisy i diety
2.Zdrowie i uroda
3.Ekologia i działania prospołeczne
4. ?
a)rosliny
b)kamienie
c)grzyby
d)?
_________________
Dzieje się to co Najlepsze, zgodnie z ND :) http://make-everything-ok.com/
 
 
 
agewa79 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 360
Skąd: Stambuł
Wysłany: 2009-12-14, 15:02   

Tak, jak ja bym to widziała:
Techniczne
-Ustalenia forum
Forum ogólne
Artykuły
Strefa Osobista
-Przedstaw się
-Moja Twórczość
-Dzienniki
Rozwój duchowy
-Wiara, Religia, Wierzenia
-Strefa Snu i Śnienia
-Spirytyzm – duchy, dusze, anioły i demony
-Poradnik Praktyczny Rozwoju
-Przeżycia duchowe
-Filozofia i Psychologia
Styl życia na plus
-Przepisy jarskie i wegetariańskie
-Naturalne metody uzdrawiania – zioła, litoterapia, masaże, reiki itd.
-Zdrowie i uroda
-Ekologia i działania prospołeczne
-Ciekawostki ze świata
Warsztaty, kursy, forumowe inicjatywy
-Medytacje forumowe
-Spotkania i zloty
-Warsztaty, Kursy
-Tablica Ogłoszeń
Cafe
-Hyde Park
-Rozrywka
Kosz

Rozwój osobisty, pomoc i porady, poradnik praktyczny zwinęłabym do poradnika praktycznego rozwoju, czy jak to nazwać, bo właściwie wszytko to samo i jak spojrzeć na zawartość, to wpycha się tam jak leci wszystko.

Chodzi mi o to, że forum na dziś jest zbyt rozmyte. Za mało jest konkretnych działów...
 
 
carrey 

Pomógł: 1 raz
Dołączyć: 14 Lip 2009
Posty: 616
Skąd: z zielarni
Wysłany: 2009-12-14, 15:29   

Mi osobiście brakuje w Rozwoju Duchowym poddziałów, w których można by umieszczać nauki mistrzów, przekazy i mistykę, a także osobny dział na odkrycia nowej nauki, np.fizyki kwantowej i różnych teorii, dotyczących świata i człowieka.
Dotychczas wszystko to wrzucałem do przeżyć duchowych, a tam się już trochę bałagan zrobił.
_________________
ty sikasz bo musisz, ja sikam bo chcę
 
 
Manuela 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 2998
Skąd: sprzed kompa
Wysłany: 2009-12-14, 15:42   

z tymi przekazami... :-? fajnie by było, gdyby merytorycznie forum było na wysokim poziomie i stąd myslę poprzednio wycięto pewne działy...
kwestia że dla kogoś tona tekstu napisanego tak, że po paru wersach czytania człowiek czuje się zmęczony, to merytoryczne szczyty, dla kogos innego blablanina.

Cytat:
-Naturalne metody uzdrawiania – zioła, litoterapia, masaże, reiki itd.
-Zdrowie i uroda


dwa zbiezne działy. co miałoby byc kryterium kwalifikującym do pierwszego działu a co do drugiego? raczej na takim forum zdrowie rozpatruje się od strony metod naturalnych...

czyli w jednym dziale luzem miałoby się znaleźć pomieszanych ze sobą dajmy na to po 50 tematów o roslinach, kamieniach itd?
_________________
Dzieje się to co Najlepsze, zgodnie z ND :) http://make-everything-ok.com/
 
 
 
secretgarden 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 80
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2009-12-14, 16:27   

agewa79 zapodała świetny pomysł z tymi roślinami i kamieniami. Jestem za! chętnie pomogę merytorycznie tworzyć te działy :)
 
 
agewa79 


Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 360
Skąd: Stambuł
Wysłany: 2009-12-15, 13:09   

carrey napisać/a:
Mi osobiście brakuje w Rozwoju Duchowym poddziałów, w których można by umieszczać nauki mistrzów, przekazy i mistykę, a także osobny dział na odkrycia nowej nauki, np.fizyki kwantowej i różnych teorii, dotyczących świata i człowieka.
Dotychczas wszystko to wrzucałem do przeżyć duchowych, a tam się już trochę bałagan zrobił.

Też mi ich brakuje. Mogłyby się też pojawić działy o jodze, hunie, szamanizmie, energetyce człowieka...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme created by Forum Komputerowe